• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
utka aj ja sa chystám do tesca :wink: ............možno bude mať tatko zajtra volno tak skočíme,a ak nie,tak v sobotu :wink:
joj,gulášik by som si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, potom daj vedieť čo urobila tá kombinácia nektarinky x kafčo :grinning: :grinning: :grinning: ..........premýšľam, čo dobré by som doma zbodla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............asi toho v chladničke moc nebude :frowning2: .........idem ja do toho hicu, pa, pa :slight_smile:
15. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa leni :slight_smile:

ja už do seba trepem čoko trubičky :wink: ...............zas kilo naviac :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............inak jacka predstav si,vyšiel mi vonku pupčok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale len horná časť.............som z toho normálne že hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, papa
aninka, tak príď na gulášik. Bude s knedľou,ale tú som kúpila...A ja budem mať iba gulášik bez knedle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ver, že by som prišla,keby sme bývali blízko seba :wink: a dnes určite,lebo mám nejaký žravý deň :grinning:
15. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, no škoda, že si tak ďaleko...alebo ja??? :frowning2:
15. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomaly budiť Simku,lebo ešte chrapká........netreba to preháňať :wink:
v záhrade už máme tieň,tak pojdeme von :slight_smile: ......si rozložíme deku a bude nám hej.....dnes sa člapkať nebudeme,včera stačilo a nechce sa mi zase nosiť vodu do bazéna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to ty si tak ďaleko :wink: ..............však možno raz budeme mať cestu cez BA....tak sa pozveme :wink:
15. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, len daj dopredu vedieť a ja niečo dobré uvarím :wink:...
Aj ja idem zobudiť krpca a ideme von.Paaaaa
15. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa utka :slight_smile:

my sme už vstali :slight_smile: ........aj my ideme :wink: ..........pa pa

večer som tu :slight_smile:
15. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused:

nikde nikto?????????????????

jacka??????????????? :confused:
15. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúúúúú---muž okupoval pc.... :slight_smile:
15. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa zľakla :unamused: ............už spíte jacka???

my sme teraz vyliezli zo sprchy,ideme sa najesť a počkáme tatka,lebo ešte nie je domka,ale už je na ceste :wink: tak aby dal Simke pusku na dobrú noc :slight_smile:
15. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj s tejto horučosti mi to ani nepáli..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani super že už aj ty máš pupok von.... :grinning: :grinning: ...nie som sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no mna pomylil ten 37tt..že o týžden budeš rodit....som zabudla že to na ho...o...ukazuje

idem hodit foto :wink:
15. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Matko zaspinkal hned ako videl postel.....a mna to prečo...tak je mi horuco :stuck_out_tongue_closed_eyes: že len čo som vyšla zo sprchy tak by som sa tam vtrepala zase :unamused:

ani a tebe je ako?
15. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej,jacka teda krásne veliké brušulo máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........manža je už doma,tak ma možno tiež cvakne :slight_smile:

som na tom asi podobne ako Ty :unamused: na zomretie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........by som najradšej ležala v nejakej vlažnej vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: sedím pri ventilátore,ale aj tak mi je bléééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..len ten moj chlap zle fotí..vraj je unavený :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len nech ta pekne cvakne :slight_smile: ...pokial si ešte 2v1 :dizzy_face:

keby som nemusela s MAtkom von..tak ani päty nevytiahnem....

boli sme v bazene...tak som sa trochu schladila..aked som vyšla..tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už neviem ani písat...to malo byt že ma to prešlo,to spanie :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ..ešte že sa mám na čo vyhovárat :grinning:
15. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooo...
15. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som
15. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je fotka??? :slight_smile:

ešte sa máš vela učit?
15. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám nerv,lebo mojmanža vobec nevie fotiť :angry: z milion cvakov ani jeden nepoužitelný :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem dať aspoň jednu foto :wink: a zajtra ma cvakne nanovo :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je tam :wink: prosím nevšímaj si moj ksicht :grinning: :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééééééééééééj...to je krása......nič nemen..sa kukni na moju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
15. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja si stále robím testy dookola :slight_smile: a udržbu vraj nebudeme mať,tak to len urobím kuk na ňu :wink:
15. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj maličkemu v brušku sa páči...asi urobil kotrmelec ked to videl :slight_smile: :dizzy_face:
15. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už máte iste kedy bude presne skuška?.....super že nie udržba....ja som bola s toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............no Ty máš krásnu fotečku :dizzy_face: a brušulko nádherné :dizzy_face:
15. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka viem :wink:
15. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lučim...ešte počkám draheho čo pokupil v metre...a idem do riše snov.....len v tom teple...neviem neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc...a pekné sničky.... :pensive: ..zajtra som tu ....tiež :slight_smile: ..pa
15. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok