• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
dobrú nocku jacka :slight_smile:
idem aj ja..........trošku potestíkujem a idem drichmať :slight_smile:

dobrú noc :dizzy_face:
15. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
jacka, aninka, pekné brušká...a tuším aj rovnako veľké :wink:...
U nás trochu prší, konečne čerstvý vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :sunglasses:

tak sme tu mali do rána burku..a teplo ostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka dakujem...vraj brušká...ja teda aspon mám buriško...všade s nim narážam :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. júl 2009 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: ..........ahoj jacka!!! :wink: ..
16. júl 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, jacka a to neviete, že melóny sa nepapajú celé, ale pokrájané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

leni ha ha ha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. júl 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka vraj brušká :grinning:

aj ja chcem dážď :cry: ..............sa tu topím ako nanuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ved počkaj aj teba to čakám... :grinning: :grinning:

ani tu aj pršalo a žiadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej, ale som vás prebrala :grinning: :grinning: ................fuj, tu je tiež tak, síce popršané ale dusno, sedím a po chrbte mi tečie pramienok, ble, ble, ble :angry: :angry:
16. júl 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem sa chystať :slight_smile: ....sa mi nechce......ja už ani neviem čo si mám obliecť :confounded:
16. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani plavky???!! :wink: :wink: :wink:
16. júl 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani cisárove šaty...... :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj u nás trochu popršalo a zdá sa mi trošku chladnejšie ako včera. A hlavne, že fúka vietor. Včera sa v tom dusne ani lístok nepohol. Idem zobudiť krpca. Zatiaľ papa.
16. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám počasie na víkend, tak sa má riadne ochladiť. V sobotu v BA len 17 stupňov, ale KE 30...
16. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a na strede slovenska???...mne by stačilo 22....zatial :slight_smile:
16. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
awojky bybulky.Konečne som sa sem dopracovala,boli sme zas u lekarky,zas nam brali krv :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
.Jacka ,aninka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne brušinka :wink: :wink: :wink:
No dufam že nebude moc zle počasie v sobotu,lebo oslavu chystame vonku :angry: :unamused:
16. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi!! :slight_smile: ...........prečo zasa krv??? :frowning2: .........aj my chceme oslavu vonku, v nedeľu, tak tiež stále kukám počasie, ale bojím sa, že nič moc :confounded:
Ahoj utka!!! :slight_smile: ...........viki zasa potiahol!! :wink:
16. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka no lebo mu brali v pondelok a potom sme isli na krčne a aj ta si žiadaa višetrit krv,akurat na to čo mu nebrali :angry: :angry: :angry: .Chudatko moje male :unamused:
Tak sa budeme modlit aby nepršalo :wink: :angry: :angry:
16. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobátko malé!!!...........bol statočný???.........či už má tiež toho plné zuby??? :confounded:
16. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nevedela som ho tam dostat,však jendom kuse sme u lekarky,troška plakal,ale ani sa mu nečudujem.V pondelok ideme na krčne s vysledkami,som zvedava ako ho tam dostanem,ale pojde snami aj tatinko :wink: :wink: .Zajtra ideme do dračika,pokupit nejake darčeky :wink:
16. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To chodíte stále kôli tým hrčkám, že??..........A čo idete kupiť??? :fearful: ..........Máš rozmyslené???
16. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, ano kvoli tym hrčkam :unamused: :unamused: :unamused:
Co ideme kupit???ani sami nevieme :wink: :wink: :wink: .Plastelinu playdooh asi chobotnicu,ešte neviem ktoru a čo mi padne do oka.Už sme mu kupily kombajn a novy dvd prehravač :wink: :wink: :wink:
16. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ubehlo siwi, tie tri roky!!!! :slight_smile: .......ani sa nenazdáme a pôjdu do školy!!! :wink: .....ako máš s robotou????
16. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som....s :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fuj vraj od dnes malo byt trochu chladnejšie..nemám pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Však ano,teraz som rodila a tot už ma 3 r,lasenka moja mala.Veru veru zachvilu už doškoli pojdu.S robotou to mam tak v utorok sa idem nahlasit na urad prace a od septembra budem robit v obchode u kamoša,kde som doteraz robila,ale už naplny uvazok :wink: :wink: :wink: .Zatial :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi super...dobre vymyslené......ja tiež nastupujem od septembra....ale neviem od kolkého :wink: ...

kde si bola tak dlho že si sa neozývala..už ste boli aj s pindíkom?
16. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamky..........sme domka :slight_smile:

no dnes to bola makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......inštruktor ma týral na kúželkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........no vám poviem,že mi to šlo ako v lete na saniach :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale zase po päťdesiatyšiesty krát sa mi už celkom začalo dariť :wink: :grinning: ..............a cúvanie do garáže mi šlo :wink:
hrozná horúčava je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nejdeme von teraz...........snáď Simka pospí aj dnes :wink:
16. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka boli sme doma,ale vobec sa mi nechcelo sediet za pc.Bud sme pred domom alebo sa v zahrade kupeme :grinning: :grinning: :grinning:
S pipikom som ešte nebola ,najprv vybavi ohladom hrčiek a pipika si nechame naposledi :unamused: :angry:
Aninka ty si šikulka :wink:
16. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..no super ...hlavne že inštruktor nie je nervák... :wink: ..tak už len zvládnut skušky a máš to vo vrecku...a ako darček ..možeš ist rodit :slight_smile: :wink:

no mne Matko už zahlásil že nejde spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

a čo sa deje vonku...no nemám slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ta obdivujem ako vládzeš ešte šoferovat
16. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,však som povedala inštruktorovi,že ak na skúškach zvládnem tie kúželky,tak sa normálne opijem aj keď som tehu :grinning: :grinning: :grinning: veď ja som aj z frťana opitá :grinning: :grinning: :grinning:
už by som to chcela mať za sebou,ver mi :wink:

siwi a ako u logopedičky?????? ..........a čo vám hovoria na tie hrčky???????nevedia nič???? :unamused:

mamky idem piecť koláč......strašnú chuť som dostala na perník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mám taký ciťák, že bude pršať......teda, že sa spustí fajná búúúúúúúúúúúúúúrka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok