• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@letty86 no maznáčik...mamičkin....... :dizzy_face: .....nám neprestrihli pupočnkovú šnuru :grinning: :grinning: :wink: ..................si to musím výchunať...zachvílu bude velký....a......ležkať s cudzou ženskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
8. jan 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ako bolo v školke a škole?....Vikuška šla do školý?
8. jan 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fuuu, aké predstavy ty už dávas :pensive: ale ten cas rýchlo bezi.....odkedy mám syna, tak vnímam pojem svokra tak nejak inak :grinning: :wink:
deti fajn a tvoje? petulko chce ist zajtra? Matko ten si isto už brusi zuby na zajtrajsiu matiku :dizzy_face:
8. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka juj,ani vám sa tie hnusne bacily tento rok nevyhli...skoré uzdravenie:slight_smile:
8. jan 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 si ťa viem v tých šatoch úplne živo predstaviť.,vypnuté vlasy,aj ofinu,nech vyniknú tie tvoje kukále,decentné náušničky ,žiaden náhrdelník,šaty sú krásne a čačky aj na topánočkách a malú kabelku...ale tiež bez flitríkov,a čačiek,hviezda si predsa Ty :wink:
8. jan 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
že toť môj osobný názor a vkus:grinning:
8. jan 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ale sme sa zhodli :dizzy_face:
ako simonko? ako tam spava?
8. jan 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 jaj,vidíš..nečítam všetko,priznám sa-mám na mobile malý displej :grinning: Simonko? Zvykol si,na rozdiel odo mňa.jemu stačí hajkáčik,dudinka,poviem,zavri očká a spi a chvíľku hladkám po čielku a za chvíľočku drieme.lepšie ako doma,ale to preto,že keď má lepšiu chvíľku,tak hneď čertuje a zabúda,že nevládze poiadne ani chodiť,takže je stále unavený
8. jan 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved to nevadi :wink: aspon si moze byt katka istá, že jej dobre radíme :wink:
zlatúsik, drzte sa
8. jan 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale ved to som len tak písala...abý reč nestála :wink: :wink: :wink: .............................Peťko ten výjednáva....nechce......Maťko ten hurááá škola....mám taký zlý pocit že s Peťkom sa mi bude horšie učiť :confounded: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........to je iná tvrdohlavá palica :slight_smile:
@denisenko držkajte sa....už sa to zlepšuje?...máte všetký výsledký? :slight_smile: :wink: ........to máš fajn že ti tam chce spávať....ja som po nociach aj 5 krát k nemu behala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:....a už niečo zje?

dobrú nocku :slight_smile:
8. jan 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved jasne :wink: len ja som si to potom už predstavila, tu tvoju predstavu :grinning: :grinning:
dobruuuu
8. jan 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no a Vikuška bola v tej škole?..je jej lepšie? :slight_smile: .......................dobré predstavý..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
už padám idú na pluske kosti... :slight_smile:
8. jan 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................že aké sme my "stajlistky""" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........ale pekne sme sa zhodli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.............som zvedavá ako to všetko Katka nakoniec doladí ......

@jacka...............na čo ty všetko už moja nemyslíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....ale pučila som sa riadne na tej cudzej ženskej v posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............pozerávaš kosti?:.....ja také krimošky moc nemusím ..potom sa mi o tom sníva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ja som začala pozerať na jojke svet bez konca.....historický seriál so všetkými nechutnosťami svoje doby...včera som utekala od telky lebo tam išli niekoho obesiť a vytrhať mu vnútornosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:................brr.......radšej som išla preč len čo to spomenuli....aby sa mi nesnívalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...verím tomu, že teba bude nevestička na rukách nosiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..určite budeš dobrá svokrička :wink: :wink: :wink:
9. jan 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko....zvedavá som ako sa vám darí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
9. jan 2014 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......
@leninka75 ..................to v tom prípade tie kosti sú lepšie........ale ja viac menej kvoli tomu chlopovi :wink: :slight_smile: ...................počkaj len abý sa nedali moje deti a tvoje deti ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
@denisenko podaj info..... :slight_smile: ....čakáme ...teda veríme v dobré správý :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2014 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....aspoň oči popásť a zapojiť fantáziu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ja som tam registrovala nejakú svadbu medzi jak sa to on volá "Bus" :grinning: ? a kosťou...zobrali sa???............
..počuj moja a pytačky na východe už zapadli prachom?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@leninka75 ja som pozerala Piliere zeme u svokry.... super to bolo..po dlhej dobe ma niečo zaujalo...tych krvakov mohlo byť menej....ale ja zakryjem oci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..to čo ide teraz je volne pokracovanie, ale to som ešte nevidela
@jacka kosti mozem aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sexos je ten chlap :dizzy_face: aj kostička je zaujímava osobka, mysim vo filme, taká svojská, ale pozdáva sa mi :wink:...aj moj muz skonstatoval, že je pekná a to on ofrfle kadečo, ako keby mal doma neviem akú hérečku:grinning:
tie zásnuby na východe aj mna zaujímajú...by sme prisli aj kuk, keby ze tu boli :grinning:
9. jan 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ahoj :slight_smile: ............vidíš a mne sa niečo marilo, že už čosi na taký štýl dávali v telke :wink: ............tie piliere som kukala asi tak od polovice, tam stavali katedrálu, že?........vikinke už je dobre?
9. jan 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka vikuska isla do skoly, zatial v pohode, matko dnes ráno zakaslal :confused:
ano, stavali tam katedralu :wink:
9. jan 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooooj :grinning:

@letty86
@leninka75
@denisenko nooo aj by Ste sa stým stajlovaním uživili možno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: konečný výsledok až v sobotku 22.2 alebo možno aj skôr sa odfotím a dám Vám odobriť či teda :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko ako Simčo ???
9. jan 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte....:slight_smile:
baby,ja už som v koncoch...bola vizita,táto múdra pani doktorka nič nevie,kartu ani nevidela,lebo inak by sa na mňa nepozerala ako na debila,keď som sa pýtala na to,kedy bude kardio vyšetrenie,že ona nevie o ničom,hlavne že je to nalepené na obale karty. Zbadala dve vyrážky na jeho bradičke,tak nás asi budú sťahovať,lebo nevedia,ako vyzerajú kiahne! A keďže sa nemôžu dopátrať neurologičku,nemám ani výsledky eeg...len viem,že nie sú v poriadku. A teraz mi niekto poraďte,ako ich mám donútiť aby niečo s tým všetkým robili? Ja som zúfala
9. jan 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jujuj..................... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....toto naše zdravotníctvo.............a to je tam stále tá istá dr.?..............nemáte niekoho známeho čobý sa tam kuk?............ved vý ste mali kiahne....či čo?........a ako vieš že nie sú výsledký v poriadku?..............to musíš len talčiť a vkuse sa výpýtovať....abý si im liezla na nevr
9. jan 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja z tých mudrych doktorov nemozem :angry: kamoska bola na pohotovosti, má otca lekára a ten jej povedal, že by to mohla byť podal priznakov 6 choroba....na pohotovosti jej povedali,že angína, že o 6 chorobe nič nepočula :confused: :confused: :confused: :confused: a malý vysoké horúčky, vysypal sa vyrazkami, no koniec, odborníčka :angry:

mna napadla len jedna...asi nie moc realizovatelna.......ale skus.....nemá niekto známosti v tej nemocnici....lebo ináč neviem, taký prístup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@letty86 dakujem že sa zaujmáte.....ale aj som zabudla......aj mne to zapadlo prachom..hladám nové nevestý.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ponuknite... :slight_smile: :grinning: :grinning: :wink:
@leninka75 pokial viem žiadna svadba v kostiach nebola....to oni len opakujú....... :slight_smile:
@letty86 nebodaj to preskočilo na Maťka..... :frowning2:
9. jan 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka rozmyslame rovnako....v tomto prípade ,zial :pensive: ....bez znamosti sa mozes aj pototo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. jan 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 dobre sme sa zhodli..... :wink:
9. jan 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale lenka asi myslela na svadbu kosticky, tá bola, nie?
9. jan 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 presne :frowning2: ......
9. jan 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 v kostiach bola svadba?......to kedý sa stalo? :confused: :confused: :sweat_smile:
9. jan 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok