Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2014

@letty86 no maznáčik...mamičkin....... 😵 .....nám neprestrihli pupočnkovú šnuru 😀 😀 😉 ..................si to musím výchunať...zachvílu bude velký....a......ležkať s cudzou ženskou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
8. jan 2014

@letty86 ako bolo v školke a škole?....Vikuška šla do školý?

letty86
8. jan 2014

@jacka fuuu, aké predstavy ty už dávas 😔 ale ten cas rýchlo bezi.....odkedy mám syna, tak vnímam pojem svokra tak nejak inak 😀 😉
deti fajn a tvoje? petulko chce ist zajtra? Matko ten si isto už brusi zuby na zajtrajsiu matiku 😵

denisenko
8. jan 2014

@utka juj,ani vám sa tie hnusne bacily tento rok nevyhli...skoré uzdravenie🙂

denisenko
8. jan 2014

@katka1819 si ťa viem v tých šatoch úplne živo predstaviť.,vypnuté vlasy,aj ofinu,nech vyniknú tie tvoje kukále,decentné náušničky ,žiaden náhrdelník,šaty sú krásne a čačky aj na topánočkách a malú kabelku...ale tiež bez flitríkov,a čačiek,hviezda si predsa Ty 😉

denisenko
8. jan 2014

že toť môj osobný názor a vkus😀

letty86
8. jan 2014

@denisenko ale sme sa zhodli 😵
ako simonko? ako tam spava?

denisenko
8. jan 2014

@letty86 jaj,vidíš..nečítam všetko,priznám sa-mám na mobile malý displej 😀 Simonko? Zvykol si,na rozdiel odo mňa.jemu stačí hajkáčik,dudinka,poviem,zavri očká a spi a chvíľku hladkám po čielku a za chvíľočku drieme.lepšie ako doma,ale to preto,že keď má lepšiu chvíľku,tak hneď čertuje a zabúda,že nevládze poiadne ani chodiť,takže je stále unavený

letty86
8. jan 2014

@denisenko ved to nevadi 😉 aspon si moze byt katka istá, že jej dobre radíme 😉
zlatúsik, drzte sa

jacka
8. jan 2014

@letty86 ale ved to som len tak písala...abý reč nestála 😉 😉 😉 .............................Peťko ten výjednáva....nechce......Maťko ten hurááá škola....mám taký zlý pocit že s Peťkom sa mi bude horšie učiť 😖 😅 😝 ........to je iná tvrdohlavá palica 🙂
@denisenko držkajte sa....už sa to zlepšuje?...máte všetký výsledký? 🙂 😉 ........to máš fajn že ti tam chce spávať....ja som po nociach aj 5 krát k nemu behala..... 😝....a už niečo zje?

dobrú nocku 🙂

letty86
8. jan 2014

@jacka ved jasne 😉 len ja som si to potom už predstavila, tu tvoju predstavu 😀 😀
dobruuuu

jacka
8. jan 2014

@letty86 no a Vikuška bola v tej škole?..je jej lepšie? 🙂 .......................dobré predstavý..... 😀 😀 😀 😉
už padám idú na pluske kosti... 🙂

leninka75
9. jan 2014

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................že aké sme my "stajlistky""" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀........ale pekne sme sa zhodli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵.............som zvedavá ako to všetko Katka nakoniec doladí ......

@jacka...............na čo ty všetko už moja nemyslíš 😅 😅 😅 😅 😅 😅.....ale pučila som sa riadne na tej cudzej ženskej v posteli 😀 😀 😀 😀 😀 ...............pozerávaš kosti?:.....ja také krimošky moc nemusím ..potom sa mi o tom sníva 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...............ja som začala pozerať na jojke svet bez konca.....historický seriál so všetkými nechutnosťami svoje doby...včera som utekala od telky lebo tam išli niekoho obesiť a vytrhať mu vnútornosti 😝 😝 😝 😝 😝................brr.......radšej som išla preč len čo to spomenuli....aby sa mi nesnívalo 😝 😝 😝 😝

leninka75
9. jan 2014

@letty86 ...verím tomu, že teba bude nevestička na rukách nosiť 😵 😵 😵 😵 ..určite budeš dobrá svokrička 😉 😉 😉

leninka75
9. jan 2014

@denisenko....zvedavá som ako sa vám darí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
9. jan 2014

ahojte.......
@leninka75 ..................to v tom prípade tie kosti sú lepšie........ale ja viac menej kvoli tomu chlopovi 😉 🙂 ...................počkaj len abý sa nedali moje deti a tvoje deti ........ 😀 😀 😀 😀 😉 🙂
@denisenko podaj info..... 🙂 ....čakáme ...teda veríme v dobré správý 😵 😵

leninka75
9. jan 2014

@jacka .....aspoň oči popásť a zapojiť fantáziu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......ja som tam registrovala nejakú svadbu medzi jak sa to on volá "Bus" 😀 ? a kosťou...zobrali sa???............
..počuj moja a pytačky na východe už zapadli prachom?? 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀

letty86
9. jan 2014

ahojte 😉
@leninka75 ja som pozerala Piliere zeme u svokry.... super to bolo..po dlhej dobe ma niečo zaujalo...tych krvakov mohlo byť menej....ale ja zakryjem oci 😀 😀 😀 😀 ..to čo ide teraz je volne pokracovanie, ale to som ešte nevidela
@jacka kosti mozem aj ja 😵 😵 😵 sexos je ten chlap 😵 aj kostička je zaujímava osobka, mysim vo filme, taká svojská, ale pozdáva sa mi 😉...aj moj muz skonstatoval, že je pekná a to on ofrfle kadečo, ako keby mal doma neviem akú hérečku😀
tie zásnuby na východe aj mna zaujímajú...by sme prisli aj kuk, keby ze tu boli 😀

leninka75
9. jan 2014

@letty86 ..ahoj 🙂 ............vidíš a mne sa niečo marilo, že už čosi na taký štýl dávali v telke 😉 ............tie piliere som kukala asi tak od polovice, tam stavali katedrálu, že?........vikinke už je dobre?

letty86
9. jan 2014

@leninka75
@jacka vikuska isla do skoly, zatial v pohode, matko dnes ráno zakaslal 😕
ano, stavali tam katedralu 😉

katka1819
9. jan 2014

Ahoooooooooooooooj 😀

@letty86
@leninka75
@denisenko nooo aj by Ste sa stým stajlovaním uživili možno 😅 😅 😅 😀 konečný výsledok až v sobotku 22.2 alebo možno aj skôr sa odfotím a dám Vám odobriť či teda 😉 😉 😉 😝
@denisenko ako Simčo ???

denisenko
9. jan 2014

Ahojte....🙂
baby,ja už som v koncoch...bola vizita,táto múdra pani doktorka nič nevie,kartu ani nevidela,lebo inak by sa na mňa nepozerala ako na debila,keď som sa pýtala na to,kedy bude kardio vyšetrenie,že ona nevie o ničom,hlavne že je to nalepené na obale karty. Zbadala dve vyrážky na jeho bradičke,tak nás asi budú sťahovať,lebo nevedia,ako vyzerajú kiahne! A keďže sa nemôžu dopátrať neurologičku,nemám ani výsledky eeg...len viem,že nie sú v poriadku. A teraz mi niekto poraďte,ako ich mám donútiť aby niečo s tým všetkým robili? Ja som zúfala

jacka
9. jan 2014

@denisenko jujuj..................... ☹ ☹ ☹ ☹ ....toto naše zdravotníctvo.............a to je tam stále tá istá dr.?..............nemáte niekoho známeho čobý sa tam kuk?............ved vý ste mali kiahne....či čo?........a ako vieš že nie sú výsledký v poriadku?..............to musíš len talčiť a vkuse sa výpýtovať....abý si im liezla na nevr

letty86
9. jan 2014

@denisenko ja z tých mudrych doktorov nemozem 😠 kamoska bola na pohotovosti, má otca lekára a ten jej povedal, že by to mohla byť podal priznakov 6 choroba....na pohotovosti jej povedali,že angína, že o 6 chorobe nič nepočula 😕 😕 😕 😕 a malý vysoké horúčky, vysypal sa vyrazkami, no koniec, odborníčka 😠

mna napadla len jedna...asi nie moc realizovatelna.......ale skus.....nemá niekto známosti v tej nemocnici....lebo ináč neviem, taký prístup 😝

jacka
9. jan 2014

@leninka75
@letty86 dakujem že sa zaujmáte.....ale aj som zabudla......aj mne to zapadlo prachom..hladám nové nevestý.... 😵 😵 😵 ponuknite... 🙂 😀 😀 😉
@leninka75 pokial viem žiadna svadba v kostiach nebola....to oni len opakujú....... 🙂
@letty86 nebodaj to preskočilo na Maťka..... ☹

letty86
9. jan 2014

@jacka rozmyslame rovnako....v tomto prípade ,zial 😔 ....bez znamosti sa mozes aj pototo 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

jacka
9. jan 2014

@letty86 dobre sme sa zhodli..... 😉

letty86
9. jan 2014

@jacka ale lenka asi myslela na svadbu kosticky, tá bola, nie?

jacka
9. jan 2014

@letty86 presne ☹ ......

jacka
9. jan 2014

@letty86 v kostiach bola svadba?......to kedý sa stalo? 😕 😕 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre