• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Včera sme mali s Vikim debatu, čo je po smrti...dobre,čo? A minulý týždeň sa ma spýtal, ža ako som vedela, že som tehotná s Luckou. Som mu povedala, že som si urobila taký test. A on, že ako som vedela, že si ho mám urobiť...mudrlant jeden...tak sme to nechali na neskôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........s toho testu....:grinning:
13. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kde si zmizla?
13. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 učka nám posielala učivo a aj suseda nám nosila úlohy...takže asi píše...
13. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nooo, aj ja som skoro odpadla...nevedela som, čo mu povedať. Tak som mu povedala, že mu to vysvetlím, keď bude trošku starší...Ja mám niekedy pocit, že sa nerozprávam so 7 ročným chlapcom, ale s dospelákom...
13. jan 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...už som tu a ty si isto preč :frowning2: ...že si išla po detičky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
13. jan 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............nepozeráva Viki nejaké dokumenty alebo niečo čo nie je určené pre jeho vekovú kategóriu??? :fearful:
.....tak držím palce, aby sa písomky podarili!!! :slight_smile:
13. jan 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nooo aj my sme mali takúto debatu o smrti aj o tom ako sa mi dostal Matúško do bruška :wink: ale som mu to všetko hneď vysvetlila popravde :sweat_smile: :slight_smile: nech sa nedozvie od druhých a samozrejme tak primerane jeho 5 rokom,ale od vtedy sme to preberali viac krát a vždy niečo pridám ,čím je starší a veľa aj naše dvojičky už pomohli -mudrlantky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no možno aj pozerá...nedá sa stále ustriehnuť, lebo býva doma aj sám, keď je chorý a ja potrebujem ísť s Luckou von...A dík. Slovina dnes za 2.
13. jan 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a čo si mu povedala...
13. jan 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááááááánečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....super, blahoželám! :slight_smile: .....písali diktát? .....

@denisneko...no ako sa máte?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
14. jan 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
@denisenko .......čo sa deje že tu nie si..... :confused: :confused: :confused: :confused: ......čakáme na správu.... :wink:
@utka super šikulka.... :slight_smile:
14. jan 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....všade hlásia poľadovicu, vy máte aké cesty???...
14. jan 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75...čoooo?...to i teraz hovoríš?.... :confused: :confused: .....................tu nič.......len tma.....ale nemrzne...dufam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..akurát počúvam, že najväčšia poľadovica je tu v okolí žiliny...kúsok za ZA sa už aj niekto zabil :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:...počúvam rádio, brrr :frowning2:
14. jan 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to som ja tu radšej potichu........tohoto sa ja desím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........zatial nech je tak ako je .... a rýchlo jar......
14. jan 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/komu-ste-dali-dieta-rodicia-nahlaste-uradom-kto-stara-vasho-predskolaka.html
to pltí aj pre nás?......či ako?......či lne od 3 rokov....či aj Peťka mám ísť nahlásiť?:........ale vidím že sa niekto fajne nudí.......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@leninka75
@jacka ďakujeme... Písali písomku-samohlásky, spoluhlásky, dvojhlásky, rozlišovacie znamienka a čo ja viem čo. Dnes matika a zajtra diktát a geometria...V pondelok angličtina. Dávajú im teda zabrať...
14. jan 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aHOOOOOOOOOOOOJ :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka no ale trošken sniežika by nebolo na škodu už len kvôli deckám :wink: :wink: :wink: a potom rýchlo tá jar :grinning:
@leninka75 aj tu poľadovica :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme ráno išli šmýkaním ,bežaním :sweat_smile:
@utka normálka že keď niekto umrie, tak už viac s nami nie je,že dušička odletí do nebíčka alebo do pekla a telo sa dáva do zeme ,preto chodíme na cintorín a tam sú pochované naši blízky ktorý zomreli..... no a k tomu tehotenstvu a pôrodu ...že maminka a tatinko sa moc lúbia tak sa spolu túlili a keď sa spojí pípík a cikulka tak sa dostala do maminky spermia a tá vošla do vajíčka ktoré má maminka v sebe a keď sa spoja vznikne nový človiečik :slight_smile: ale som mu zdôraznila že to len dospeláci takto môžu robiť,potom človiečik rastie dlho v maminom brušku a keď už narastie tak aby mohol sám dýchať a papať a iné tak musí ísť z maminho bruška von a to je ten pôrod keď som musela byť v nemocnici a von sa dostane buď cez bruško alebo cikulku :wink: no a naše dvojičky to spestrili aj tým že mu ukázali v knihe o tehotenstve ktorú som si nechala na nočnom stolíku a neschovala ako inak bežne :grinning: a všetko si to pozreli tam aj s reálnymi fotkami krpáááááááááni ...tak načo zahmlievať ...inak sú aj knihy pre deti o sexualite pre chlapcov aj pre dievčatá ,v rôznych vekových kategóriách...jednu som už kúpila krstnému a teraz ju dostanú aj naše herečky dvojičky na meniny 26. :dizzy_face:
14. jan 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no super...o tej smrti sme sa aj my podobne bavili...ale o otehotnení ešte nie. Ale tiež som mu kúpila knihu Moja prvá kniha o sexe, ale ešte má na ňu trošku čas. No len môj drahý ju dal do obývačky medzi ostatné knihy a už sa ma pýtal, že čo je to tam za kniha...tak som zvedavá, kedy si ju vezme a začne študovať :grinning:...
14. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tááááááááááááááááááák asi mením šaty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: včera mi manžel povedal že sú akési babkovské s tou čipkou hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: čoooo je to pravda ??? a neklamať PROSííííM :grinning: tak či tak idem dnes do ZA pokukať aj tam v salónoch :wink: lebo mi dal chrobáka :angry: :slight_smile:
14. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko haloooooooooo halooooooooooooo čo je s Vami ???????????
14. jan 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už som niečo o tom nahlásení počula len neviem čo to brať vážne :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
14. jan 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tiež neviem ...čo robiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............neáte číslo na deni....aspon sms......či je všetko o.k?
14. jan 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to zas nič neukazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,minuli sme internetové dáta :grinning: čakáme na magnetickú a potom uvidíme ako rozhodne primár. Ozvem sa z domu...držte palce :wink:
14. jan 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..počula som o tom, ale je to teda totálna blbosť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .............som čítala, že stačí napísať mail na ÚPRSaV......hádam tam zavolám......ty to ideš nahlasovať?
14. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..tie šaty sú náhodou krásne!!!!....a podľa mňa ti aj pôjdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....Peťo sa v tom nevyzná :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jan 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..moooooc držíme :slight_smile:
14. jan 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok