• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@denisenko ahoj......no ako sa máš? .............krááásne... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: škoda že teraz nemáme prázdniný :grinning:
24. feb 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som dnes sama, kým pride manzel večer domov, hádam aj dych sa napravi :sweat_smile:
@leninka75
24. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 pasta a žuvačka to spraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :wink:
24. feb 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zas nestíham...nič nové......... :grinning:
@jacka @letty86 na prázdninách...noooooo.....úprimne???? 4 pojašené decká, sem tam susedina maličká a mamina s jednou rukou.....stačí??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v štvrtok večer sme neplánovane šli domov, lebo v noci Petrík odchádzal do Belgie....aj som bola celkom rada, že sme už doma.....asi stááárnem... :grinning: :grinning: :grinning:

dnes sme boli na rehabke so Simčom, tak pani doktorka sa asi dobre vyspala....vychválila ho do neba, ako dokonalo sedí, aké má super vyrysované svaly na lýtkach a stehnách ...akurát tak má veľké brušinko.... :grinning: :grinning: ;pochválila správne topánky a vraj sa to jeho špičkovanie v nich zrejme do polroka spraví... :slight_smile: Denisko je strašný....puberta s ním plieska, niekedy si myslím, že mi niekde vymenili dieťa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začal si vymýšľať a klamať, tak ma to dosť hnevá..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale ked je pár dní len sám, tak je úplne normálne dieťa...akonáhle je s inými deťmi...no hrúúúza.....
24. feb 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nedám druhé kolo kávičký ...idem pre čertíkov......... :slight_smile:
24. feb 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 krásne fotky....vy ani škaredé mať nemôžete, ked ste taká vydarená rodinka....vidím, že svatba sa vydarila... :wink:
24. feb 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je torta??????......no...snaha sa musí oceniť....náhodou...tortička...ved vieš, keby jej ostalo, čo by s tým robila??????
24. feb 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja tiez takéto hromadne akcie uz nemusim, no chceme svoj klud....relatívny :grinning:
no super, simonko je šikovníček a to už chodí na atletiku, že má také supiš lýtka a stehná :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
nestras s pubertou :frowning2: vikinka sa mi oduva
24. feb 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 moja švestra má dvojky...tá čo potratila...sa im zadarilo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už len aby to dobre dopadlo......je už za polovicou, ale stále viac rizikovo, lebo sú nízko....ale som videla to 3D sono na DVD...parááádička.... :wink: :wink: :wink:
24. feb 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...tu je
už musím prchať......dočítam vás neskor..... :wink:
24. feb 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jacka zlatý :slight_smile: ozaj je to podobné :dizzy_face:
24. feb 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to má z toho, že cvičil už v bruchu a celý den sa nezastaví.... :grinning: :grinning: :grinning: bude športovec... :wink: odúva...to bolo ešte dobre...len začiatok...ale čím dalej, je to horšie....a najhoršie je to, že si absolútne z ničoho nič nerobí....dám mu trest, zakážem všetko, dostane po zadku...nič....jemu je to jedno...pauľuje aj tak a ešte drzo robí naschvály.....
24. feb 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...ale zas ho musím aj pochváliť....básen na Hviezdoslavov kubín sa naučil za 2 dni...odrapká ju ako verklík.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :frowning2: tak to ani neviem čo poradiť :confounded: u nás je tatino tá prísnejšia ruka, tak ked si neviem rady, volam ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 u n ás som strašiak ja....
24. feb 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Milan Rúfus : TIEŇ

Možno to ešte nevie nik,
no chodí za mnou tmavý psík.
To vám je vernosť ohromná,
ako sa nehne odo mňa,
kým slnko svieti,
celý rok.
Urobím krok-
on spraví krok.
Ja zohnem hlavu-
on ju zohne.
Ak sa ja pohnem,
tiež sa pohne.
Vykoná všetko to, čo ja.
Nedožičí si pokoja,
najvernejší psík na svete.
A vždy ho pri mne nájdete,
ako mi ticho päty čuchá.
Ale v jednom ma neposlúcha.
Kameň mu hodím:
"Prines, Bobík!"
On hádže tiež!
Jaj, čo to robí ?
A nepobehne, mátoha!
Iba mi kňučí pri nohách:
" Nerob si zo mňa dobrý deň!
Ja nie som psíček.
Ja som tieň!"
24. feb 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojteee...
@jacka Maťkovi všetulinko všetko najlepšie prajeme. Lucinka pociela cmuk.
24. feb 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vikuska sa tiez naučila za dva dni, takú blbu básen jej vybrala učitelka, málo priamej reci a dost tazke a dlhé vety......ja som jej lepšieu vybrala, ale potom ešte kazdému vybrala podla seba :angry: tak sa učili dve básničky na kubín....viki isla aj z triedy na skolske kolo, ale nist, tak bola sklamana, minuly rok bola piata

pekná básnička :dizzy_face:
24. feb 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 našim len učka povedala, že nech sa niečo naučia.....ani aké dlhé, ani o čom...no úžas...toto som vygooglila, že je to vhodné pre druhákov.... :grinning: :grinning: :grinning: tak hádam bude spokojná... :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka oneskorene...ale predsa...Maťkovi všetko naj,naj,naj......cmúúúúk.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
obed zjedený....kto ide na kávičku???
24. feb 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj Viki je taký istý...nejako si vymýšľa a klame :frowning2:
24. feb 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzi, to bude asi tým vekom....ale mna to hnevá, hlavne ked klame do očí aj pred inými....mali sme cez víkend taký "výstup"...niečo povedal, a pred všetkými tvrdil, že oni klamu, že on nič nepovedal....a odmietol sa aj ospravedlniť.....ma to mrzelo, ja potom vyzerám, že si neviem urobiť poriadok s vlastnými deťmi.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. feb 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@denisenko aj ten náš herec si poriadne vymýšľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klame jedna radosť :angry: :sweat_smile: :grinning: beťár jeden ,ale mňa neoklameeeee :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...parádne otrávene vyzerajú chlapci v tých kostýmoch :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....sa im nechcelo??...kedy ste mali vlastne karneval?.......
24. feb 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..naša je tiež poriadna drzaňa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..................a papuľuje a kmíni jedna radosť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...len u nás sa to deje za zatvorenými dverami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a mne potom nikto neverí, že aká je protivná :rolling_eyes: ......a ja si vymýšľam.....naša herečka zamrká tými svojimi kukadlami a všetci sú z nej hotoví, že aká je tichučká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...........ani sa vám nejdem núkať s kávou :frowning2: ....všetky ste dnes mali nejaký iný kávičkový čas :unamused:
24. feb 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........Simko je teda iný športovec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......a sestra okrem toho, že je na rizikovom to ako všetko znáša?.....inak sa cíti v pohode len to, že sú babuliatka nízko?......mená už majú? :slight_smile:
24. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14 upozornení, baby nebláznite :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: až som sa zlakla, že čo to :grinning: :wink:
@leninka75 ja som si svoju zohrievala, pijem už dlho bez cukru a akosi nie vzdy mi dobre padne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. feb 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..nezohrievaj :wink: ..studená je na krásu :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ja mám nejako moc roboty, tak ju pijem len tak úchytkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....detičky ti zasa chorejú?
24. feb 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok