• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@leninka75 šéka sa asi velice nudí po poracovnej dobe,,..že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ste toho tolko popísali........nie som zvýknutá.... :grinning: :grinning: :grinning: a ja s tou krátkou pamäťou................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. feb 2014 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka .ahooooooooooj kde si sa nám túlala?? :wink:
13. feb 2014 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....ginko "hniloba" pamäť vylepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka...ako sa mála zubaňa?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 mám doma Peťka.........nemožem chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 alebo ma úplne dorazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................bý som potrebovala konské balenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :wink:
13. feb 2014 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako detičký...........Lilka ako v škole?....................len tak potíšku sa pýtam :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused: ....čo školka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2:
13. feb 2014 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekne si zmizla :frowning2: :cry: :wink: :slight_smile: ..ideme trochu von......dávne sme neboli :wink:
13. feb 2014 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..len sa vetrajte :slight_smile: ..v zdravom tele zdravý duch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................Liluša dostala 2 za čítanie, lebo vraj čítala opatrne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: ................školka zatiaľ neviem ako :confused:
13. feb 2014 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 kukám hokej a nadávam :angry: prehrávame 2-1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaaaaaaa čo to aha raňajky áno áno ja viem že radšej raňajky a večeru vynechať :wink: :wink: :wink: ozaaaaj čo to ten detox,napíš viac keď ťa tak prešla chuť na sladké,to by som aj ja potrebovala :sweat_smile: ??? čooooooooooooooooooooooooooooo že 3-1 prehrávame :rolling_eyes: kokos to vypínam ..................................k tomu cvičeniu no tiež tomu moc neublížim :grinning: ale keď už tak sa zničím totálne :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa mi nedá som ochorenko trošken ,že oslabená imunita :confused: musím brať akési lieky na imunitu a vitamíny B asi všetky a táááááák :slight_smile: a strašno strašne som si spálila ruku -to pri tých langošoch od oleja ale že fakt tam bude takááá jazva :confounded: som ja ale neštastný a hlavne nešikovný zemepán :grinning: ( poznáš tu rozprávku ? Jurošík :grinning: :grinning: :grinning: )
13. feb 2014 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Bože baby, u nás v škole, priamo vo Vikiho triede sa vyskytol šarlach a už ho má aj naša suseda :frowning2:
13. feb 2014 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 no dúfam, že sa má dobre, len posledné dve noci bola nejako furt hladná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja by som spalaaaa...
13. feb 2014 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
čavte.... :wink: po 100 rokoch s Niskom na plavárni....som z toho jeho chovania medzi ľudmi.....už zúúúúúúfalá..... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka šarlach???...no zbohom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2014 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 to je ako "opatrne??????? :confused: :confused: :confused: :confused: u vás to celkove nejako divno známkujú, či sa mi len zdá?
13. feb 2014 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ked mi vyrstú planty, tak ti pošlem...ha ha....sa vytešujem, že MNE vzíde všetko......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2014 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
@katka1819
@leninka75 ste šikulky chudnúce :dizzy_face: :wink:
@denisenko tebe nemám problém pár kg tuku prihodit, len sa kludne ozvi, nehanbi sa :sweat_smile: v tomto smere budem maximálne stedrá :sweat_smile:
@jacka ako pacienti?
13. feb 2014 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 nič si nedobabrala :wink: len som sa pýtala, ako sa máte a čo nám nič o tebe (vás) nenapíses

dobrú noc
13. feb 2014 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekné valentínske ránko:wink:
14. feb 2014 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ráááááááááááánečko!!! .............piatooooooook a PRšííííííí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katka1819 ..no fuj ten hokej :angry: ......som počúvala, som rada, že som to nekukala....ten detox..skús si stiahnuť knižku z ulozto.sk..volá sa to najedzte sa do štíhlosti od antónie mačingovej.......v knižke je pokec o tom celom a jedálniček na 28 dní aj s receptami......čo mi vyhovovalo, lebo som nemusela rozmýšľať čo variť.......jedlá sú chutné, rýchlo hotové, môžeš sa najesť do prasknutia.....
14. feb 2014 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ..robíš malej už aj kašičku na večeru?....v nás v PB je vraj čierny kašeľ :confused:
14. feb 2014 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..a ja že som prvá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. feb 2014 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..Denisko sa predvádzal??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......komenty na plnú pusinu? :wink: :wink: :wink: :wink: ...... mňa tiež zaujímalo to "opatrné " čítanie :angry: ...tipujem, že čítala pomaly, aby nenarobila chyby.....ale chystám sa na to opýtať na rodičku......máš pravdu u nás je celkovo divné známkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to bude asi tým, že máme prísnu učku, ktorá nič neodpustí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...koľkokrát mám pocit, že by najradšej známkovala aj rodičov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2014 o 07:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes boli u nás sladučké raňajky...ka
14. feb 2014 o 07:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@letty86 ..jeeeej nová fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................keď mi s tými novinkami sme tak biedne :frowning2: ......ja ti mám z celého týždňa pocit, že len vstávam do práce, varím a idem spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........teraz sa teším na trošku voľna...ideme v nedeľu všetci na Liptov do takého malého hotelíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........tak sa teším, že nebudem musieť chvíľku variť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ideme tam síce len na tri dni,ale aj to poteší ....muž s Lilkou si berú lyže a pôjdu skúsiť polyžovať do Jasnej a my s Lolkou berieme boby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2014 o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................Petrík je už doma?
14. feb 2014 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
14. feb 2014 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj :dizzy_face:
14. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..ahooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...stručne a jasne :wink:
14. feb 2014 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka1819 ....a ďalšia :wink:
14. feb 2014 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok