Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
24. feb 2014

@leninka75 matko bol dva týzdne doma a po tyzdni vodove sopliky, ale tie su uz o.k. a pokaslieva, nič strasne, ale aj tak

idem, pekný dnik 😉

leninka75
24. feb 2014

@letty86 ..držte sa!!......snáď to slniečko prelieči 😎 ...pa pekný dník 🙂

denisenko
24. feb 2014

@leninka75 a čo bude v puberte,že? Mne veria,lebo to vidia..on je taký všade 😖 sestra..no , teší sa...ale dosť je to stále o strachu,lebo jej aj vyvesenie prádla robí zle,prechádzky nehrozia,a už ani jesť sa jej moc nedá,lebo babizne nenechali miesto žalúdku...má takú guličku ako ja simonka,ale ešte má 3 mesiace pred sebou..😉

utka
24. feb 2014

@denisenko presne toto poznám...a moj muž neznasa,keď ho klame do oči...vtedy je u nás riadny cirkus...

denisenko
24. feb 2014

@utka asponže v tom nie som sama😖

utka
24. feb 2014

@denisenko tak to teda nie si...
My sme na ceste ku svokrovcom.Škoda,že Viki nemoze lyžovat,lebo je fakt nadherne...

denisenko
24. feb 2014

@utka jááj,vy máte prázdniny..😉 ale super vyšlo počasie 😀

utka
24. feb 2014

@denisenko veru,prázdniny...

jacka
24. feb 2014

nooo pekne..........tolko čítať.......ma oči bolia 😀 😀 😀

aj ja sa pridávam.....ale celkom sa s Maťkom dá............ked mu poviem povedz pravdu tak povie.....len musím na neho pekne 😝 😀 .....

@denisenko
@utka dakujem za Maťka.......... 🙂 ....................vitaj vo Zvolene 🙂

@denisenko to mal riadnu básničku........uff......čo nás čaká v druhom roku.....mna porazí..... 😔 básničký som neznášala.......... 😝

utka
24. feb 2014

@jacka my nemáme básničku...vraj to len niektori...

leninka75
25. feb 2014

rááááááááááánečko!!! 🙂 ...........babule po 100 rokoch som si dala do práce sukňu 😅 😅 😅 😅 😅 .............navnadil ma ten včerajší krásny deň 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
25. feb 2014

@denisenko ..juj teda sestre nazávidím ☹ .......ale pre detičky všetko 😵 ...hlavne nech všetko dobre dopadne a potom bude na toto obdobie spomínať možno aj s úsmevom 😉 😉 😉 😉 ............ale v každom prípade bude asi rodiť trošku skôr či ako je to pri dvojkách??? 😕

leninka75
25. feb 2014

@utka ..príjemné prázdniny a užite si slniečko!!! 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 ................

leninka75
25. feb 2014

@jacka ..no ako očká už si oddýchli? 😉 .......

jacka
25. feb 2014

ahojte.......

@leninka75 😀 😀 😀 som musela ísť skor spať kvoli tomu 😀 😀 ...........................suknu?.....to asi ani doma nemám 😕 😉 ......u nás to dnes nevýzerá pekne 😝 😠

denisenko
25. feb 2014

Ahojte😉

leninka75
25. feb 2014

@jacka ....ja sa so sukňami moc nekamoším 😉 ..ale mali v Lídli 😀 ...a presne moju veľkosť...tak som si povedala, nech to trafí idem nosiť sukne 😀 😀 😀 😀 😀 ........len koľko mi to odhodlanie vydrží netuším 😉 ......už máš navarené? 🙂

leninka75
25. feb 2014

@denisenko ..no čav!! 😀 😀 😀 ...stručne a jasne 😉

jacka
25. feb 2014

@leninka75 chcelo bý to fotočku?........ja ani také veci nekukám v obchodoch 😒 ...................len nech ti to výdrží..........včera som varila.....tak mám ešte........zajtra budem....len neviem čo......tý čo máš? 🙂

@denisenko o daj ešte 🙂

denisenko
25. feb 2014

@leninka75 varím...a nestíham aj ťukať do mobilu a aj ratovať hrnce pred Simonkom 😀

jacka
25. feb 2014

idem si urobiť kávičku....kto si dá 😵

jacka
25. feb 2014

@denisenko čože varíš?...................ale tý si šikovná ......zvládneš to 😵 😵 🙂 ....................

denisenko
25. feb 2014

@jacka ja mám kávičku práve zaliatu.... 😉 ... už dovarené, tak som si vytiahla notebook na barový pultík na už sa vám trošku venujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 varím...detský gulášik....pre nás ekzematikov, lebo cez víkend varil tatinko a všetci sme sa zas vyhádzali....korenie...takže guláš light..... 😀 😀 😀 😀 😀 a tatinko má segedín s knedľou...z mrazáku....a potom ešte špagety....alebo palacinky...uvidím, čo bude Denko chcieť..... 🙂

denisenko
25. feb 2014

@leninka75 sukničku?....no paráda...aj ja by som si sem tam dala...ale nemám kde, ked som len doma a Petrík má najradšej moje tepláky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko aj korenie vám vadí?.....no super ☹ .................. 😝 ..........................tatino bude mať rýchli obed?....a kedý sa vrátil?...............o palacinký je aj u nás bitka 😀 😀 🙂
len tepláký? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@jacka ....zrejme korenie robí najviac neplechy.... 😠 ...Petrík upravuje dvor, takže je tu stále.... 😀 😀 😀 😀 ale od pondelka už ide makať 😀 😀 😀 😀 ...tepláky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2014

@denisenko ja také pomiešané korenie vobec nekupujem.....gulášové.....na pečené mäso......a tak......a to vý na aké korenie.......aj čierne? 😕 😕 😕 .......................................................nemal býť mimo SK?.......či dobré ráno starí mama...som sa zobudila 😝 😀 .......................asi sa už teší do robotý 😀 😀 😀 ................................................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neverím 😀 😀 😀

denisenko
25. feb 2014

@jacka ved to...on robil tekvicovú krémovu polievku a dal tam len obyčajne čierne korenie...ale trošku viac.... 😀 😀 😀 neštípala, ale bolo citiť....

denisenko
25. feb 2014

@jacka ...dobré ráno...stará mama.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 on chodí do Belgicka alebo Nemecka alebo Holandska...ale len pre autá, takže to je takpovediac na otočku..... 😉

denisenko
25. feb 2014

....to vieš...tepláky sú na gumu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre