Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. feb 2014

@jacka 😀 😀 😀 ved niekto na nás musí robiť, no nie????..že @leninka75??? 😀 😀 😀 😀 nepríde nám zvýšený rodičák tento mesiac??????

leninka75
11. feb 2014

rááááááááááááááánečko!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

....a nepoviem ja partizáááááán 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2014

@jacka..........a kedy bol víkend???????????? 😀 😀 😀 😀 😀 ..koľko si pochudla? 😉

@denisenko ...a ty si ešte nedostala tie tisíce?? 😀 😀 😀 😀 ............dnes ráno som sa z rádia dozvedela, že ľudia v ZA kraji sú druhí v poradí čo chodia do práce s radosťou 😅 😅 😅 😅 😅 .....prví sú samoška BA ...a vraj sa to odvíja od výšky platu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katka1819
11. feb 2014

Ahoooooooooooooooooooj 😵

jacka
11. feb 2014

ahojte........

@leninka75 ani ja nepoviem ešte bý si závidela 😀 😀 😀 😀 .........................................vieš čo neviem či víkend bol.....ale asi hej muž bol doma 😀 😀 😀 😀 mýslím 😀 😀 😀 😀 ...............................prelad si stanicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................
@denisenko aha s akou radosťou pojde na nás robiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Peťko je doma...... 😝 .......dalšia skvelá noc...... 😖

denisenko
11. feb 2014

Ahojte 😉
@
@leninka75 tak to pojdem k bankomatu s fúrikom 😀 alebo radšej vozík za auto? 😀 keď s takou radosťou do práce...😀😀

denisenko
11. feb 2014

@jacka a čo sa stalo Peťkovi? Ten črevný vírus? Ja robím klop,klopklop, zlatý Hylak...

jacka
11. feb 2014

@denisenko pekne do radu......dobre....?.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hýlak?..ja im dávam enterol.....lepší je?......pojdem kupiť teda...

jacka
11. feb 2014

volal muž že už bol 4x na wecku 😀 😀 😀 ........chudák 🙂 😉 .....bude mať fajn den 😀

leninka75
11. feb 2014

@jacka .........a čože vy ste sa dali celá rodina na detox 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .......... a nepoľutuješ toho tvojho chlopa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................

leninka75
11. feb 2014

@denisenko ..no neviem či ti bude kamión stačiť 😀 😀 😀 😀 😀 ..............vy ste tiež mali teraz niekdy črevnú potvoru? 😕 ...........som to prehliadla?? 😨

jacka
11. feb 2014

@leninka75 ved ja ho lutujem 😀 .....ak chces prideme na navstevu.... 😉 😒

denisenko
11. feb 2014

@jacka enterol je super...díky za radu...ale ten je na hnaky....hylak máš na úpravu trávenia, Simonka zapeká...poriadne...a už kaká pekne....klop,klop,klop.....viem, že hylak dávali aj pri salmonele Dávidkovi, to je na celkové žaludočné trápenia.... 😉

leninka75
11. feb 2014

@jacka ..hej hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ľutuješ 😀 😀 😀 😀 😀 ................aaaaaaale daj pokoj, len si ho tam nechaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2014

@leninka75 nie, nemali...Simonko má problémy s kakaním...niekedy máva tvrdú stolicu a potom nechce tlačiť.... 😖 ...kamion...zaobstarám...ale presne viem, kde sa budem sťažovať, ked dostanem málo..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ja neviem prečo, ale ja to tým chlapom doprajem...a ked sa sťažuje, tak mu vždy poviem, že môže byť rád, že nemá k tomu aj krámy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2014

varííím....sa mi chce.... 😝 😝 😝 😝 😝 ved to aj tak bude vyzerať.....šošovicová polievka a len francúzske zemiaky...nechce sa mi stáť pri sporáku a miešať niečo.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
11. feb 2014

@denisenko .....aha už som v obraze 😉 ..................sťahujem sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...............bez udania novej adresy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2014

@denisenko co som pocula tak hylak je nieco ako probiotikum....ako sa ti to podarilo dat simonkovi..

leninka75
11. feb 2014

@denisenko ..však to bude dobrota váš obedík 😵 😵 😵 😵 😵 ...že len francuzáky 😵 😵 😵 ..mňam 😵 😵 😵

jacka
11. feb 2014

@leninka75 vsetkych
.... 😀

jacka
11. feb 2014

@leninka75 neboj najde si ta.... 😀

denisenko
11. feb 2014

@jacka by si sa čudovala...1ml do striekačky a šup.....ešte sa aj zalizoval..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chápeš rýchlo....vidno, že už pracuješ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2014

@denisenko co si mu tam namiesala.... 😀

jacka
11. feb 2014

@denisenko co tym chces teraz povedat ze pracuje .... 😀

denisenko
11. feb 2014

@jacka ...jaaaa.....??????????? vôbec nič........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už mlčím ako ryba.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2014

@denisenko ved preto.....uz som sa zlakla.. 😀 😀

utka
11. feb 2014

Ahojte....
Myslíte,že ešte bude zima?

denisenko
11. feb 2014

@utka ja dúfam, že už nie..... 😀 😀 😀 😀 😀 idem sadiť semienky na priesady..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre