• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@denisenko jupíííí len si to nechááááj.....u nás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
10. feb 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veď aj u nás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: som musela pozastierať žaluzie, čo mi tak oslepuje očká..... :wink: :wink: :wink:
10. feb 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....neverím :angry: :angry: :angry: ................................... :wink: ....kolko máte sniežiku?.... :slight_smile:
10. feb 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...len trošku....asi tak 2-3cm všade....ale už sa to topí....ked tak praží..... :confounded:
10. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeee... :sunglasses:
@jacka veru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko takže blato :frowning2: :unamused: .....škoda dlho vám nevýdržal :unamused:
10. feb 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
@jacka a vám je ako?
10. feb 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 dakujem....dobre.... :slight_smile: .......MAťko je v škole....aj ked som velmi nechcela.......ale som mu nakázala ked mu nebude dobre nech to hned povie učke.....a ja prídem......vraj mi cez velku prestávku zavolá....ha ha...ale včera mu už nič nebolo len bruško ho bolelo....noc fajn .......ráno nič......tak uvidím :slight_smile: .............a to poznáš mý musíme fungovať........ :wink:
vý sa ako máte?.......
10. feb 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak fajn, že mu je už dobre....my celkom fajn, Matko išiel dnes po dvoch týzdnoch do skolky, Vikinka už chodí od stvrtka, sme boli v utorok na kontrolu, všetko o.k., ale od piatku zacala tak sucho pokaslievat....tak neviem, čo to :confused:
10. feb 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no pekne :frowning2: vás sa tá choroba drží :frowning2: :frowning2: ...aj jej niečo dávaš?.............Maťko ako do takej dlhej dobe v školke?
10. feb 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka davam jej stodal, raz mi ho mudra odporucala, a len mi stál doma, teraz prisla jeho chvíla :sweat_smile: tak ten, uvidíme a matko ma brat dlhodobo aerius a vyplachy morskou vodou, malo by to pomoct na tie sopliky....išiel v pohode :wink:
a petko to s manzom ustál?
10. feb 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Stodal je dobrý...Deniskovi zaberá na suchý kašeľ Sinecod...aspon dočasne.... :wink: Aerius bral ako malinký dlhodobo, potom akoby to prestalo účinkovať...teraz ho tiež dávam, ale viacmenej na noc..ked mu moc zatekajú sople do krku...
10. feb 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no...ešte tento týžden a hurá prázdniny... :wink:
10. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak ste šli aspon bez cirkusu :slight_smile: .........už len sa tešiť ked vonku bude 20 st....a stále slniečko nech už sú tie bacile hnusé v prčiciach......ak nemáte slniečko.....kedže deni má......posielam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ustáli to obaja.......nechápačka :confused: :confused: :confused: ....ale lepšie ako ho obskakovať......mýslím muža :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nám na krčnom dala zodac.......síce neviem presne na čo je......ale odporučila ho aj kožná......tiež nechápem..............v poslednej dobe som nejaká nechápavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru huráááá teším sa aj ja......len nech aj počasie je také ako aspon dnes....................a k vašim idete všetci?......štýria?
10. feb 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zodac som dávala, ale ten je slabý...kúpiš ho aj bez predpisu...akože je na alergické prejavy...sople a tak....neviem, neskúšala som na kožné, ma nikdy nenapadlo,lebo ako antihistaminikum je to slabučké..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru, lepšie menej pacientov obskakovat :wink: ...slniečko sa nam ukazuje :sunglasses: , ale donedávna ešte prsalo, to mi je zima :confounded:
@denisenko ten sinecod sme ešte nemali, raz tusim dutistat, ten je tiez na suchy kasel...inak stále zacínam stoptussinom
10. feb 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka všetci štyria.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale my ostaneme a Petrík...neviem....asi len pár dní... :slight_smile: ...veru...dúfam, že sa to počasie zlepší...lebo toto blato...práčka za práčkou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hej, hej...ditustat je na suchý kašel...najlepšie je Stoptusin plus nejaký sirup.....alebo Stopex, aj ten som dala a bolo celkom dobre.....klop,klop,klop
10. feb 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
xi,xi,xi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že škodoradosť najlepšia radosť......volám Petríkovi, či mám na neho čakať s obedom.....a on že zapadol na záhradke s autom..... :grinning: :grinning: :grinning: noooo....môže zhánať traktor..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha tak preto nezaberá.........takže ho idem rovno šmariť.............na kožnom vraj kvoli tomu škrabaniu.......abý sa výspinkal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vieš čo zlatý to človek čo výmýslel práčku.........inak bý moji chodili ako prasiatka..... :unamused: ..........presne ako píšeš všade blato....a asi to lepšie ani nebude.....do marca má býť vraj takto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................................a ako pojde na dvoch autách?....kedý výrážate?
10. feb 2014 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 stoptusin je dobrý..............dutistat ten nepoznám......ako dobre :wink: :wink: .....................veru stačil mi MAťko :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ja som mužovi večer nakázala nech mi preparkuje auto........abý sme nešli pešo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................ale ináč si dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu koním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dúfam že budu lepšie cestý ako ráno.....bý ste sa mi krvi nedorezali :grinning: :grinning:
10. feb 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pánečku tolko hodín.........och :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Nobelovú cenu za práčku...kto je za?????? :grinning: :grinning: :grinning: sa Ti nedivím, ráno šiel s Deniskom Petrík, teraz ked je doma, tak chodí on..... :sweat_smile:
10. feb 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....tak teda sa majte!!!! :wink:
10. feb 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to nám ani nič nenapíses :confused: ako sa máte?
10. feb 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak teda sme si riadne pokecali.....hlavne s tebou :frowning2: :wink: ...........ako @letty86 píše....ako sa máte ...čo víkend?..... :slight_smile:

@denisenko ja som za cenu...... :grinning: :grinning: :grinning: ....bý som bola stratená.......ale že úplne :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
10. feb 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 moja a ty že aká vyťažená?....ale prázdniny máte aj vy "vysoši"...či nie? :confused:
10. feb 2014 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš jediná pracujúca...... :grinning: :grinning: :wink: :wink: osobka......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok