Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@katka1819 ..naši majú zajtra súťaž, že kto bude mať na sebe viac srdiečok 🙂 🙂 🙂 ...tak Liluša ich už má nachystaných 65 + 14 srdiečok som jej upiekla (linecké) pre spolužiakov...ona je strašná trúba.....už stihla kamoškám vykrámiť koľko srdiečok má nachystaných 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .......

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 náááhodou, vyštverala som sa na 48,5.... 😀 😀 😀 😀 😀 tak aspon ten holandský tulipán by mohol.... 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 ved to, hlavnme že sú zdravý...u nás je momentálne v kurze trieskať všetkým ....autíčka o zem a dvierka na kuchynskej linke...neviem, ako je na tom svokra so sluchom....ale sťažovať sa ešte nebola....asi má sluch dobrý a pevné nervy...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 ved to, človek im aj chce pomôcť a oni vytrúbia všetko....aj to čo nevedia.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

kto ide na kávu?...Simonko povyťahoval šálky, poháre a vykrikuje..káva, káva..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. feb 2014

@leninka75 no hotovo aj s chlapom jedným 😀 tak každé ráno 😀 😀 😀 som sa zasmiala ,tak to ani ja nerobím čo som posadnutá nepribratím 😀

leninka75
13. feb 2014

@katka1819.....za minulý mesiac mám - 4 kg......po centimetríku z pŕs, pásu a stiehien a bokov išli dolu 4 cm 😵 😵 😵 😵 😵 ...vôbec nejem pečivo, zemiaky, ryžu..1x do týždňa cestoviny...a asi 2x do týždňa na raňajky vločky..inak len zeleninu, ovocie (len oobeda), kuracie mäso, ryby, vajíčka, syr, jogurty.........tiež ešte potrebujem dať dolu 10 kg.....@denisenko..nechceš?..darujem 😉
..katka a tebe sa ako darí?....išlo niečo dolu??

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..noooooooooo dobrá si!!!!....48,5 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............teba Peťko na jednej ruke unesie 😉 😉 😉 😉 😉 .............vidíš a to si mu nepovedala, aby si priniesol cibuľky na záhradku???? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...o koľkej idete do ZA?

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..a Simonko ešte neskúšal trieskať do podlahy?? 😀 😀 😀 😀 😀 ..to by už svokra započula 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

katka1819
13. feb 2014

@denisenko u nás taky tak všetko sa trieska .... a zhadzuje zo schodov dole .... a trieska sa aj hlava o zem a o stenu , a naschváľ vylieva poháre s vodou na zem ,vyťahuje čo dočiahne a nájde zo šuflíkov a samozrejme rozhádže ....ale tá rýchlosť ...veď vravím malé tornádo

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 ...to vie, kedy ráno vstáva, ked rozkopáva postielku..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..svätá pravda, všetko vytrúbia 😠 😠 😠 😠 .....ja som už v štádiu, že si v robote robím poznámky čo chcem mužovi povedať a potom keď opice zaspia riešime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@katka1819 ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............horší je jak ženská 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 ideme..okolo 14.15 by sme mali byť tam..... 🙂 ....že na jednej ruke.... 😀 😀 😀 😀 ale Denisko ma zachvílu dobehne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ....neuvažovali ste nad takou tou klietkou čo používajú potápači keď fotia žraloky?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............to by hádam Simonko nedal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 dobrý nápad...rozprávať, až ked spia....najradšej mám, ked sa bavíme, čo komu na narodky a on to vytrúbi...ááá....alebo, že spravíme prekvapko tatinkovi...už dolu vo dverách to vie...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..tá káva už je?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. feb 2014

@katka1819 u nás ako cez kopír.....neznááášam vyliate tie jeho sladké vody... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. feb 2014

ide niekto na pivo????

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 máš takú klietku???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kúúúúpim....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..to akoby som o mojich hovorila, žiadne tajomstvo neudržia 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅

..dobre sa mi tu s vami kecá, ale už musím, lebo tu potom fakt budem musieť tvrdnúť neviem do kedy 😝 😝 😝 ..ale neskôr ešte kuknem 🙂 ..zatiaľ sa majte 🙂

denisenko
13. feb 2014

@leninka75 ....pekne ...že 4 kilá.....ja stále vravím, kto chce schudnúť, len dve veci...sladké a cestové....a je jedno či je to celozrnné,stále je tam ten kvas, čo kysne a my z neho.....

leninka75
13. feb 2014

@denisenko ..no nedá mi..............zlatíčko malé, ten jeho krásny úsmev!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........

...už tu nie sóm 😀

denisenko
13. feb 2014

@jacka aj pre teba niečo máááám....

katka1819
13. feb 2014

@leninka75 pekneeeee 😉 😉 😉 ja som sa teda nemerala to nepotrebujem najlepšie to vidíš na oblečku 🙂 no ja mám dole - 6 kg 😵 zatiaľ a ja pomaličky idem na to to od decembra som dala dole a samo že som cez sviatky nabrala opäť asi 2 kg 😝 tak som ich chudla späť 😅 😅 😅 to bol za výmysel začať v decembri 😀 😀 😀 no za mesiac teda 4 kg to je dosť ,čo týždeň to kilo dole ..... ideš na to zhurta ,len bacha na jojo efekt potom 😅 inak fajne si si jedálniček nastavila ,len takto potom vydržaaaať už nafuuurt 😅 ja mám podobne ... len ja ráno nejem vôbec nekedy keď mám veľké hlady tak ovocie až obedík si dám a to normálka bez prílohy a potom už len jogurtík ,a zeleninku so šunčičkou samozrejme bez chleba ..... a tááák podobne ,to máš dobre že si v tom neni sama 😉 mňa nemá kto podporiť tu sa vyžierajú sladkosti a chlebíky,a slaninky a iné dobroty jedna radosť ... ale by som klamala aj ja si dám keď mám strašno strašnú chuť na sladké cukráčok ,kocôčku čokošky 😅 a cvičíš ?

denisenko
13. feb 2014

@katka1819 @leninka75 držím palčeky.... 😉 😉 😉 😉

tak....vykecáva,m, Enriqa Iglesiassa kukám a obed sa nevarí..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem....už neprídem...až večer 😉

leninka75
13. feb 2014

@katka1819 ..........super, šikovná si len teraz vydržať!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ......................možno by si mala prehodnotiť tie raňajky, zobnúť aspoň niečo 😉 ..................ja ako som si dala mačingovej detox, tak ma celkom prešla chuť na sladké 😵 😵 😵 😵 ....................neviem ako ale proste mi nechýbajú 😵 😵 😵 😵 ..............presne ako píše @denisenko sladkosti a pečivo najväčší zabijak 😝 ......
...........cvičím mááááááličko ☹ ...nestíham.....a keď mám trošku voľna, tak brušáky a drepy.....ty cvičíš??

leninka75
13. feb 2014

@denisenko .díííík!!! 😵 😵 😵 😵 ....a silno drž, nech sa dielo podarí 😉 😉 😉 😉 😉

utka
13. feb 2014

Ahojte...ste popísali, teda... 😉

jacka
13. feb 2014

@denisenko wow.......sa nezdáš..šikovnica si 😵 😵 😵 😵 ...nechceš aj pre mna niečo také urobiť 😉 🙂 ................

jacka
13. feb 2014

@denisenko zlatý je chorobáčik 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre