• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. apríla 2017 
@denisenko však pred cca dvomi týždňami si písala, že okná umyté, nie?
14. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, baby, krásneho Valentína...
14. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ale to by som musela zavrieť deti a kocúra do chlievika,aby okná ostali čisté :grinning::grinning:
14. feb 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ahaaaa...
14. feb 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@denisenko
@jacka
@leninka75 fotka je staráááá ako svet :wink:
14. feb 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 super, užite si Liptov, nech vám vyjde počasíčko, u nás dnes leje, ž romantikuš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. feb 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ahojjjjjj :slight_smile: ............nevadí, že stará, ale je pekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
14. feb 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no a čo? To len naše deti rastú...my nestárneme :wink:
14. feb 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ............ďakujem :slight_smile: :wink: ...........neva, že leje..večer rýchlo uspať detičky, zapáliť sviečky, otvoriť vínko a užívať si pekný večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to som bola čerstvá 30tka, teraz som len čerstvá :sweat_smile: , dakujem :wink:
@denisenko ja si hlavne fandím, že nestárnem :grinning:
14. feb 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..dievčatá ja sa lúčim...prajem pekného valentína, príjemný víkend a prázdninujúcim deťom supiš prázdniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................pa, pa vo štvrtok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Aj ja prajem kočky krásneho Valentína :wink: a fajne užite víkend :dizzy_face: pa
14. feb 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 užite si.A aj ostatním pekné prázdniny...My ešte týždeň...
14. feb 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk kto nevidel na FB :grinning: :grinning: :grinning: trošken ešte z Vianočných :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
16. feb 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte......

tak sme neboli cez víkend nikde.........Peťkovi sa to vrátilo.......ale už mu je lepšie.......ešte že je volno :slight_smile: :slight_smile: ...peklo ma čaká o týžden :grinning: :grinning: :grinning: .......................................nooo len mám pocit že tu nikto nebude.....:grinning:.............
16. feb 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@jacka tak dobre, že mu už je lepsie :dizzy_face: ty sa ako držíš?
@katka1819 ste si to pekne podelili...Matusko po tatikovi a Petko cela mama, aj s grimaskami, že :grinning: :wink: se peknučka rodina
16. feb 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@letty86 ja dobre........ :slight_smile: .....vlastne už všetci bý mohli býť fit......ale deti nejak začali soplíkovať a kašlať...ešte že sú prázdniný......sa preliečia :slight_smile: ................vý ako?.....Vikušká stále kašle?.....Maťko je v školke?
17. feb 2014 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko deti nech rastu...mi ideme do krásý :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: .....................vý ste už na prázdninách? :slight_smile:
17. feb 2014 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooj :slight_smile:

@letty86 nooooooo je to presne naopak :grinning: :grinning: :grinning: Matulko je celá mamina a Peťko je taký pomiešaný a grimasy to áno tie má po mne :sweat_smile: :grinning: :wink: a Ďakujeme :dizzy_face:
17. feb 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka vikuska trosku lepsie sa mi vidi, ale matko dnes vstal so sopllikmi :angry: ja uz nemam slov :frowning2: , zatial len taký mini vodnatý,, ale čo z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:cez dva týzdne bol doma, jaaaaj :angry:
@katka1819 no mne sa teda vobec nezda a stojim si za svojim :wink: podla fotiek je petko po tebe, mate rovnaký usmev a Matusko podla mna celý tato :wink: ale tak kazdý o vidí inak, aj nám stále niekto povie tak a druhý presne naopak, hoci v poslednej dobe sa nejak zhoduju, že uz je viki viac na mna a matko je tatkov
17. feb 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 u nás je to výbavené..obaja sú otcovi......... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevadí........ešte sa zmenia :grinning: :grinning: :grinning:
takže dalšie kolo? :frowning2: :frowning2: .........Vikuška chodí do školý,....?.........morsku vodu ......bý to chcelo :wink: ...ale to vieš :slight_smile:
17. feb 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka viki chodi do skoly, matkovi už týdzden dávam kazde rano morsku sol a aereus, či ako sa to píse, mudra mi to kaze davat dlhsiu doma, nech sa mu tak casto tie sopliky nerobia

no Matko je cisty tato, to neviem, či sa este zmeni :grinning: ale Petulko ma aj z teba dost :wink:
17. feb 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to mu dávaj častejšie......ja som deťom dávala každu chvílu .,....mýslím morskú :slight_smile: .......ale vincentku ......aj na pitie.... :grinning: :grinning: .......

jasné že sa zmení....verím tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........čo sa Peťka týka...ritulka je moja :grinning: :slight_smile: :wink:
17. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 sama si?
17. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka asi skusim aj tu vincentku...ako to davas, teda kvapkas do nosa? to mozem aj tou pipetkou od nasivinu? som mala aj taku flasku z morskej soli, kde bol rozprasovac, ale sa to tusim nedalo uz naplnit

ja som rada, že aspon raz denne mu dám, aj to pod nátlakom a prosbami a hrozbami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sama som, prid na kavu :wink:
17. feb 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 možeš...........hlavne že to tam bude.................to poznám....nátlaký...výhrážký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale časom si zvýkli...museli.... :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......aj ked vlasý šedivé pribudli :grinning: :grinning:

len ja nie som sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .............ale kávička bý bodla :slight_smile:
17. feb 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vyskusam a to normalne zozeniem v potravinach, ze :grinning: :grinning: ináč som videla aj v lekarni ten sprej vincentkový, ale asi ta mineralka je lepsia a lacnejsia

to nič, ved zober aj batozinku priručnu :grinning:
17. feb 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 asi bý mali mať aj v potravinách ja kupujem v lekárni..................................ten sprej je ten istý.....ale o dosť drahší...ja im to prelievam

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka normalne mineralku v lekarni a do tej flastičky od origos flasky mini sperju? ja budem mat info od a po z :sweat_smile: :wink: :wink:
17. feb 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no ano ano......ale to možeš preliať do hocičoho čo sa dá otvoriť :slight_smile: ................ale ....to je len moj pocit.....ten rozprašovaš je lepší :wink:
prídeš do lekárni a budu oči pučiť aká si šikovná :grinning: :wink: :slight_smile:
17. feb 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok