Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
21. jan 2014
ahojte 😉
jacka
21. jan 2014
@leninka75 😃 😃 😃 ved dá dá...... 😃 😃 😃 😃 ....................ale má prísný zákaz sa biť.........inak trest ho neminie............to v triede maju bitkára....on má vraj udajne aj dg na to :-N 😉 .........a deti sa nedajú.......a potom sa klbčia..........a štvrtákov riešia cez velku prestávku 😃 ]-( ]-( ....................................to nie také bitký ....to sa len naťahuju.......ale nesmie sa..........čo bude s mím ked bude štvrták ]-( ]-( ............si s ním nedám radý ]-(

to si šikovná kadečníčka x-) x-) x-) x-) x-) veru škoda že foto nie je.....a šatočký ešte máš?.....
jacka
21. jan 2014
@denisenko ahoj 🙂 😃 🙂
denisenko
21. jan 2014
@leninka75 ...a to ako si mohla, že bez fotečiek????..... 😃 😃 😃 😃 len pekne pohľadaj..... 😃 😃 😃 ...Simonko nesmie popať citrusy, džúsy, kyslé veci...parardajkovú polievku, ďalej piť alkohol, kávu, nič štipľavé, korenené a prestať fajčiť..... 😃 😃 😃 😃 ešteže nič z toho, čo má zakázané neľúbi...... 😃 😃 😃 😃 takže stravou to nebude.... 😃 😃
@katka1819 ...áno...dedičné..... :-p vieš čo, my sme boli na kožnom v žiline a super sme sa vybavili, netreba sa objednávať, od pondelka do štvrtku od 13-15 berú len detičky do 3 rokov....treba sa o 13-tej zapísať.... :-N
denisenko
21. jan 2014
@jacka Maťko a bitkár?????....by mi ani na um neprišlo..... =-) =-) =-) minulý piatok Denisko doniesol zo ZUŠ v žiackej knižke......:..práca výborná, ale to správanie nič moc...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tiež som mu poriadne vyčistila žalúdok...
denisenko
21. jan 2014
...hmmm...rascová polievočka a francúzske zemiaky.... @utka si mi narobila chute, tak som spravila aj ja....sa mi už dávno také nepodarili..... 😉
denisenko
21. jan 2014
a ozaj...ešte som zabudla.....mám dobrý tip pre deti, ktoré nekľudne spinkajú....nám neurologička kázala dávať pred spaním MagneB6.....a veru....robí zázraky.... x-) x-) x-) x-)
jacka
21. jan 2014
@denisenko to vieš stiahli ho živle......... 😃 ]-( ...................ja len dúfam že ten ekzém čo má Peťko nie je to čo máte vý... 😞 😞 ............................si mýslíš že sa s toho dostanú?....teda že s toho výrastú?............................vede to správanie.......zlatá perinka 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
21. jan 2014
@jacka .....nie, to je do konca života...ale čím sú starší, tak je to v miernejšej forme...aspon u nás......mna len svrbieva koža....ale ked som bola malá, tak sa mi robievali také šupinaté chrastičky...... :-p ...veru...zlatá perinka..... 😃 😃 😃 😃
jacka
21. jan 2014
@denisenko tak aspon dáka dobrá správa 🙂 🙂 🙂 ..........................ozaj a stými nožičkami čo chodí po špičkách vám čo povedali........
utka
21. jan 2014
Ahojte....
@letty86 úprimnú sústrasť 😢
denisenko
21. jan 2014
@jacka je objednaný na rehabilitácie....ale zas ako problém to nevidím....stačí mu povedať, nech chodí dupky dupky a stúpa na celú nožičku.... 😃
jacka
21. jan 2014
@denisenko lebo aj suseda čo má vnučku tiež nedošlapuje....behali kade tade.........aj jej kupuje špeci obuv....aj v Kováčovej boli......a žiaden posun.....preto som zvedavá 🙂 🙂 ................ale ked dostúpi tak je fajn... x-) x-) .......................takže dr. nerobte paniku či ako 😃 😃 😃
utka
21. jan 2014
@denisenko ja som ešte včera dojedala...
jacka
21. jan 2014
]-( ]-( ]-( ]-( muž stratil klúče od auta,,,,,.....................sme mu museli doniesť......... ]-( ]-( ]-( pekne si zarobil ...... :-p

neviem čo idem ja zajtra variť..... :-p :-p :-p :-p ........na nervý s tým všetkým |-| 😃 😃 😃 🙂 😉
utka
21. jan 2014
@jacka no pekne, šikovný...
Ani ja neviem,čo variť tak narýchlo...
leninka75
22. jan 2014
ráááááááááánečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................

@jacka .....asi má niečo plnú hlavu ten tvoj šikovníček 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 .......počuj moja nevaríš deťom pšeno??.....
ja som na dnes navarila rajčinovú polievku a karfiolové placky s kašou 🙂
denisenko
22. jan 2014
Dobré ránko 😉
katka1819
22. jan 2014
Ahooooooooooj x-)

dnes išiel Peťko prvý krát úplne sám do školy ..žiadna moja sledovačka nebola... idem písať učke či došiel v poriadku :-N papa
jacka
22. jan 2014
ahojte..............
@leninka75 a čoho asi tak má plnu hlavu 😃 😃 😃 .................nevarím im pšeno.......ked hocičo nedaju do pusiný tak sa bojím....ani špaldu nechcú :-p ........................tý to máš?
@katka1819 no ako došiel?...
katka1819
22. jan 2014
@jacka došiel,došiel 😃 všeeeetko v poriadku aj včielku už dostal z čítania som sa dozvedela od učky 😃 😉
leninka75
22. jan 2014
@katka1819 ..wau..to už máš veľkého chlopa x-) x-) x-) x-) ..ale ritku ti stískalo, či dorazil v poriadku, že? 😉
leninka75
22. jan 2014
@jacka ................. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............ja som si pšeno testovala na sebe dnes na raňajky 🙂 ....a celkom mi to chutilo...dá sa to prirovnať k ryži..možno....tak som potom hneď goooglila...a spomenula som si na teba...pšeno neobsahuje lepok a má veľa železa 🙂 🙂 🙂 🙂 .............pozerala som aj recepty...kľudne sa z neho dá také niečo ako ryžový nákyp, zavárka do polievok, príloha k mäsu......skúsim dať babám a uvidím :-N
jacka
22. jan 2014
@leninka75 pekné že na nás mýslíš x-) x-) ..........................výskušaj a potom daj vedieť.......takže vravíš že je to jedlé? 🙂 🙂 ..................................................a podla smaila u katký si mýslím že jej to nebolo jedno 😉 🙂
leninka75
22. jan 2014
@jacka .... 😉 😉 😉 x-) x-) x-) x-) x-) ..to ja vždy 🙂 .......už si sa rozhodla čo ideš variť?
jacka
22. jan 2014
@leninka75 už má navarené.....kôprovu polievku a zapekané cestoviný 🙂 🙂
leninka75
22. jan 2014
@jacka ....že aká si ty šikovnica!! x-) x-) x-) ....riadiš sa heslom "cestoviny to vždy zachránia!" 😃 😃 😃 😃 😃 ...a teraz čo?...nohy na stôl? 😉
jacka
22. jan 2014
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nooo posledná záchrana 😃 😃 😃 .......................neviem čo idem........v poslednej dome trpím spavou nemocou....len sa bojím že ked lahnem tak deti ostanu tam kde sú 😃 😃 😃 😃
jacka
22. jan 2014
@leninka75 dáme kávičku či mizíš,?
leninka75
22. jan 2014
@jacka ....normálne by si aj teraz zaspala??? =-) =-) =-) =-) =-) =-) ................vianoce už máš komplet zrušené?