• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka to som mala aj ja kedysi....ale to ked je taký nový stres.....toto je také, že už je po tom zlom a ty si proste na pohladnie duse ešte doprajes......
21. feb 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....fuha..to až tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......................na mňa pôsobíš tak pekne vyrovnane..vždy v pohode :slight_smile: .....
21. feb 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak ja som v pohodeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: ked ma niečo mozno rozrusí, nemusi to byť nič velké, tak sa ukludním jedlom, chápeš :wink:
21. feb 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :confused: :confused: :confused: :confused: ..........stále depka :frowning2: .......som mýslela že ti je lepšie...už?....
21. feb 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 daj si žuvačku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale kebý si šla somou k strige....tak tam zaručene schudneš......... :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka je mi fajn :wink:
to sa proste vlečie to nesprávne jedenie,alebo taký návyk, aj vela času a chladničku mám stále k dispozícii :wink:
21. feb 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...že daj si žuvačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....inak to máš pravdu, že si doma...máš všetko po ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....to som aj ja na sebe pozorovala....a teraz si pochvaľujem, že som v robote a nemám tu žiadne lákadlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som to nemýslela v zlom :frowning2: :wink: :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to vyjedanie mám na mysli hlavne sladké :wink: ale už sa krotim....a hlavne som mala stále pocit, že si to mozem dovolit, stále som bola chuda....ale hold stárnem, metabolizmus sa spomaluje.....tak už aj si musim dávat pozor...ale už som v stadiu, že nepopustim, tak hadam to nejak dam, aby som bola spokojná :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...............čo tú žuvačku?? :wink:...však ja som to nezobrala v zlom :wink:
21. feb 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@letty86 ved to ........kde sme doma je väčšia šanca že dáš niečo do pusý.......................
21. feb 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka s tou zuvackou mas pravdu :wink: alebo odporučaju umyt si zuby....hlavne to chce pevnu volu
21. feb 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 neboj do leta dáš....veríme ti..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..pekne sme si pokecali moje zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....už idem upratať pracovisko :grinning: :grinning: :grinning: ..a pádim domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................

@letty86 ..pekný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka..a tebe prajem rýchly víkend :wink: :wink: :wink:

...majte sa krásne!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj tebeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 som mýslela že si sa nahnevkala na tú žuvačku :wink: .......................presne pevná vola........ako vola zdolá :slight_smile: ..........to umývanie zubov funguje.....robím to tak....po večerý......už ani nič nedám do pusý :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 poriad ........všetko hod do smetí..........
dakujem .....aj vám pekný víkendík :slight_smile: :slight_smile: ...................však nech je už nedela večer :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
chalanov som výhodila von na dvor.....................a hraju sa ....v uhlí......čo som komu urobila :angry: ................... :grinning: :wink:
21. feb 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jeeeemine vobec :wink: ako si k tomu dosla :grinning: to so zuvkou poznam, tak som to nejak speci nekomentovala a leninke sa to tiez pozdavalo :grinning: :wink:

tak budes mat certíkov, ale práčka to isti :grinning:
21. feb 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 už si aj tý fuč? :frowning2: :wink:

tak teda idem skontrolovať tých čertíkov..................pekný víkendík moja :dizzy_face:
21. feb 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale už som ich nechcela prať.....lebo sa pri strige zaprasia.......ale toto len tak neoprášim :angry: :angry: :angry:
21. feb 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 som rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....som sa prelakla ....že som niečo zlé napísala :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka idem pomaly, trosku sa poludštit a sup pre deti
aj tebe, nech ti ten strigo vikend ubehne rýchlo, sa tešíme na teba po výlete :dizzy_face: :wink:
21. feb 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka určite nie, ty len dobre píses :dizzy_face: :dizzy_face: a ak by aj niečo zle, tak kritika musi byt a od teba ju prijmem :wink:
21. feb 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 fajn ..odlaho mi :dizzy_face: ..................ale ked niečo tak mi to natri :wink:
dakujem...tam sa to bude vliecť ach jáj......len nech svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......................
21. feb 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 idem aj aj...nejak sú tam potichu.......
21. feb 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte žienky....ja fakt nestíham....už sme doma z prázdnin, ale tatino nám zas odcestoval, takžemi tu ostali dve deti a bordel po jednom chlapovi, čo bol sám doma...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja dočítam...jedného dňa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj, neviem či som spomínala.....kúpila som dvojičkám bodyčka.....rovnaké....ružovéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok