• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@jacka :grinning: :grinning: no v tej poslednej serii,čo nedavno chodila, len ja som to tiez nevidela, ale ukazka chodila na jojke...to ti také uslo, no neverím :grinning:
9. jan 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dávali to dost neskoro.......fakt mi to ušlo....to naozaj sa vzali?.... :confused: .......................to mi nerob toto... :wink: :grinning: :grinning:
9. jan 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no v ukázke bola v svadobných, ale vieš, oni to ešte zapletaju kadejako, ale hádam sa vzali :grinning: ved chceme happyend :grinning:
9. jan 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 sa nezdáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem...........jasné že chceme........ :grinning: :grinning: :grinning: ved o to nám ide.....dobre spolu ladia :wink:
9. jan 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
noooo aj ja lúúúúúúúúúúúbim kosti :slight_smile:
9. jan 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to eeg...tak mi to povedali,že to musí zhodnotiť ona aj celú rodinnú anamnézu,lebo tam nie je niečo v poriadku.. A známych...nepoznám nikoho :frowning2:
9. jan 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko treba si pýtať primára a stále stále dookola !!! že sním chceš prebrať malého stav,porozprávať ... ja som takto keď sme boli a tiež dumali a nevedeli a on to rozhýbal potom tam ,ale žiadna známosť to nebola ...ak nie tak sa vyhrážaj že to posunieš ďalej ako sa tam správajú ,vykríkaj nadávaj a podobne uvidíš že zaberie,aj keď budeš asi chvíľu na odstrel .. nevadí prednejší je Simonko a aby sa mu polepšilo :dizzy_face:

napíš či si čo poriešila ... držte sa !!!
9. jan 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo je prosím ťa to eeg vyšetrenie ? som nejaká osprostená z toho :sweat_smile:
9. jan 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......no nemám slov :frowning2: :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....taký prístup :angry: :angry: :angry: :angry: ...........nedaj sa stále sa pýtaj presne ako hovorí katka .......veľa síl ti prajem!!!..........
9. jan 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ak sa nemylim, tak vyšetrenie hlavičky na neurologii
9. jan 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko rodinnú anamnézu?.....nechápem....máte vý niečo?.... :confused: :confused: :fearful:
9. jan 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 toto som našla
http://sk.wikipedia.org/wiki/Elektroencefalografia
to nasadia taku čiapku na hlavu len neviem ako to robia malým deťom :frowning2:
9. jan 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@letty86 už som si to aj ja kukla :slight_smile: dííík
@denisenko a načo Vám toto eeg vyšetrenie vlastne robili ??? :fearful:
9. jan 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Petrík mával tiež febrilné krče a sestrina malá niečo medzi febrilnými a epileptickými...tak preto:frowning2:
9. jan 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 kvôli tomu že to mal už 3.krát,tak sa hľadajú anomálie:frowning2:
9. jan 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čože?... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....a mužovi to prešlo?......................a čo Denisko?..ten to nemával?......juj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. jan 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sestrina malá sa na to lieči ?.......pokom to má.....?...........a Simonko to má od tatíka?...........ja to nejak nechápem.... :frowning2: :frowning2: .............a aká je teraz pravdepodobnosť že s toho výrastie ked to máte v rodine....?...
9. jan 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som si myslela, že jednoducho keď sú febrilné kŕče, je to buď z vysokej teploty, alebo z toho, že sa rýchlo zníži...a nie, že to má niekto v rodine, že to môže byť dedičné a čo ja viem čo...Veľmi vám držím päste!
9. jan 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Febrilné krče sú z náhlej vysokej teploty,to áno...ale všetko to riadi mozog...dedične...nejaké tie zdedené gény môžu mať na to vplyv,ako aj na to,že niekto máva 37,5 a už je vážne chorí a niekto rovno 39,5 a až vtedy je chorí... tak mi to povedali na jiske,a keďže ja som ako malá trávila v nemocnici čas v 40 tkách a moj mužík tiež,len on pozná aj kŕče,tak to asi dedične je :slight_smile: mi to tu potvrdili
9. jan 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Sofia už vyše roka berie na to lieky,a vraj by sa to malo úplne upraviť do 6-tich rokov,keď vyzreje mozog :wink:
9. jan 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko máva vyššiu teplotu ako simonko...ale on sa s tým vie vysporiadať bez ujmy na zdraví. :grinning:
9. jan 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha...ja som ako dieťa tiež mávala dosť vysoké teploty, ale teraz vôbec nemávam. A múj muž máva aj teraz. A Viki to zdedil asi po ňom. Noc pred Silvestrom bola ozaj hrozná, už sme tú jeho teplotu konzultovali aj na 155-ke a boli sme tak dohodnutí, že ak do pol hodky neklasne, tak prídu a berú ho do nemocnice...
9. jan 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a Sofia má kolko rokov?..........................ako pekne napísané...výzreje mozog :slight_smile: :grinning: :wink: .....................Denisko máva ešte výššiu?........božinku...... :frowning2: .............no a .....inak tý si zdravá :grinning: :grinning: :wink: :wink: :slight_smile:
9. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som len na nervy,inak v pohode :grinning: sofinka ma 4 roky,tak sa vytešujú,že už len 2 :slight_smile:
9. jan 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to tiež poteší...ja som z toho tiež vyrástla a petríkovi to ostalo...chalani sú asi menej odolní
9. jan 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko som rada že ťa aspon optimizmus drží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...................aj vás chodia pozerať...či máš návštevu zakázanú?........................a teraz je Simonkovi ako?
9. jan 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vieš chlap :grinning: :grinning: :wink: :wink:
9. jan 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
10. jan 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@denisenko no ako?.......čo máte nové? :slight_smile:
10. jan 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok