• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@letty86 čooo chodíte tak neskoro?................to ja som už na druhej strane :wink: ..........................akože tý si gulka? :confused: no neverím :wink: ..................................skus na malý tanier......a s malou lýžičkou.....a niečo na tanierý treba nechať....vraj to funguje.... :wink:
21. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 na tom zapalovaní su horšie ako ja..................a tom som na tom dosť zle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..aspoň presne vieš na čom si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale vidím že máš strááášne vela robotý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................................................no kde si čakááám :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................uf mi odľahlo, že aspoň niečo im ide horšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som :wink: ja som malinka....tusim ani 160 cm nemam, teda určite nemam :sweat_smile: , len sa tak tvarim, že mam.....som si to ratala to bmi....dobrých 15 kil mi treba zhodit
21. feb 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to vieš mozole na rukách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................
@jacka ..ešte polhoďku a padla :slight_smile:
@letty86 romantik ten tvoj muž.,,,,,,,,,,,,,ale isto ťa lubi taká aká si,...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 prečo pol hodku?
21. feb 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mozole... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: t :grinning: teraz tak akurát na prtoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a na ..... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....to sa už ale potom stratíš :wink: :wink: :wink: :wink: ...ráno som čítala, že tento rok idú do módy oblé ženské tvary...takže budeme v kurze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............si predstav, že všetky vychrtliny sa budú musieť vypapkať a my to máme bez stresu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 neboj nič....kilečká pojdu preč ..........stačí ak ťa niekto výstresuje.................alebo pojdeš do práce :zipper_mouth: :sweat_smile: :wink:
21. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :dizzy_face: tak zatial nepadlo ultimátum, že cica schudni, lebo ta vymením :grinning: :grinning: :grinning: ale ja chcem kvoli sebe, necitim sa tak dobre, nevyzera to dobre, aj ludia su zvyknutí, že som bola chuda a teraz :angry: a stve ma, že tí, čo boli plnší, su teraz ako palice, fakt, to len ja opačne :confused:
21. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........pracovná doba nepustí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..musím mať 8 hodín :frowning2: ..........viac ma teraz tlačia tie mozole na prdeli ako n aprstoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale ved si porodila dve zdravé deti.........tým sa ja výhováram..... :slight_smile: ............ale ak tebe nie je dobre tak kilečká pojdu aj samé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mne sa celkom pácia plnsie tvary :wink: ale také zenské.....stihly pás a hoci plnsie boky a zadok........ale ja som jablko vysité, pneumatika vyskakuje, no proste nič k nakousnutí :sweat_smile: :sweat_smile:
21. feb 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a tý si kde???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...............ved je piatok hádam si nie v práci? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
21. feb 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..tu je ivka vo výhode ....jej dáva Peťo ultimátum, nech priberie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved jablíčka sú fajn :dizzy_face: ...............kto chce schudne....kto nie.....tomu nepomože ale že nič
@letty86 ..hlavne, že je jabĺčko zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
@jacka ..však v robote :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: ...som myslela, že vieš....
21. feb 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vieš čo.....radšej budem gulka............skor schudnem.........ako Ivka ked má problém pribrať..... :frowning2:
@leninka75 však neviem....skade? :frowning2: :sweat_smile: :confused:
@jacka deticky s tým nič nemajú v mojom prípade, ja som po porodoch schudla. len potom som sa vypapkala........ja jedenim zahanam také všelijaké boliestky....som na to prisla......že tlačim do hlavy, aby som sa lespie cítila...aj sa to nejak odborne vola....emocionálne priberanie....tak nejak
21. feb 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekne napísané :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o tých jablčkach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidíš ked ja mám stres s depku tak žaludok mám na vode.......... a nič tam nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to je fakt.....moja svokra má teóriu, že keď tučný ochorie, tak schudne a vylieči sa, ale keď chudý ochorie, ten rovno skončí pod "drnom" :wink: .........
21. feb 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aspon v niečom má tvoja svokra pravdu :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok