Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2014

@jacka že 😀 ...ved aj mne sa zdá sprej lepsí,teraz mame hypomer, ten strieka ako divý 😀

jacka
17. feb 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 .................to nepoznám 😀 🙂

letty86
17. feb 2014

@jacka http://www.najlekaren.eu/nadcha/601-hypomer-iso...

idem si dat kavu, fakt nejdete? detom dame cajik s rumom, nech zaspia a my pokecame 😀

jacka
17. feb 2014

@letty86 nie nie.....nejdem deti sa obliekaju ideme von 🙂 ....................nič nepomože 😝 😖 😀

jacka
17. feb 2014

@letty86 to fakt nepoznám....

denisenko
17. feb 2014

Ahojte...😉
Ja mám kavičku na stole😉

jacka
17. feb 2014

@denisenko tý si tu? 😵 🙂

len mi robte chute 😠 😀 .......................ja si dám potom 🙂

utka
17. feb 2014

Ahojte...
Tak my zarezávame ešte týždeň v škole, ale Viki nejako kašle...nemá ani sople...No neviem, čo bude z lyžovačky budúci týždeň 😕

jacka
17. feb 2014

@utka a kde chcete ísť lýžovať.....

dnes bola jar.....krááásne teplúčko 😎 😎 😎 😎 ...........kebý tak bolo celý týžden 🙂 🙂

utka
17. feb 2014

@jacka na Králiky...

jacka
18. feb 2014

ahojte...... 🙂 🙂

katka1819
18. feb 2014

achoooooooooj 😀

utka
18. feb 2014

Ahojte...
Idem sa vám posťažovať...
Viki kašle a začína sopliť a táto potvorka malá v noci každú chvíľu papá a ja som už taká unavená, že mi je do plaču ☹

jacka
18. feb 2014

@utka len si poplač.......bude ti lepšie?............ Vikiho rýchlo výlieč abý ste mohli lýžovať 😉 🙂 .......................ja som mojim dala pamýcon........ 😝 ...a ani von nejdem......hnusná hmla je...dúfam že poobede bude 😎 😎 😎 ...................a abý som ich zamestala.......robím
http://varecha.pravda.sk/recepty/oskvarkove-pag...

utka
18. feb 2014

@jacka no nedá sa mi plakať, len mám takú depku...Muž bol s Vikim na ortopédii a doniesol ho domov, lebo ho bolí hlava...
Aj tu je hnusná hmla, ale poobede pôjdem s Luckou von, aby si pospala v kočíku...

jacka
18. feb 2014

@utka to bý chcelo fernetík....tak decentne 🙂 🙂 .....................čo na ortopédii?....................

aj mi pojdeme........inak cvok house 😠 😠 😠

letty86
18. feb 2014

ahojte, my máme dnes celý den 😎 ved to radost dýchat takto 😅 😉
@utka a Lucka ti neochorie, ked je Viki chorý? mne vzdy matko nachladol, ked bola Viki chorá, to bolo na nervy 😔

letty86
18. feb 2014

@jacka ako detičky, včera som matula priam zalahla, kým som mu ten sprej do nosa dala 😝 potom večer pohoda 😉 a ráno zas boj jak na bojisku 😠

jacka
18. feb 2014

@letty86 aj ja som to tak robila 😀 😠 😉 liecim ich....dnes este von neboli...ale chystame sa....zatial kuk lolek a bolek a potom pojdeme....zjedli pol plechu pagacov 🙂 ......aj u nas to tak bolo......co jeden to druhy 😝 .......na teba nic nelezie?

jacka
18. feb 2014

@letty86 posli slniecko.....aspon trochu......dakujem 😎 🙂

utka
18. feb 2014

@jacka má ploché nohy...bude mať ortoped. vložky do topánok a nejaké špeciálne tenisky na prezúvky v škole...
@letty86 ani nehovor...dúfam, že neochorie!

letty86
18. feb 2014

@jacka matulik mal uz ako dvojmesacny atb ☹ , som myslela, že uz od mala je zvyknutý na bacile, tak ked pojde do skolky, tak to nebude taky sok a bude zvyknuty, ale figu 😠 aj som ho kojila, tiez to nie je ochrana ako som si myslela

dnes ideme do centra na karneval, sa mi nechce, ale pre nich neurobim 😉
@utka no ved ja jej to neprajem, len nech je zdravucka 😉 len sa pýtam, či to stále ustoji, sa mi zdá, ze viki býva chorý a mala je o.k., tak nech to tak aj nadalej ostane 😉 😉

jacka
18. feb 2014

@letty86 to kojenie......ked sa na gastre dozvedela že Maťko bol kejný výš dvoch rokov.....tak maláááá pravdepodobnosť že bude mať celiakiu......ha ha 😠 😠 takže to kojenie nie je to čo píšu......aj ked je pravda že nebývali choručký 😉 len ked šli do školký......... 😝 dakde to musia nachýtať 😀 😠 ...............................to vieš to sú školkárske bacile.......asai si tým prejdu všetci 😒 ...........................................veru len bež aspon ti čas ubehne 🙂 🙂 🙂 .....Vikuška je už doma?.......

jacka
18. feb 2014

@utka aj moj Maťko má ploché nohý..........ale ešte to neriešim.....asi bý som mala 😝 .... ☹

letty86
18. feb 2014

@jacka viki bola kratko kojena a tiez nebola nejak chorá kym nesla do skolky,veru,to kojenie je super, určite lepsie ako um, ale niekedy to prezenu, čo napísu....
viki je v druzine, ale dnes idem už o 2hej pre nu, nech sa nauči, kym pojdeme na karneval

jacka
18. feb 2014

@letty86 ved to....že to prehánaju..........nie je to liek pre všetko 😉 .....................a dalšie bý som dlho kojila 😉 ........................aj masku budete mať?

letty86
18. feb 2014

@jacka maska musi byt, inac by som s nimi nesla 😀 😉 viki je macka a matko levik

jacka
18. feb 2014

@letty86 tam sa budete prezliekať?..............v škole mali karneval?

letty86
18. feb 2014

@jacka uz mali aj skole a v skole, tam sa prezleču

jacka
18. feb 2014

😎 😎 😎 máme 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre