• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@katka1819 ..ako dlho vydržia také nechtíky??
21. feb 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka75 ďakujemeee...
@katka1819 mne sa to veľmi páči, ale ja na také nie som...
21. feb 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako bolo?
21. feb 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..........výborne bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len to rýchlo ubehlo :frowning2: .........ale oddýchli sme si :slight_smile: ......
21. feb 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak to je vždy tak, keď je dobre, rýchlo to uletí...
21. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....ozaj mám dve pikošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....Lilina v obchode zhodila komín mineráliek..našťastie v plastových fľašiach......a potom sa jej podarilo tak fest oškrieť cudzie auto :sweat_smile: ...muž ju skoro prizabil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....neviem po kom to decko je taký tank :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ste mali aj veselo hovoríš :grinning:
21. feb 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka....vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...konečne :slight_smile: :wink:
21. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................ti poviem, zúrili sme :angry: :angry: :angry: :angry: ..............smiech prišiel až neskôr :slight_smile:
21. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 neviem ako je u vás....ale ja tu je taký hnus.....že brrrr............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a ak bude aj zajtra toto...tak sa zdravá nevrátim :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 teda na autá si dávam zvlášť bacha.......tohoto sa bojím....ako ste to potom riešili?
21. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
videla som dobre lettý? :confused: :confused: kde je?
21. feb 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 čo si sa schovala? :grinning: :wink: :slight_smile:
21. feb 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka ved na tajnása, potichučko, nenapadne :wink:
na karnevale bolo fajn, hlavne viki sa tesila, matko sa chcel skor hrat :wink:
21. feb 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tak si prezradená.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fotočka bude?....MAťko dorastie :slight_smile: :dizzy_face: ...........si ma tu nechala samú cez týžden.,.... :frowning2:
21. feb 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nejak som nestihala, manzel bol doma, otravoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sme mali same vybavovacky, v banke, sipo sme riesili, svokruske sme čosi v baumaxe zhánali a moj drahý ma všade taha, že sme pár zalubený, tak nech chodíme spolu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................jasné muž má prednosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .....idete niekam cez víkend?
21. feb 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúrnik šopa......prší som zvedavá ako pojdem s tými mojim prasiatkami von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. feb 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ideme k mamke mojej zajtra a v nedelu neviem ešte co a ako a ani neviem, ako presne robí :sweat_smile:
@leninka75 kedy ste prisli? včera? a mali ste tam aj kamosov, či len vy rodinka? super, že ste si oddychli :dizzy_face:
21. feb 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 všetci idete k mamine?.....nedela sa šuchne ako nič :wink:
21. feb 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ani neviem ako je vonku :fearful: ..makám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........nestíham kuk von ....idete ku strige?? :frowning2:
21. feb 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka všetci, veru, nedela je taká extra rýchla
@leninka75 ty si asi plná sily, ale nepracuj tolko, nechaj aj iným :wink: u nás zatial neprsí
21. feb 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....nooo muž sa bol opýtať na recepcii či nevedia čie je to auto ...a že ak by sa niekto pýtal, aby nás zavolali...našťastie sa nikto neozval :slight_smile: ......však ten balvan čo mužovi padol zo srdca bolo isto počuť do široka do ďaleka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ...vrátili sme sa v utorok večer, v stredu som prala a spratovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..včera som už bola v robote, ale mala som zameškané, tak som vás nestihla kuk .....a dnes som nejaká šikovná, že stíham aj robiť aj tu pokecať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..akurát kukám, že vy máte poslední prázdniny......máte nejaké plány?
21. feb 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..čo som to čítala, že Peťkovi sa vrátila hnačka??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
21. feb 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nejaký buchot som počula..... :grinning: :grinning: len som netušila že to ide od vás :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: ...tak to asi nebolo vela,že?
21. feb 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 sikulka si :dizzy_face: vravim, že si plná sily po dovlenke :dizzy_face: :wink:
bolo počut až na východe :sweat_smile:
21. feb 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..jaaaj rada nechám aj druhým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ja som sa najviac tešila ako si oddýchnem od varenia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............mám pocit, že som stále len pri hrncoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok