Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2014

@utka ja verím že už nie 🙂

@denisenko čo ideš sadiť? 🙂

denisenko
11. feb 2014

@jacka paradajky, baranie rohy, nejaký šalát a ešte neviem, čo tam mám.... 😀 😀

utka
11. feb 2014

Ja už tiež nechcem...len neviem ako obliecť Lucku von???

letty86
11. feb 2014

ahojte 😉
@leninka75 no pekne 😔 😝 tak ja sa prvá pýtam a mne ani riadok nevenuš, to som dopadla 😝... alebo mi chceš pripomenut, že nie je dolezité byt prvá, ale zúčastnit sa 😀 tak dík za lekciu 😵 😉 😉
@jacka ako petulko?
@denisenko ty by si sa už v hline rýpala, čo, este pekne počkaj 😅 ved my sme sa este ani nesankovali 😝 ked bol sneh, deti boli choré 😔

jacka
11. feb 2014

@letty86 nechcem ťa strašiť.....ale sneh už nebude.........vieš prečo?.....lebo už nechcem 😀 😀 😀 😉 ....................Peťko?.....stále spinká.......a ked nie tak je na wecku........nič nepapá......ešte zo tri štýri dni a bude fit 😉 ....a v sobotu máme ísť k strige....tak neviem neviem.....ako mu bude......................podal mna asi nie dobre...chápeš...aj ked mu dobre bude 😀 😀 😀 😀 😉
ako sa máš?

jacka
11. feb 2014

@denisenko si sa riadne rozbehla...... 😀 😀 😀 😀 pošli mi potom priesadký........ja som chcela ísť na krtince....ale asi len tak vo sne kedže furt leje 😝 😀 😀 😀 .................dobrá výhovorka ked sa nechce 😀 😀 😀 😀

letty86
11. feb 2014

@jacka ja sa nedám nastrasit 😀 a ja sneh kvoli detom, ja bez neho vydržím 😅 😵
tak ale Petulko by sa mal doma zregenerovat, takže jasne, že nie je vhodné ist k strige...tam su zas bacile, nie, nie, doma ostávate 😀 😉 😵
mám sa celkom dobre, čo sa budem stazovat, nie? 😉 😉 🙂

jacka
12. feb 2014

ahojte....

@letty86 však len sa posťažuj 😵 😵 😵 😵 ...........ja to robí furt 😀 😉 ..................................mýslíme rovnako......striga sa zatrhne..... 😀 😀

denisenko
12. feb 2014

dobré ránko.... 😉 .....prší, prší, len sa leje..... 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. feb 2014

a čo za humus to teraz začalo padať???? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. feb 2014

@denisenko sneh...? 😀 😉
.

denisenko
12. feb 2014

@jacka ....dovidíš až sem?...fuj...dážd so snehom...čistá kačkanica...blééééééé 😝 😝 😝 😝 😝 😝

šišky napečené, hádam pojdem teda sadiť.....

denisenko
12. feb 2014

Hádam to tým mojim chlapom bude stačiť 😀😀 aj svokre som už za misku poslala...raz neviem variť v malom 😀😀

leninka75
12. feb 2014

ahojte!!! 😉

@letty86 ..jaj moja mrzí ma, že som niečo dobabrala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..................čo si sa pýtala?? 😉

jacka
12. feb 2014

@denisenko pekna provokacia... 😀 😀...dala by som si....mnam.... 😵

..

jacka
12. feb 2014

@leninka75 dnes si v robote?

utka
12. feb 2014

Ahojte...
Tak to "pekný" hnus vonku...vrrrrrr...
@denisenko mňaaaam...

denisenko
12. feb 2014

Ráno som sa tešila,že len prší...a za 2 hodinky máme takýto biely ťažký humus..

leninka75
12. feb 2014

@jacka ....som veru som a nestííííííham....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
12. feb 2014

@denisenko .fuj normálka mi ten sneh pokazil náladu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. feb 2014

@leninka75 aj tebe?...mi ani nehovor...ja už som sa vytešovala,na záhradke mi začal klíčiť zimný cesnak,Petrík dorobil prístrešok k chatke...na grilovaciu terasu,dal mi narezať dosky na moje vysnívané vyvýšené hriadky,zemina už čaká...a včuľ toto...😖 sme si ani neobjednali,došlo zadarmo...aj vy máte toľko? V meste zas musí byť iná brečka 😖

jacka
12. feb 2014

@denisenko teda .......bez slov 🤐 🤐 🤐 ..........tu som mala pocit že výlezie slnko 😎 😎 😎 ............ale aspon je teplo 🙂 nejakých 8 st...........ešte u vás sneží?....................a inááááč ...neposielaj...... 😀 ☹ 😉

@leninka75 vela robotý?

katka1819
12. feb 2014

no ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀

aj u nás snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😝 😀
@denisenko mňam šišečky ty som robila v piatok 😉 😵 a včera langošíky si tých našich chlopov vykrmujeme 😀

jacka
12. feb 2014

to asi neprestane pršať....či čo.... 😠 😠

denisenko
12. feb 2014

@jacka bud rada, že len prší...... 😀 😀 😀 😀 my sme boli u Petríkovho šéfa /kámoša/ na návšteve....kúpili psíka, tak decká mali radosť....pokým nevyrastie na veľkosť dinosaura..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 šak to,to......vykrmujeme...ale na tom tvojom to není vidno, moj sa zato zaguľatuje....aj Denisko....dobre varííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. feb 2014

dobrú noc... 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. feb 2014

dobré rááánko.... 🙂

jacka
13. feb 2014

ahojte......... 🙂
@denisenko ved som rada.....ked si spomeniem na vás.....hruza....ešte máte sneh..................................dinosaurus 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2014

@leninka75 vidím ťa 😵

leninka75
13. feb 2014

ránečko!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

@jacka ..nestíham žiť toľko roboty sa nám tu nakopilo 😝 😝 😝 😝 😝 ..a to ešte od pondelka začne semester 😝 😝 😝 😝 ...........to už úplne končím... 😝 😝 😝 😝 .....vy sa ako máte??? 🙂 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre