• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@jacka že :grinning: ...ved aj mne sa zdá sprej lepsí,teraz mame hypomer, ten strieka ako divý :grinning:
17. feb 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................to nepoznám :grinning: :slight_smile:
17. feb 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka http://www.najlekaren.eu/nadcha/601-hypomer-isotonic-sprej-100ml.html

idem si dat kavu, fakt nejdete? detom dame cajik s rumom, nech zaspia a my pokecame :grinning:
17. feb 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nie nie.....nejdem deti sa obliekaju ideme von :slight_smile: ....................nič nepomože :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
17. feb 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to fakt nepoznám....
17. feb 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...:wink:
Ja mám kavičku na stole:wink:
17. feb 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tý si tu? :dizzy_face: :slight_smile:

len mi robte chute :angry: :grinning: .......................ja si dám potom :slight_smile:
17. feb 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Tak my zarezávame ešte týždeň v škole, ale Viki nejako kašle...nemá ani sople...No neviem, čo bude z lyžovačky budúci týždeň :confused:
17. feb 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a kde chcete ísť lýžovať.....

dnes bola jar.....krááásne teplúčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........kebý tak bolo celý týžden :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na Králiky...
17. feb 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
achoooooooooj :grinning:
18. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Idem sa vám posťažovať...
Viki kašle a začína sopliť a táto potvorka malá v noci každú chvíľu papá a ja som už taká unavená, že mi je do plaču :frowning2:
18. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka len si poplač.......bude ti lepšie?............ Vikiho rýchlo výlieč abý ste mohli lýžovať :wink: :slight_smile: .......................ja som mojim dala pamýcon........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ani von nejdem......hnusná hmla je...dúfam že poobede bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...................a abý som ich zamestala.......robím
http://varecha.pravda.sk/recepty/oskvarkove-pagaciky-celiaticke-fotorecept/9542-recept.html
18. feb 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no nedá sa mi plakať, len mám takú depku...Muž bol s Vikim na ortopédii a doniesol ho domov, lebo ho bolí hlava...
Aj tu je hnusná hmla, ale poobede pôjdem s Luckou von, aby si pospala v kočíku...
18. feb 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to bý chcelo fernetík....tak decentne :slight_smile: :slight_smile: .....................čo na ortopédii?....................

aj mi pojdeme........inak cvok house :angry: :angry: :angry:
18. feb 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my máme dnes celý den :sunglasses: ved to radost dýchat takto :sweat_smile: :wink:
@utka a Lucka ti neochorie, ked je Viki chorý? mne vzdy matko nachladol, ked bola Viki chorá, to bolo na nervy :pensive:
18. feb 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako detičky, včera som matula priam zalahla, kým som mu ten sprej do nosa dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom večer pohoda :wink: a ráno zas boj jak na bojisku :angry:
18. feb 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj ja som to tak robila :grinning: :angry: :wink: liecim ich....dnes este von neboli...ale chystame sa....zatial kuk lolek a bolek a potom pojdeme....zjedli pol plechu pagacov :slight_smile: ......aj u nas to tak bolo......co jeden to druhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......na teba nic nelezie?
18. feb 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 posli slniecko.....aspon trochu......dakujem :sunglasses: :slight_smile:
18. feb 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka má ploché nohy...bude mať ortoped. vložky do topánok a nejaké špeciálne tenisky na prezúvky v škole...
@letty86 ani nehovor...dúfam, že neochorie!
18. feb 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka matulik mal uz ako dvojmesacny atb :frowning2: , som myslela, že uz od mala je zvyknutý na bacile, tak ked pojde do skolky, tak to nebude taky sok a bude zvyknuty, ale figu :angry: aj som ho kojila, tiez to nie je ochrana ako som si myslela

dnes ideme do centra na karneval, sa mi nechce, ale pre nich neurobim :wink:
@utka no ved ja jej to neprajem, len nech je zdravucka :wink: len sa pýtam, či to stále ustoji, sa mi zdá, ze viki býva chorý a mala je o.k., tak nech to tak aj nadalej ostane :wink: :wink:
18. feb 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to kojenie......ked sa na gastre dozvedela že Maťko bol kejný výš dvoch rokov.....tak maláááá pravdepodobnosť že bude mať celiakiu......ha ha :angry: :angry: takže to kojenie nie je to čo píšu......aj ked je pravda že nebývali choručký :wink: len ked šli do školký......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakde to musia nachýtať :grinning: :angry: ...............................to vieš to sú školkárske bacile.......asai si tým prejdu všetci :unamused: ...........................................veru len bež aspon ti čas ubehne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....Vikuška je už doma?.......
18. feb 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj moj Maťko má ploché nohý..........ale ešte to neriešim.....asi bý som mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... :frowning2:
18. feb 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka viki bola kratko kojena a tiez nebola nejak chorá kym nesla do skolky,veru,to kojenie je super, určite lepsie ako um, ale niekedy to prezenu, čo napísu....
viki je v druzine, ale dnes idem už o 2hej pre nu, nech sa nauči, kym pojdeme na karneval
18. feb 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ved to....že to prehánaju..........nie je to liek pre všetko :wink: .....................a dalšie bý som dlho kojila :wink: ........................aj masku budete mať?
18. feb 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka maska musi byt, inac by som s nimi nesla :grinning: :wink: viki je macka a matko levik
18. feb 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tam sa budete prezliekať?..............v škole mali karneval?
18. feb 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka uz mali aj skole a v skole, tam sa prezleču
18. feb 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. feb 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok