• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@leninka75 vrátila...dva dni hančkoval......ale už je fit :dizzy_face: ....pekne dobieha kg čo zhodil :grinning: :slight_smile: ..............k strige :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ked som už dostala ....hubovú......ale čo mám dve uši :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja budem pri hrncoch asi do konca života :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....nejaký zamestnanec hotela to trošku začistil, ale na pár miestach to bolo až do spodnej farby :pensive: ............
21. feb 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pojdeme k svokre, tam je nam najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hlavne že je to o.k.....a už vás nevýhladajú :slight_smile: :wink:
21. feb 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vý sa máte.....aspon si oddýchnete.....idete všetci?
21. feb 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........hubovú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................však si mala muža poslať samého nech si užije mamičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....keby vám tak počasíčko vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..také parádne jarné so slniečkom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..to by bolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............
21. feb 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka všetci pojdeme, aj mne to dobre padne, trosku zmeny
to varenie lezie aj mne hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kedy idete vy k svokre?
@jacka ..ja ti mám pocit, že som taká nejaká "vyhorená" čo sa týka varenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 hubovú....na držkovu bol daleko...... :grinning: :grinning: :grinning: .....................ved nech si aj deti zoberie......a zistí.........však ked tam tak rád chodí nech sa tam odsťahuje :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bože ja sa to furt varím a budem.... :frowning2: :frowning2: ......super že sa tešíte
@leninka75 ja ti mám tiež ten pocit.......ale musím :frowning2: :cry: :wink:
21. feb 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....dva dni sám s deťmi??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...ty mu teda fakt dopraješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............
21. feb 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a ako dlho budete? nech ti to rýchlo zbehne....ty to mas s varenim veru zlozitejsie :confounded:
@leninka75 a baby spapaju všetko?
21. feb 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj týžden...tak ho lubim :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................aj s jeho matkou:grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 v nedelu čím skor tým lepšie frčíme :grinning: :grinning: :grinning: v pondelok je škola :grinning: :grinning: :grinning: chvalabohu :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ............ide ma poraziť, keď navarím a tie dve bosorky to ofrflú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. feb 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..Karolínka sa nejako pokazila s jedením..nechce mäso a krpatá začína po nej opakovať :angry: :angry: :angry: ...tvoji ako jedia dobre?
21. feb 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa obžrala.....že musím s detmi von sa hraťr na nahánačku :angry: :grinning: .......už len mrholí.....aspon budem krajšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...Maťko sa teší do školy? :slight_smile: .....a Peťko do škôlky? :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 poznám....ale najnovšie som snimi výbabrala.........nechceš nejdz ..iné nebudeš.....a ver mi........do večere nič nedostali...haldný ako vlci to potom zjedli.....asi dva krát a zistili že to mýslím vážne..........od vtedý je ako tak po :grinning: koj
21. feb 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo si mala dobré??..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................najkrajšia na svete :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ty si podarená :grinning: :wink:
@leninka75 tiež vymyslaju, aj s maskom, stavu a ryzu a masko nechaju, ryby nechcúa a ni nič makové viki, ani huby, ale tak toto neriesim....najradešej by páročky, salamky :angry:
@leninka75 obaja sa tešia.....Peťko chcel aj tento týžden tam...ale som mu povedala že je zavretá :grinning: :grinning: fuj som to ja matka :grinning: :grinning:
@letty86 ......u nás je v kurze kurací vývar s rezancami...keby mohli tak ho jedia stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a ryža so šťavou detto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........a ešte rožok s maslom a medom......
21. feb 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 francúzke....párková polievka......a deti zas chceli pagáče škvarkové.....to ma dorazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. feb 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............však normálna matka si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
21. feb 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak táto polievka u nás pre nich bý nemusela býť.............ale párková od ráno do noci 365 dní :grinning: :grinning:
@jacka .........juj tie pagáče zbožňujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........dávno som nejedla......zostali ti? :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok