• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
ahojte :wink:
21. jan 2014 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ved dá dá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ale má prísný zákaz sa biť.........inak trest ho neminie............to v triede maju bitkára....on má vraj udajne aj dg na to :sweat_smile: :wink: .........a deti sa nedajú.......a potom sa klbčia..........a štvrtákov riešia cez velku prestávku :grinning: :angry: :angry: ....................................to nie také bitký ....to sa len naťahuju.......ale nesmie sa..........čo bude s mím ked bude štvrták :angry: :angry: ............si s ním nedám radý :angry:

to si šikovná kadečníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru škoda že foto nie je.....a šatočký ešte máš?.....
21. jan 2014 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
21. jan 2014 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...a to ako si mohla, že bez fotečiek????..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len pekne pohľadaj..... :grinning: :grinning: :grinning: ...Simonko nesmie popať citrusy, džúsy, kyslé veci...parardajkovú polievku, ďalej piť alkohol, kávu, nič štipľavé, korenené a prestať fajčiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešteže nič z toho, čo má zakázané neľúbi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže stravou to nebude.... :grinning: :grinning:
@katka1819 ...áno...dedičné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš čo, my sme boli na kožnom v žiline a super sme sa vybavili, netreba sa objednávať, od pondelka do štvrtku od 13-15 berú len detičky do 3 rokov....treba sa o 13-tej zapísať.... :sweat_smile:
21. jan 2014 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka Maťko a bitkár?????....by mi ani na um neprišlo..... :confused: :confused: :confused: minulý piatok Denisko doniesol zo ZUŠ v žiackej knižke......:..práca výborná, ale to správanie nič moc...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež som mu poriadne vyčistila žalúdok...
21. jan 2014 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...hmmm...rascová polievočka a francúzske zemiaky.... @utka si mi narobila chute, tak som spravila aj ja....sa mi už dávno také nepodarili..... :wink:
21. jan 2014 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a ozaj...ešte som zabudla.....mám dobrý tip pre deti, ktoré nekľudne spinkajú....nám neurologička kázala dávať pred spaním MagneB6.....a veru....robí zázraky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2014 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko to vieš stiahli ho živle......... :grinning: :angry: ...................ja len dúfam že ten ekzém čo má Peťko nie je to čo máte vý... :frowning2: :frowning2: ............................si mýslíš že sa s toho dostanú?....teda že s toho výrastú?............................vede to správanie.......zlatá perinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2014 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .....nie, to je do konca života...ale čím sú starší, tak je to v miernejšej forme...aspon u nás......mna len svrbieva koža....ale ked som bola malá, tak sa mi robievali také šupinaté chrastičky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...veru...zlatá perinka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2014 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko tak aspon dáka dobrá správa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........................ozaj a stými nožičkami čo chodí po špičkách vám čo povedali........
21. jan 2014 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....
@letty86 úprimnú sústrasť :cry:
21. jan 2014 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka je objednaný na rehabilitácie....ale zas ako problém to nevidím....stačí mu povedať, nech chodí dupky dupky a stúpa na celú nožičku.... :grinning:
21. jan 2014 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko lebo aj suseda čo má vnučku tiež nedošlapuje....behali kade tade.........aj jej kupuje špeci obuv....aj v Kováčovej boli......a žiaden posun.....preto som zvedavá :slight_smile: :slight_smile: ................ale ked dostúpi tak je fajn... :dizzy_face: :dizzy_face: .......................takže dr. nerobte paniku či ako :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2014 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ja som ešte včera dojedala...
21. jan 2014 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: muž stratil klúče od auta,,,,,.....................sme mu museli doniesť......... :angry: :angry: :angry: pekne si zarobil ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neviem čo idem ja zajtra variť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........na nervý s tým všetkým :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
21. jan 2014 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka no pekne, šikovný...
Ani ja neviem,čo variť tak narýchlo...
21. jan 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ráááááááááánečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................

@jacka .....asi má niečo plnú hlavu ten tvoj šikovníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......počuj moja nevaríš deťom pšeno??.....
ja som na dnes navarila rajčinovú polievku a karfiolové placky s kašou :slight_smile:
22. jan 2014 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
22. jan 2014 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooj :dizzy_face:

dnes išiel Peťko prvý krát úplne sám do školy ..žiadna moja sledovačka nebola... idem písať učke či došiel v poriadku :sweat_smile: papa
22. jan 2014 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte..............
@leninka75 a čoho asi tak má plnu hlavu :grinning: :grinning: :grinning: .................nevarím im pšeno.......ked hocičo nedaju do pusiný tak sa bojím....ani špaldu nechcú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................tý to máš?
@katka1819 no ako došiel?...
22. jan 2014 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka došiel,došiel :grinning: všeeeetko v poriadku aj včielku už dostal z čítania som sa dozvedela od učky :grinning: :wink:
22. jan 2014 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..wau..to už máš veľkého chlopa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ale ritku ti stískalo, či dorazil v poriadku, že? :wink:
22. jan 2014 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ja som si pšeno testovala na sebe dnes na raňajky :slight_smile: ....a celkom mi to chutilo...dá sa to prirovnať k ryži..možno....tak som potom hneď goooglila...a spomenula som si na teba...pšeno neobsahuje lepok a má veľa železa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............pozerala som aj recepty...kľudne sa z neho dá také niečo ako ryžový nákyp, zavárka do polievok, príloha k mäsu......skúsim dať babám a uvidím :sweat_smile:
22. jan 2014 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekné že na nás mýslíš :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................výskušaj a potom daj vedieť.......takže vravíš že je to jedlé? :slight_smile: :slight_smile: ..................................................a podla smaila u katký si mýslím že jej to nebolo jedno :wink: :slight_smile:
22. jan 2014 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to ja vždy :slight_smile: .......už si sa rozhodla čo ideš variť?
22. jan 2014 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 už má navarené.....kôprovu polievku a zapekané cestoviný :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2014 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....že aká si ty šikovnica!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....riadiš sa heslom "cestoviny to vždy zachránia!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a teraz čo?...nohy na stôl? :wink:
22. jan 2014 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo posledná záchrana :grinning: :grinning: :grinning: .......................neviem čo idem........v poslednej dome trpím spavou nemocou....len sa bojím že ked lahnem tak deti ostanu tam kde sú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2014 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 dáme kávičku či mizíš,?
22. jan 2014 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....normálne by si aj teraz zaspala??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ................vianoce už máš komplet zrušené?
22. jan 2014 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok