• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@jacka @leninka75 šmíruje.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už som ju tu druhý krát takto videla...že ani riadok.....len tajnáša robí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jáááá ...ako prvá bý som bola v rade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si riadna pracháčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ma pobavil ten príjem :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ty boháčka jedna :grinning:
@jacka ináč ked chce clovek na niečo regovat, tak má čo robit, ked sme také rýchle...na polku zabudne, čo chce :grinning: a po dopísaní zistí clovek, že debata sa zas o kapánek iným smerom posunula :grinning:
25. feb 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem o čom píšeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to fakt :grinning: či srandu si robis :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 @jacka ako vidím, vidíte to obidve rovnako.....čo s toľkými prachmi????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko deni dala like, ona chápe :grinning:
25. feb 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ved sa rozdelis, nie, to je jasne :grinning: a delis pre tých, ktorí chápu, takze vieme komu dáme :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. feb 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, idem od vás....Simčo už hodinu z postielky vykrikuje že nie, nie, nie......a to pol hodinku vyspevoval Alegriáááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 daj ma prosím ťa do obrazu........nechce sa mi to všetko čítať :slight_smile:
25. feb 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale hádam ešte prídeš? :slight_smile: ....sám zaspí?
25. feb 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja len na margo leninky.....že nepíse.....tak ma napadlo, to co som písala....ináč ked chce clovek na niečo regovat, tak má čo robit, ked sme také rýchle...na polku zabudne, čo chce a po dopísaní zistí clovek, že debata sa zas o kapánek iným smerom posunula

sa mi prevelmi dobre kecá :dizzy_face: , ale musim aj cosi urobiť

peknýýý dnííík
25. feb 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 aha....... :slight_smile: :slight_smile:

bežkaj bežkaj........ja za chvílu frčím tiež :slight_smile:
25. feb 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kukuk.... :wink:
@jacka jasné, chodí spať sám....obidvaja....len v poslednej dobe si vykecáva, aj hodinku..... :angry: :angry: :angry: :angry: sa mu pusa nezavrie.....to máme v rodine..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale večer ľahne a spí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ozaj, aby si zas nevravela, že som hodila bobek...k tomu termínu...dvojky väčšinou skor...ona vravela, že asi v máji, inak ofi termín má jún :wink:
25. feb 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
xi,xi,xi....Petrík bol na obed...že: maminka, fantastický obed.....no..niet nad mrazák...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ......si zlatá, presne si to vystihla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......tie rýchle prsty robia svoje...a mne tu zvykne často niekto prísť a pretrhnúť mi myšlienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..potom už neviem čo som vám chcela...a tiež ste už potom zasa v inej téme, že nestíham :frowning2:...

@jacka
@denisenko ..nejako som sa dnes nevedela dostať do témy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........
25. feb 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..fakt si si na mňa spomenula, že som sa pýtala??!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..si poklad :wink:
25. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...len @jacka je na mňa nejaká naštvaná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale ved my na Teba myslíme stále....len presne...tá niť sa po 12tom prečítanom príspevku úplne stratí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no paráááádička..z celej triedy vybrala pani učiteľka na Hviezdoslavov Kubín len 3 deti.....a Denisko je medzi nimi...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 jááááá naštavná????...prečo???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: .........čo som pokašlala? :frowning2: :frowning2:
25. feb 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super to nás teší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj za teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to preto lebo sme trepali piate cez deviate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .....................prečo máš pocit že som naštavná? :frowning2: :frowning2:
25. feb 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hlavne si mala rýchlý obed :grinning: :grinning: :slight_smile:
25. feb 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeme
25. feb 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
26. feb 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to čo...toto????....nikto nikde???? :confused:
26. feb 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko u som....len som varila....a piekla.....ale hotovo....kávičká zaliata........idem závisláčiť :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...my sme mali včera prvý garambol...Mala som Lucku na kolenach,sedeli sme na zemi a nejako sa mi prekoprcla a padla ksichtikom na deku,ale boli tam hračky,tak sa na ne udrela.Má trošku rozbitu hornu peru.Malá fliacik aj píď ockom a na nosteku,ale tie zmizli...chudatko moje malé...
26. feb 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok