Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. júl 2009

utka aj ja sa chystám do tesca 😉 ............možno bude mať tatko zajtra volno tak skočíme,a ak nie,tak v sobotu 😉
joj,gulášik by som si dala 😵 😵

leninka75
15. júl 2009

ani, potom daj vedieť čo urobila tá kombinácia nektarinky x kafčo 😀 😀 😀 ..........premýšľam, čo dobré by som doma zbodla 😝 ..............asi toho v chladničke moc nebude ☹ .........idem ja do toho hicu, pa, pa 🙂

aninka29
15. júl 2009

pa pa leni 🙂

ja už do seba trepem čoko trubičky 😉 ...............zas kilo naviac 😝 .............inak jacka predstav si,vyšiel mi vonku pupčok 😝 ale len horná časť.............som z toho normálne že hotová 😝

utka
15. júl 2009

leni, papa
aninka, tak príď na gulášik. Bude s knedľou,ale tú som kúpila...A ja budem mať iba gulášik bez knedle... 😝

aninka29
15. júl 2009

utka ver, že by som prišla,keby sme bývali blízko seba 😉 a dnes určite,lebo mám nejaký žravý deň 😀

utka
15. júl 2009

aninka, no škoda, že si tak ďaleko...alebo ja??? ☹

aninka29
15. júl 2009

idem pomaly budiť Simku,lebo ešte chrapká........netreba to preháňať 😉
v záhrade už máme tieň,tak pojdeme von 🙂 ......si rozložíme deku a bude nám hej.....dnes sa člapkať nebudeme,včera stačilo a nechce sa mi zase nosiť vodu do bazéna 😝

aninka29
15. júl 2009

utka to ty si tak ďaleko 😉 ..............však možno raz budeme mať cestu cez BA....tak sa pozveme 😉

utka
15. júl 2009

aninka, len daj dopredu vedieť a ja niečo dobré uvarím 😉...
Aj ja idem zobudiť krpca a ideme von.Paaaaa

aninka29
15. júl 2009

pa pa utka 🙂

my sme už vstali 🙂 ........aj my ideme 😉 ..........pa pa

večer som tu 🙂

aninka29
15. júl 2009

😕 😕 😕 😕

nikde nikto?????????????????

jacka??????????????? 😕

jacka
15. júl 2009

túúúúúúúúú---muž okupoval pc.... 🙂

aninka29
15. júl 2009

už som sa zľakla 😒 ............už spíte jacka???

my sme teraz vyliezli zo sprchy,ideme sa najesť a počkáme tatka,lebo ešte nie je domka,ale už je na ceste 😉 tak aby dal Simke pusku na dobrú noc 🙂

jacka
15. júl 2009

fuj s tejto horučosti mi to ani nepáli..... 😝

ani super že už aj ty máš pupok von.... 😀 😀 ...nie som sama 😝

no mna pomylil ten 37tt..že o týžden budeš rodit....som zabudla že to na ho...o...ukazuje

idem hodit foto 😉

jacka
15. júl 2009

no Matko zaspinkal hned ako videl postel.....a mna to prečo...tak je mi horuco 😝 že len čo som vyšla zo sprchy tak by som sa tam vtrepala zase 😒

ani a tebe je ako?

aninka29
15. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej,jacka teda krásne veliké brušulo máš 😵 😵 😵 .........manža je už doma,tak ma možno tiež cvakne 🙂

som na tom asi podobne ako Ty 😒 na zomretie 😝 😝 😝 .........by som najradšej ležala v nejakej vlažnej vode 😝 sedím pri ventilátore,ale aj tak mi je bléééééééééé 😝

jacka
15. júl 2009

dakujem..len ten moj chlap zle fotí..vraj je unavený 😠 😠 😝

len nech ta pekne cvakne 🙂 ...pokial si ešte 2v1 😵

keby som nemusela s MAtkom von..tak ani päty nevytiahnem....

boli sme v bazene...tak som sa trochu schladila..aked som vyšla..tak 😝 😝

jacka
15. júl 2009

už neviem ani písat...to malo byt že ma to prešlo,to spanie 😠 😝 😖 ..ešte že sa mám na čo vyhovárat 😀

jacka
15. júl 2009

halooooooooooooooooooooo...

aninka29
15. júl 2009

tu som

jacka
15. júl 2009

kde je fotka??? 🙂

ešte sa máš vela učit?

aninka29
15. júl 2009

mám nerv,lebo mojmanža vobec nevie fotiť 😠 z milion cvakov ani jeden nepoužitelný 😠 😠 😝
idem dať aspoň jednu foto 😉 a zajtra ma cvakne nanovo 🙂

aninka29
15. júl 2009

už je tam 😉 prosím nevšímaj si moj ksicht 😀 🙂

jacka
15. júl 2009

jééééééééééééééééééééééééééj...to je krása......nič nemen..sa kukni na moju 😝 ....

aninka29
15. júl 2009

jacka ja si stále robím testy dookola 🙂 a udržbu vraj nebudeme mať,tak to len urobím kuk na ňu 😉

jacka
15. júl 2009

aj maličkemu v brušku sa páči...asi urobil kotrmelec ked to videl 🙂 😵

jacka
15. júl 2009

a už máte iste kedy bude presne skuška?.....super že nie udržba....ja som bola s toho jelen 😝

aninka29
15. júl 2009

ďakujem 😵 😵 😵 .............no Ty máš krásnu fotečku 😵 a brušulko nádherné 😵

aninka29
15. júl 2009

jacka viem 😉

jacka
15. júl 2009

tak ja sa lučim...ešte počkám draheho čo pokupil v metre...a idem do riše snov.....len v tom teple...neviem neviem 😝

dobru noc...a pekné sničky.... 😔 ..zajtra som tu ....tiež 🙂 ..pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre