• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@utka ...zlatunká je!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..na koho sa vlastne podobá?
29. jan 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dík...netuším,je to mix.Ale vravia,že skor na mna,ale je hrozne podobná Vikimu,keď bol malý
29. jan 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: ....tak sme boli u mudrej, no okrem horúčok a soplíkov mu nie je nič...takže pamycon a triefed....a na striedačku panadol s nurofenom, a prekladať diazepanom.....Simonko je po nom strašne podráždený..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka mne sa tiež podobá na Viktorka.... :wink:
29. jan 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to som rada, že nemám sama doma papuľnáča.... :grinning: :grinning: :grinning: ozaj...mamky druháčikov....Hviezdoslavov Kubín ako??? :confused: :confused: :confused:
29. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že BG... :grinning: a zakaždým aspon na mesiac, čo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jááááj tak to je iné beriem späť..........mažem .........berieš ma?....tak na týžden :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ideš s @leninka75 .............mna už asi nevezme do klubu....udavačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
tak super že so Simonkom nič horšie....a prežijete to domka :dizzy_face: :wink: rýchlo sa výliečte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka veru pekné dievčatko......ksichotška :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...držím palce, aby to Simonkovi rýchlo prešlo :slight_smile: ......neni čo závidieť podráždené dieťa, brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pevné nervičky :slight_smile:
29. jan 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka .....dám vám vedieť kedy balíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........a @jacka tebe musím najskôr vymazať register :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak predsa ma berieš :grinning: :grinning: :grinning: ....si zlatá...cmuk :dizzy_face: :grinning: :grinning: ........čím skor.....dobre moja :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ale daj aspon polhodinku dopredu, nech sa zbalím....mne na to stačí pár minút.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko čosi baliť......kupime tam......rýchlo prcháme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ďakujem baby...
@denisenko super,držte sa...Hviezdoslavov kubín?Zatial nikto nič...
29. jan 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...lebo naši sa majú naučiť nejakú básničku, len neviem ani dokedy a Denisko mi tvrdí, že im pani učiteľka nepovedala termín....len to, že nejakú nájsť a naučiť sa,.....a dnes doniesol aj prihlášku na matematického klokanka....idete tento rok???
29. jan 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...jáááj...tak to máš veru naponáhlo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko všetkého vela škodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko urcite pojdeme...A vy riesite Maksíka?
29. jan 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Maksíka???...to čo je???
29. jan 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko najdi cez google...to je tiež taka matematicka sranda...
29. jan 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka kuknem :slight_smile:
29. jan 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda to su témy že Kubín a Maksík :slight_smile: ja len potichučky kukám .... .............................a aj tak si myslím že najväčšieho drzáňa mám ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už sa priučil aj krpatý takže niekedy x2 :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
29. jan 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 tiež mi to nič nevraví :grinning: :grinning: ...radšej :grinning: :grinning: :wink: :wink: ............
mi hovor.... :angry: :angry: :angry: ......dvoch papulnatých...mladší má fajn učitela :angry: :angry:
29. jan 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čo sa papuľovania týka, tak to je aj u nás. Viki je drzý ako ploštica, papuľuje, vždy má posledné slovo a na všetko odpoveď... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ráánečko!!!

@denisenko ..jaj moja to by som musela mať iné decko, aby s au nás riešil Hviezdoslavov kubín a klokanko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................takže nič z toho....
30. jan 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Dnes som už absolvovala odbery na endokrinológii...
Zajtra vysvečko :grinning:
30. jan 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

moj má dnes..... :grinning: :grinning: :grinning: .......
30. jan 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......čo? :fearful: ...vysvečko?? :wink:
30. jan 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ináč ja som si myslela, že vysvečko je dnes a prázdniny zajtra...
30. jan 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok