• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
ahojte :wink:
už sme doma, boli sme u mamky :wink:
@denisenko ako ste sa mali? ako deticky?
vieš co, ty si tajnostkár, ty si nič nevravela :grinning: , ja som sama minule zistila, že sestra tvoja čaká dvojicky a pisem superrr a ty ništ :wink: ale je to paradaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooj :slight_smile:
23. feb 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@letty86 vitaj!
@katka1819 krásni ste!
23. feb 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

prežité........ :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra už škola volá.....ach...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 krásni ste a ako pekne ladite :wink:
@utka ako ste vikendovali?
@jacka no ako bolo? vitaj, vyzeras, že si zvladla s prehladom :dizzy_face: :wink:
23. feb 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 boli sme doma, poobede vonku. Dnes bolo krásne, len tu stále fúka vetrisko :frowning2:...Chlapi boli včera na výstave Lega, ale vraj nič moc.
@jacka ahoj, ale si rada, že si domka, čo?
Dobrú noc.
23. feb 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááááááááááánečko?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...hurá pondelok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819 ...super fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....krásni ste celá rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....len ja by som chcela viac fotos, hlavne teba omrknúť :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .....................do kedy ste vydržali?.....teda skôr chalani :slight_smile:
24. feb 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisneko.........čoooooooooooooooooo?????????????????............dvojky????????..............kto má dvojky??????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. feb 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka......ako sa vám ráno išlo??????........a nášmu oslávencovi prajem všetúčko len to najsamlepšie..samé jednotečky a posielam velikú cmúúúúúúúúúúúúúúúúúúúk!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ako si zvládla víkend?
24. feb 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj :grinning: Ďakujeme za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 tááák viac fotos ... to mi píše tá čo nám neukázala ani jednu fotosku z pleskovania čoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nie ja som na náš moc nefotila ,nebolo kedy pri tých čertoch mojich :angry: :sweat_smile: ,ale budú neskôr isto mali tam fotografa tak viem že čosi pofotil :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka sa pripájam Všéééétko najlepšejšie k meninkám Maťkovi prajeme :wink: :dizzy_face: :grinning:
24. feb 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 ešte takto a na ostatných už ani nie som :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
24. feb 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte......
dakujem za Maťka :dizzy_face: :dizzy_face: odovzdám :slight_smile:
@letty86 musela som .....aj ked mi fajn nerv ťahala.......najskor im zožrala pagáče.........potom pistácie........výhýbala som sa oblukom..................tak zas o mesiac :angry: :grinning:
@utka to mi ver že som rada doma.....ako nikdý :wink:

@leninka75 v pohode šli....sa hádali kto pojde prvý :angry: :angry: :angry:

a tu prekvapila....urobila tortu.....tá ruka je tam naschvál abý ste videli aká bola velká..................muž vraví snaha sa cení
24. feb 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Ivinka sestra čaká dve dievčatká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a kedý ti príde tatinko?......ako bolo na prázdninách?
24. feb 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo nanarevé...idem si urobiť dobrú kávičku...kto sa pridá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................................................najskor nik ked som tu sama :grinning: :slight_smile: :wink:
24. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Maťkovi velku východniarsku pusu posielame a všetko len to najlepšieeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no ceni :confounded: ale to vyzieranie akoze čo :frowning2: :angry:

kavu si dam aj ja :dizzy_face:
24. feb 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .......ja ju mám už skoro výpitú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................Maťkovi odovzdám len neviem či viem aká to tá pusinka je :slight_smile: :wink:

to výžieranie..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: som to akurát mamine vravela.......nechápala :angry: :angry: ..........................inak tá snaha nie je velmi jedlá deti to nechcú :grinning: :confounded: :wink:
24. feb 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to neviem presne ani, vlastne viem, sladulinka je ta pusinka :dizzy_face:
no márnost, ešte sa ani nedá jest :grinning:
24. feb 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak takú sladulinku mu dám aj dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ta ne :grinning: :grinning:
idem vypit kavu :wink:
inac fičím :grinning: na jarnej cibulke, normálne sa neviem dojest, len ten moj dych :grinning: pasta, voda, zuvacka :grinning:
24. feb 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 mnam.......robíš mi chutký-......čo??.... :angry: :grinning: :grinning: ................na dých kašli......si zatial doma :grinning: :grinning: :grinning: ...................
len výpi nech ti pochutí..........ja ochvílu zdvíham kotvý :slight_smile:
24. feb 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........ja umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................to čo je za tortu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........................................a nebol aj nejaký nepraktický meninový darček???????? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................
24. feb 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jaj moja skoro si kávičkovala :frowning2: .....ja idem teraz....druhé kolo nedáš????? :wink: ...................
24. feb 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...tak jarná cibuľka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .....................a čože ti vyviedol mužíček, že ho takto plašíš od seba? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................ale vážne to aj ja ľúbim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....my sme sa včera na večeru nadlávili cibuľou a huspeninou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...dík za info už som v obraze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidís, ja mam strach, že vyplasim cudzich ludi, o vlastného sa nejak nebojim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no aj vy ste mali fajnotku :wink:
aký ste mali víkend? u nás včera taký vetrisko :confounded: a deti zase ukaslane, ja uz na to nemam nerv
24. feb 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak aj nabudúce sa niečo milé opýtaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink: aký krásny den.... :wink:
24. feb 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86@leninka75 musí lubiť toho svojho velmi prevelmi ked na chlapov mýslí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......... :wink:
24. feb 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok