• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
@leninka75 matka som .... :grinning: :grinning: :grinning: len či aj normálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..však jasnačka máš chlopov tí sú na masisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 robila som len z pol kg..........musím schovať abý striga slintala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -..................fúúúúúúúúúúúúúúúúj akááááááá som hnusnááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka mnam, ze aké dobroty :dizzy_face: :dizzy_face: my sme mali rybu so salatom...sme v chudnucom rezime, už mi to lezie hore krkom :sweat_smile:
@leninka75 moji tak paradajkovu lubia a v poslednej dobe viki fazulovu a ešte takú kyslu zo stavy kapustovej, to robieva svokra, teda uz aj ja :grinning: to tiez :wink:
21. feb 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ale len na určitý druh mäsiska.....rezne kurátko......
21. feb 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....normálne nenormálna alebo nenormálne normálna matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vyber si :wink: :wink: :wink: :wink:
21. feb 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 akože vý ste v chudnucom režime....... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to len sranduješ že :wink:
21. feb 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je na man zložité čo si napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...čo tam po strige :wink: ..ja som chcela pre seba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....mne nedáš??? :wink:
21. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ako sa vám darí s chudnutím??? :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jááj pre seba.....však dobehni....trochu ti schovám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ale bez kávičký dnes som jednu mala.....stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................alebo zajtra príd.......aspon nikam nepojdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..moje nechcú strukoviny :angry: ..keď navarím, tak strukoviny vyhrnú a zjedia len šťavu so zemiakmi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..............mám ich zle naučené :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. feb 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@leninka75 nechápem prečo všetci chudnete...........drastický :wink: .....švagor jedol celý den.....a večer okolo 17 už do pusi len vodu dal a za 2 týžden šiel dole 4kg :wink: :wink:
21. feb 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...však aj si dám kávu aj sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...sa môžeš pozerať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ani moji........teda....len fazulu.....Peťko aspon šošovicu dá.......... :slight_smile:
@jacka ani nie, mam svojich rekordných .... kg, to ani nenapísem, hanbím sa ako pes :confounded: :angry: a manzel je tiez fajnový :wink:
@leninka75 manzel celkom dobre podla váhy a ja nič moc podla váhy, nemerala som sa, ale tak snazim sa už nezrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale takto ti poviem....som tak minule sedela a muz zadrel uplne vázne: sa mi zdá, že odkedy sa zdravšie stravujes, tak si asi zas pribrala.....no nemiluj ho :angry: :sweat_smile:
21. feb 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čooooooo to mám slintať? či ako si to predstavuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................
21. feb 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....moja zlatá, lenže ja mám tučnotu v génoch :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.......ja si musím dávať sakra pozor na to čo zjem, ak nechcem vyzerať ako moja babka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@letty86 to znamená že dobre varíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
@leninka75 ved ked to ináč nejde..... :wink: .............len ked si spomeniem na deti čo všetko bý si dali a nemožu....tak ma berú čerti.........mýslím kadejakých vegánov.....a takých :angry: :angry:
21. feb 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .......zlatý ten tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................aj tak mám pocit, že mužom to zhadzovanie kilečiek ide ľahšie :angry: :angry: :angry: :angry: ...potvory, ešte aj toto majú jednoduchšie :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......isto by som ťa ukecala, a dala by si si aj so mnou kafčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 maju lepšie spalovanie......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :grinning: ......a sú velký a tažký........ :wink:
21. feb 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to ti verím, že ti to príde ľúto kôli deťom :frowning2: .........ja v podstate zjem skoro všetko, len v správnych kombináciách :wink: ......
21. feb 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nič drastické :wink: papam pravidelne...lebo doteraz hala bala...a obmedzujem prilohy(zemiaky, ryza) a mučne teraz nejem,alebo len veeelmi malo....tiez nie je dobré jest len do 17tej, ak niekto chodí spat okolo 23tej...
a som už riadna gulka bombulka :pensive:
21. feb 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....ma poznáš že :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......takže mám bránu otvárať?
@jacka ....ale zapaľovanie nemajú dúfam lepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 .......isto nie si guľka...............neverííííííííííííííííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....otváraj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uprimny za kazdých okolnosti, čo ti poviem, ziadne medové motúziky nehrozia :wink:
21. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok