• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@utka Vikimu všetko najlepšie..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech sa mu darí v škole :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooo nazdar žienky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka sa pripájam a Vikimu k dnešným meninkám posielame veľkú pusu a prajeme všeeeeeeetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka :dizzy_face: :wink: :grinning:
26. feb 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Vikimu všetúúúúúčko najlepšie.... :wink:
26. feb 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..
Dakujem pekne za Vikiho...
26. feb 2014 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :grinning: :slight_smile:
27. feb 2014 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááánečko :slight_smile:

@utka ...s meškaním, ale predsa prajeme Vikimu všetúčko najlepšie, nech sa mu darí vo všetkom!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
27. feb 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: zas ako vždy.....nestíham.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja už fakt neviem, kde sa flákam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som bola ráno v škole...včera písali diktát, no katastrofa...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: najvyšší čas sa začať učiť, už im pritvrdili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dnes je školské kolo Hviezdoslavovho Kubína, tak držím Deniskovi palce..... :wink: :wink: :wink:
27. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................žebý to bolo Simonkom? :slight_smile:
27. feb 2014 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 dakujeme...
@denisenko držíme paste! Aj nasi pisali diktát,Viki dostal trojku :frowning2:
27. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: doteraz ste čo robili..... :grinning: :wink: .........................držíme palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to až tak ťažký diktát?.....moje nervý ...radšej nech ani do druhej tr. nejde :frowning2:
27. feb 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bol to ťažký, na tvrdé Y....dve chyby mal len také, že zle rozdelil slovo a zabudol mäkčeň, ale 3 x mal zle Y....tiež dostal 3.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: keby mal o jednu chybu menej mal by 2.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@utka v celej triede boli len dve jednotky a jedna dvojka...zvyšok trojky, štvorky a päťky..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. feb 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no do kelu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......... a čo Denisko,? :frowning2: ........ja zíram čo všetko chcú od druhákov :cry: :angry: :frowning2: :unamused: :confounded: :astonished: :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. feb 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....toto varenie ma už fakt nebaví.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: deckám krémovú brokolicovú polievku, tatinkovi a mne hubovú....a druhé, Denisko šišky z mrazáku, tatinko restovaná pečienka s ryžou a ja tofu rizoto so zeleninou....
27. feb 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Denisko?.....to vieš...mamí, ja si to opravím...ale musíme to začať cvičiť.....som bola za učiteľkou, nech mi to povie, ako mu to treba diktovať....
27. feb 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak sa potom podel čo si pokecala s učkou......nech aj ja viem :wink: ................................som mýslela že ak mu to bolo luto...alebo čo... :wink: .........................
27. feb 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko uff....tolko varenia...................ale pečienku lubim.....mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......som x rokov nejdela......tu to nejde nik......a čo pre seba ....eee :frowning2:
27. feb 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka učiteľka je super, ona všetko vysvetlí .... :wink: len sa asi niekedy čuduje, že sa vôbec prídem opýtať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to máš super učku.......tá Maťkova je..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .....brrr........chladná ako ladovec :angry: :frowning2:
prečo sa čuduje?........zato že je Denisko dobrý žiak :dizzy_face: :slight_smile:
27. feb 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ani nie...ale skor preto, že má niekto záujem o to, čo robia aj mimo rodičovského združenia.... :angry: a Maťko je spokojný?
27. feb 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás to isté...zamerane na tvrdé spoluhlasky.Viki mal 6 chyb,ale tiež nie vsetko y-cka...
@jacka podla mna majú dost tvrdu stupnicu na diktaty
27. feb 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Zuzi, ale zas berme to tak, že tie I,Y sú základ.... :confounded: :confounded: takže musia byť prísne...
@leninka75 Lilka ako? oni nepísali?
27. feb 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....ani neviem čo napísať na tie dikátý..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........trošku očko prižmuriť...abý to nebolo také kruté.....
tak MAťkova učka je iný prípad.....raz som sa pýtala na niečo....a hned .....dozviete sa na rodičovskom tam sa opýtajte......odvtedý nemám chuť sa jej niečo spýtať..... :angry: :frowning2: .................................MAťko si chváli.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....ho straším ked dačo....tak ho dám nazad do školký.........bý si mala vidieť ten kxicht:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a čože????...v školke sa mu nepáčilo?.... :grinning: :grinning: :grinning: ....ale ked sa pýtaš, tak ťa musí informovať aj mimo rodičovského, či nie? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. feb 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babýýýýýý...bola som sa vrtať v záhradke..hurráááá...ak sa bude dať, cez víkend idem na foliovník...normálne som až ožila...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra sa idem venčiť do žiliny....endokrinologia..... :confounded: :confounded:
27. feb 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....páčilo.........ale v škole je väčšia sranda....hlavne ked rýpu do štvrtákov :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...................................ja neviem............. :confused: ...no ak musí ako to zistím skor ako ma pošle do prčíc
aj ja som si urobila radosť.....kupila som si kvietký.......v lidli....s Maťkom.......s ním ísť kupivať kvetý tak výpllata je málo.......a už chcel aj sadiť..moje pekné.....si musí počkať :grinning: :grinning: :grinning: ........................................čo nejak často tam chodíš?......držkaj sa......nezabudni podať info :slight_smile:
27. feb 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
žeby dnes prvá :dizzy_face: tak to už dávno nebolo :dizzy_face:
manzel bol doma, toť moja absencia :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@letty86 ved drahému sa treba venovať :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som bola ráno na urade...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aj ja tam chcem robiť.... :angry: :angry: ........................a ešte kupiť bielu laliu......a teraz čakať na teplúčko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..........................................................idem si urobiť kávičku.... :slight_smile:
28. feb 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok