• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
Ahojte...
Ďakujeme!
20. jan 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes máme pol rôčka :wink:
20. jan 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka ..tak ešte raz veľké blahoželám!!
20. jan 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........aký ste mali víkend??? :wink:
20. jan 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. jan 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........asi také aké bolo počasie :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a vý?...........mna bolela cez víkend hlava......nebolo somnou reč.....a muž bol opravovať auto.... :confounded: ........hlavne že sa deti tešili na pondelok....asi ma mali dosť :grinning: :wink:
20. jan 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........vy ste mali zlé počasie?:.. u nás aj slnko vykuklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............vraj ku koncu týždňa má mrznúť?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............čo máte s autom? :confused: ...........
...my sme boli "pleskať" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............kuchárky zo školy zorganizovali prvý kuchársky mňamko ples.....fajne bolo...fajnotku navarili...kačacie stehná, kapusta, plnka, knedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......koláčiky napiekli slané aj sladké.....ľudí tak akurát, že sa dobre tancovalo.....normálne sme si hopsli aj na ľudovú nôtu :slight_smile: ..síce len valčík, ale aj to je u môjho muža úspech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....dobrá spoločnosť..rehotali sme sa celý večer až má sánka bolela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......a dokoca sa šťastie unavilo a mali sme 3 tomboly :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..dúfam, že už sa ti nezdám stručná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 počasie pod psa....a.si tak ako je dnes..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................................nie z naším.....autom.... :wink: ..............................si sa nepochválila že idete hopsať......daj fotočku aká si bola kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........to ste sa fajn napapali...mnamka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........však ešte píš píš :slight_smile: :grinning: :grinning: :wink:
20. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....radšej nehovorím dopredu nech sa veci nepokazia :wink: ...............sklamem ťa fotku nemám :pensive: .....ale bola som kočena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................chápeš tie moje baby??!.....chceli sme, že nech idú spať ku svokrovcom..však je to len o poschodie nižšie...a ony, že nie, že budú radšej doma samé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....našťastie keď zaspia tak spia a nebudia sa..ale zato ráno presne 7:00 že čajííííííííííííííík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
20. jan 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ďakujeme ešte raz...
20. jan 2014 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@leninka75 to nemýslíš vážne si sa neodfotila....ked si vedela aká som zvedavá?.........ha? :frowning2: :wink: :wink: ........................to je úspech moji kebý vedeli že budu sami tak ani nezaspia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....prícucký :angry: :angry: ..........................a dlho ste tam boli?

dnes mali rodičovské...... :angry: :angry: :angry: .........tak vraj sa bije........som mu výčistila žalúdok.... :angry: :angry: :angry: :angry: deti o rok mladšie a on ich tam lomí........... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .....................no a na druhej strane.......najlepší v písomke...nik nemal tolko bodov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............v slovenčine :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: .........a v matike sa raz pomýlil a hned bod dole.......ale neva povedala že je to len prkotina..............neriešim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som hrdá mamina....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................sa musím aj ja trochu pochváliť.....že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zas prší ........nerv moje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ide mi to dobre na mozog....................neviem s kým....ale dáme kavíčku??? :slight_smile:
20. jan 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Zas nestíham...boli sme na kožnom s maličkým...tak druhý atopik v rodine...:confounded:
20. jan 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zomrela mi babka :frowning2:

@leninka75 škoda, že nemáš foto, ale hlavne, že sánka od smiechu boli :slight_smile:
@utka vám je hej :dizzy_face: tolko milých udalostí, uzivajte :slight_smile:
@jacka šikovníčka máš doma :dizzy_face: , len sa pochvál aj častejsie :wink:
@denisenko :confounded: také chorobky sa raz dva podedia :confounded: ale aspon uz vies, čo a ako.....aspon mini pozitívum....
20. jan 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 juj moja ....to mi je velmi luto.......úprimnu sústrasť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. jan 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko božinku..... :frowning2: a kto ešte má?.......ja tiež musím na kožné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohoto sa bojím...... :frowning2:
20. jan 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 úprimnú sústrasť.....nemám rada zimu...kosí ľudí jedna radosť..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. jan 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko je atopik od 2 rokov....Simonko tiež...ale vekom sa to zlepšuje....
20. jan 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko dakujem, mohol ten rok zacat prijemnejsou udalostou, ale clovek si zrejme niekedy nevyberie...
20. jan 2014 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 úprimnú sústrasť :pensive:
20. jan 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak pleskať :wink: :wink: :wink: a nemáš foto :angry: :angry: :angry: táááák opíš a popíš šaty a všetkooo :sweat_smile: :grinning:

@denisenko atopik ...myslíš ekzém ... bude to asi dedičné či ? aj Matúškovi sa stále vyhadzuje niečo okolo pusinky :confounded: tiež som s tým bola viac krát u pediatra a ten vždy predpísal inú masť a stále bez zlepšenia :rolling_eyes: taak to vidím tiež na kožné

@jacka veru veru šikovníčka :dizzy_face: a stým bitím sa aj my sme na tom podobne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka všeeeeetko najlepšie k pol rôčku :slight_smile: a nech Vás Lucinka poriadne hryzká keď sa už zúbky ukazujú :grinning:
20. jan 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááánečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................pršííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. jan 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..je mito ľúto!!! ...úprimnú sústrasť.................
21. jan 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............jaj pyšnica pyšná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:............ale doprajem ti je to strašne dobrý pocit, keď nám detičky robia takúto radosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...................a to, že je bitkár?!!....pripravuje sa pre život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................
21. jan 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....dúfam, že sa ten ekzém bude len zlepšovať :slight_smile:.....to nejako závisí aj na strave???
21. jan 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...jaaj tažko opísať tie šaty.......čierno-červené..hore V-čkový výstrih, úzke a smerom dolu sa rozširujú...mini rukáviky, aby som nemala holé ramená...sú úplne po zem ...a navrch je k tomu ešte také šifónové, vyšívané bolerko so zdvihnutým volánovým limčekom............... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:....a vlasy som si urobila, kôli tomu limcu do drdola, ale takého strapatého :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooj :dizzy_face: :grinning: :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 tak tiež máš rada červeno čiernu kombináciu :wink: šatosky museli byť peknééé,len škoda toho fota ... a to si sa sama česala na ples ??? :confused: teeeda šikovnica :grinning:
21. jan 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....................

@katka1819 ako riešiš bitký?.....
@leninka75 to vieš že som rástla..........ved pripravuje...ale prečo sa chýtaju aj do štvrtákov.....tí im jednu prihlušia a stena im dá druhú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ale učka vravela že štvrtáci maju pred prvákmi rešpekt...nesmu im ubližovať.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....... ..tak si ich podaju ako druhákov :grinning: :grinning: :wink: :wink:
@denisenko nejak som Densika prehliadla že je atopik.... :frowning2: .....mýslíš že sa s toho dostanu?
21. jan 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....no jo sama :wink: ..mne sa dobre z mojich vlasov robia účesy :wink: ...stačí sem-tam, vypnúť kudrnaté konce volne a účes je na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............len nech im poriadne dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............tie decká to ako ? niekoho si vytipujú a potom ho bijú, či ako to tam funguje?? :fearful:
21. jan 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok