• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka ja verím že už nie :slight_smile:

@denisenko čo ideš sadiť? :slight_smile:
11. feb 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka paradajky, baranie rohy, nejaký šalát a ešte neviem, čo tam mám.... :grinning: :grinning:
11. feb 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja už tiež nechcem...len neviem ako obliecť Lucku von???
11. feb 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75 no pekne :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja sa prvá pýtam a mne ani riadok nevenuš, to som dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:... alebo mi chceš pripomenut, že nie je dolezité byt prvá, ale zúčastnit sa :grinning: tak dík za lekciu :dizzy_face: :wink: :wink:
@jacka ako petulko?
@denisenko ty by si sa už v hline rýpala, čo, este pekne počkaj :sweat_smile: ved my sme sa este ani nesankovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked bol sneh, deti boli choré :pensive:
11. feb 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 nechcem ťa strašiť.....ale sneh už nebude.........vieš prečo?.....lebo už nechcem :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....................Peťko?.....stále spinká.......a ked nie tak je na wecku........nič nepapá......ešte zo tri štýri dni a bude fit :wink: ....a v sobotu máme ísť k strige....tak neviem neviem.....ako mu bude......................podal mna asi nie dobre...chápeš...aj ked mu dobre bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ako sa máš?
11. feb 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si sa riadne rozbehla...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošli mi potom priesadký........ja som chcela ísť na krtince....ale asi len tak vo sne kedže furt leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .................dobrá výhovorka ked sa nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja sa nedám nastrasit :grinning: a ja sneh kvoli detom, ja bez neho vydržím :sweat_smile: :dizzy_face:
tak ale Petulko by sa mal doma zregenerovat, takže jasne, že nie je vhodné ist k strige...tam su zas bacile, nie, nie, doma ostávate :grinning: :wink: :dizzy_face:
mám sa celkom dobre, čo sa budem stazovat, nie? :wink: :wink: :slight_smile:
11. feb 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....

@letty86 však len sa posťažuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........ja to robí furt :grinning: :wink: ..................................mýslíme rovnako......striga sa zatrhne..... :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink: .....prší, prší, len sa leje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a čo za humus to teraz začalo padať???? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sneh...? :grinning: :wink:
.
12. feb 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....dovidíš až sem?...fuj...dážd so snehom...čistá kačkanica...blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

šišky napečené, hádam pojdem teda sadiť.....
12. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Hádam to tým mojim chlapom bude stačiť :grinning::grinning: aj svokre som už za misku poslala...raz neviem variť v malom :grinning::grinning:
12. feb 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!! :wink:

@letty86 ..jaj moja mrzí ma, že som niečo dobabrala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................čo si sa pýtala?? :wink:
12. feb 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pekna provokacia... :grinning: :grinning:...dala by som si....mnam.... :dizzy_face:

..
12. feb 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dnes si v robote?
12. feb 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Tak to "pekný" hnus vonku...vrrrrrr...
@denisenko mňaaaam...
12. feb 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráno som sa tešila,že len prší...a za 2 hodinky máme takýto biely ťažký humus..
12. feb 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....som veru som a nestííííííham....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .fuj normálka mi ten sneh pokazil náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj tebe?...mi ani nehovor...ja už som sa vytešovala,na záhradke mi začal klíčiť zimný cesnak,Petrík dorobil prístrešok k chatke...na grilovaciu terasu,dal mi narezať dosky na moje vysnívané vyvýšené hriadky,zemina už čaká...a včuľ toto...:confounded: sme si ani neobjednali,došlo zadarmo...aj vy máte toľko? V meste zas musí byť iná brečka :confounded:
12. feb 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko teda .......bez slov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ..........tu som mala pocit že výlezie slnko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ............ale aspon je teplo :slight_smile: nejakých 8 st...........ešte u vás sneží?....................a inááááč ...neposielaj...... :grinning: :frowning2: :wink:

@leninka75 vela robotý?
12. feb 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ahooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

aj u nás snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@denisenko mňam šišečky ty som robila v piatok :wink: :dizzy_face: a včera langošíky si tých našich chlopov vykrmujeme :grinning:
12. feb 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to asi neprestane pršať....či čo.... :angry: :angry:
12. feb 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bud rada, že len prší...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme boli u Petríkovho šéfa /kámoša/ na návšteve....kúpili psíka, tak decká mali radosť....pokým nevyrastie na veľkosť dinosaura..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 šak to,to......vykrmujeme...ale na tom tvojom to není vidno, moj sa zato zaguľatuje....aj Denisko....dobre varííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú noc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré rááánko.... :slight_smile:
13. feb 2014 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......... :slight_smile:
@denisenko ved som rada.....ked si spomeniem na vás.....hruza....ešte máte sneh..................................dinosaurus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face:
13. feb 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@jacka ..nestíham žiť toľko roboty sa nám tu nakopilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to ešte od pondelka začne semester :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........to už úplne končím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vy sa ako máte??? :slight_smile: .......
13. feb 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok