• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........a to som ťa chcela predbehnúť :wink:
13. feb 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko........vieš čo tu v ZA včera bolo?....katastrofa.....nakydaný sneh, rozmočený.....autá čo vyšpechovali kýble vody po chodníkoch...otras........a dnes je to parádne zamrznuté, ale autobusárom to vôbec neva...jazdia ako blázniví :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. feb 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 odviesť Maťka..... :slight_smile: ...................................ved nás deni predbehla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......................Peťkovi je lepšie:dizzy_face: :slight_smile:......až velmi ...asi to výzerá na další pos....tý.. víkend.... :angry: :angry: :angry:
13. feb 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som bola s Niskom v škole...a s kočíkom....Chicco...malé kolieska....akože....nehrozí.....samý ľad, a tie poprimrzané kopy, obchádzky kde sa dalo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ranné ptáče....to poznáš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie....mužík šiel do Holandska, tak si možem ráno koníkovať...aj noťas som si nechala na kuchynskej linke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 jááj...už viem čo ste tak vegetili...ste nemali semester :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera...my sme boli len v RaJEckých Tepliciach.,..a ten kamarát, že tiež chcel ísť so synom do žiliny a skončil hned v rajeckých na pumpe.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ked videl 3 autá v priekope, tak to radšej zabalil..... :grinning: :grinning: :grinning: my ideme dnes na plavošku, ale neriskujem ani bus...pojdeme vlakom... :slight_smile:
13. feb 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 síce si nepredbehla...ale si prvá na 2000-tej strane....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....a čo dneska????.....asi pojdem kuknúť čo je v mrazáku....sa mi variť nechce.......
13. feb 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko poznám poznám.... :grinning: :grinning: :grinning: ......tvoj nejak riadne cestuje po svete :confused: :confused: ...................................si dala@leninka75 ....riadne prvenstvo.....mne dáš čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................vláčik to istí?......idete všetci či Simonko ostáva......
13. feb 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Simonko ostane so svokrou.... :slight_smile: ....cestuje, cestuje.....len ja som z toho nešťastná, ked vidím tie cesty.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. feb 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko verím ti.......to na akom aute šiel?...
13. feb 2014 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neviem....na nejakom modrom.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to šli 4....a spiatky pojde s prívesom... :confounded: ..ešteže jeho to baví...ja by som nešla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......pos.....ý víkend myslíš u strigy? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............nechcem pokúšať,ale idú prázdniny, čo takto zostať dlhšie?!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................................
13. feb 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ty máš teda postreh dievča!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................
13. feb 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Ty máš tuším prvenstvo v počte príspevkov...... :wink: :wink:
13. feb 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som čakala už od včera, že komu sa to podarí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ty nesrď ma hneď od rána!!! :wink: ...že vegetíme si tu!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ktorým prstom si to napísala?....hneď ti po ňom pacnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............včera nám šéfka na porade povedala, že máme zabudnúť na osemhodinový pracovný čas a zostávať dlhšie a vraj si máme brať prácu aj na víkendy domov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....Peťo je v Holandsku??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..to je taká krajina so všelijakými maškrtkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................niečo preváža?? :wink:
13. feb 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...a predpokladám, že vaša šéfka pojde príkladom...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a vieš že si už ani nepamätám, ktorým prstom?????....radšej...ešte sa mi zídu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no, išiel pre nejaké auto....som sa mu smiala, že aby tam neostal víkendovať v nejakom "Kofišope" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že:.....nooooo, tuším si zoberiem aj nejaké vreckové........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to som ešte chcela.....mne nedonesie nikdy nič..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale zato z každej cesty chalanom autíčka.....ešteže stále nadáva, že majú toho viac ako v hračkárstve..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si robí radosť sám sebe...sa mi tak zdá.....večný chlapček.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nazdaaaaaaaar :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko že nie je vidieť :grinning: ale je, pupčok má môj Peterko tiež poriadny :sweat_smile:,ja sa aj čudujem koľkokrát že nie je už jak bravko :grinning: inak on má také spalovanie fajné ... ako jeho mama tý môžu zož... čo chcú a koľko chcú a nepriberúúú.................................. no a k tomu krpatému Peterkovi do toho len tlačím na silu všetko :angry: keby nemusel vôbec by nejedol ,len hlúpostinky,sladkostinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Peterko....to som už dááávno nepočula........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa asi vyžíva, ked napečiete také kopy, čo?
13. feb 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ááááá....potvora malá krpatá škaredá....mi zrušil wifinu......sa mu asi nepáči, že sa tu koním..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a my ideme dnes opäť k lekárovi :rolling_eyes: Peťko sa mi sťažuje že ho bolí hrdielko ... ťažko sa mu verí ,lebo inak je jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som ho poslala do školy ,nech nevymeškáva, teplotu nemal ........ pôjdeme po vyučku nech sa mu na to doktorko kukne .................... zajtra majú v škole zimnú olympiádu ,neučia sa a to tam strašno strašne chce ísť môj športovec :grinning: to už ani hrdielko nebolíííí :wink:
13. feb 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....počuj moja a pribrala si čo to, keď by si chcela dostávať darčeky? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......
13. feb 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moji chlapi to sú prosím pekne SLADKOŽRÚTI :grinning: :grinning: :grinning: .................... inak aj mne vie takto Matúško poriadne zahrať na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: len sa tu šmotle kolo mňa a vymýšľa čo by potiahol ktorý kablík ,čo by zhodil .... v poslednej dobe je jak tornádo ... krpec jeden krpatý :sweat_smile: ale hlavne že sú inak zdravý :wink: :grinning:
13. feb 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....jaj naša šéfka...jasné ide príkladom, však je slobodná a bezdetná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak má čas trčať v robote aj do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
13. feb 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..inak som vám chcela, keď o tým pupčokoch rozprávate...vaši chlapi priberajú a ten môj opačne...idem umreť každé ráno sa váži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....normálne modelka z neho...čakám kedy začne strkať prsty do krku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a ty akooooo chlebík nepapkáš .... ty si zase koľko už pochudla ??? :grinning: ja sa držím toho že do leta takých - 10 kg by aj .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok