Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2014

@utka Vikimu všetko najlepšie..... 😵 😵 😵 😵 nech sa mu darí v škole 🙂 🙂

katka1819
26. feb 2014

nooo nazdar žienky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. feb 2014

@utka sa pripájam a Vikimu k dnešným meninkám posielame veľkú pusu a prajeme všeeeeeeetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka 😵 😉 😀

denisenko
26. feb 2014

@utka Vikimu všetúúúúúčko najlepšie.... 😉

utka
26. feb 2014

Ahojte..
Dakujem pekne za Vikiho...

jacka
27. feb 2014

ahojte 😀 🙂

leninka75
27. feb 2014

rááááááááááánečko 🙂

@utka ...s meškaním, ale predsa prajeme Vikimu všetúčko najlepšie, nech sa mu darí vo všetkom!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

katka1819
27. feb 2014

Ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

denisenko
27. feb 2014

ahojte... 😉 zas ako vždy.....nestíham.... 😠 😠 😠 😠 😠 ja už fakt neviem, kde sa flákam...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. feb 2014

som bola ráno v škole...včera písali diktát, no katastrofa...... 😖 😖 😖 😖 najvyšší čas sa začať učiť, už im pritvrdili.... 😀 😀 😀 😀 a dnes je školské kolo Hviezdoslavovho Kubína, tak držím Deniskovi palce..... 😉 😉 😉

jacka
27. feb 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................žebý to bolo Simonkom? 🙂

jacka
27. feb 2014

@denisenko 😀 😀 doteraz ste čo robili..... 😀 😉 .........................držíme palce 😵 😵 😵 😵 😵

utka
27. feb 2014

Ahojte...
@leninka75 dakujeme...
@denisenko držíme paste! Aj nasi pisali diktát,Viki dostal trojku ☹

jacka
27. feb 2014

@utka to až tak ťažký diktát?.....moje nervý ...radšej nech ani do druhej tr. nejde ☹

denisenko
27. feb 2014

@jacka bol to ťažký, na tvrdé Y....dve chyby mal len také, že zle rozdelil slovo a zabudol mäkčeň, ale 3 x mal zle Y....tiež dostal 3.... 😖 😖 😖 😖 😖 keby mal o jednu chybu menej mal by 2.... 😠 😠 😠 😠 😠
@utka v celej triede boli len dve jednotky a jedna dvojka...zvyšok trojky, štvorky a päťky..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
27. feb 2014

@denisenko no do kelu..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .......... a čo Denisko,? ☹ ........ja zíram čo všetko chcú od druhákov 😢 😠 ☹ 😒 😖 😲 😅 🙄 🤐 🤐

denisenko
27. feb 2014

....toto varenie ma už fakt nebaví.... 😝 😝 😝 😝 😝 deckám krémovú brokolicovú polievku, tatinkovi a mne hubovú....a druhé, Denisko šišky z mrazáku, tatinko restovaná pečienka s ryžou a ja tofu rizoto so zeleninou....

denisenko
27. feb 2014

@jacka Denisko?.....to vieš...mamí, ja si to opravím...ale musíme to začať cvičiť.....som bola za učiteľkou, nech mi to povie, ako mu to treba diktovať....

jacka
27. feb 2014

@denisenko tak sa potom podel čo si pokecala s učkou......nech aj ja viem 😉 ................................som mýslela že ak mu to bolo luto...alebo čo... 😉 .........................

jacka
27. feb 2014

@denisenko uff....tolko varenia...................ale pečienku lubim.....mnam 😵 😵 😵 .......som x rokov nejdela......tu to nejde nik......a čo pre seba ....eee ☹

denisenko
27. feb 2014

@jacka učiteľka je super, ona všetko vysvetlí .... 😉 len sa asi niekedy čuduje, že sa vôbec prídem opýtať... 😀 😀 😀 😀

jacka
27. feb 2014

@denisenko to máš super učku.......tá Maťkova je..... 🤐 🤐 🤐 🤐 .....brrr........chladná ako ladovec 😠 ☹
prečo sa čuduje?........zato že je Denisko dobrý žiak 😵 🙂

denisenko
27. feb 2014

@jacka to ani nie...ale skor preto, že má niekto záujem o to, čo robia aj mimo rodičovského združenia.... 😠 a Maťko je spokojný?

utka
27. feb 2014

@denisenko u nás to isté...zamerane na tvrdé spoluhlasky.Viki mal 6 chyb,ale tiež nie vsetko y-cka...
@jacka podla mna majú dost tvrdu stupnicu na diktaty

denisenko
27. feb 2014

@utka Zuzi, ale zas berme to tak, že tie I,Y sú základ.... 😖 😖 takže musia byť prísne...
@leninka75 Lilka ako? oni nepísali?

jacka
27. feb 2014

@denisenko .....ani neviem čo napísať na tie dikátý..... ☹ ☹ ☹ .........trošku očko prižmuriť...abý to nebolo také kruté.....
tak MAťkova učka je iný prípad.....raz som sa pýtala na niečo....a hned .....dozviete sa na rodičovskom tam sa opýtajte......odvtedý nemám chuť sa jej niečo spýtať..... 😠 ☹ .................................MAťko si chváli.... 😵 😵 ....ho straším ked dačo....tak ho dám nazad do školký.........bý si mala vidieť ten kxicht😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. feb 2014

@jacka a čože????...v školke sa mu nepáčilo?.... 😀 😀 😀 ....ale ked sa pýtaš, tak ťa musí informovať aj mimo rodičovského, či nie? 😕 😕 😕 😕

denisenko
27. feb 2014

babýýýýýý...bola som sa vrtať v záhradke..hurráááá...ak sa bude dať, cez víkend idem na foliovník...normálne som až ožila...... 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra sa idem venčiť do žiliny....endokrinologia..... 😖 😖

jacka
27. feb 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....páčilo.........ale v škole je väčšia sranda....hlavne ked rýpu do štvrtákov 😀 😀 😀 😉 ...................................ja neviem............. 😕 ...no ak musí ako to zistím skor ako ma pošle do prčíc
aj ja som si urobila radosť.....kupila som si kvietký.......v lidli....s Maťkom.......s ním ísť kupivať kvetý tak výpllata je málo.......a už chcel aj sadiť..moje pekné.....si musí počkať 😀 😀 😀 ........................................čo nejak často tam chodíš?......držkaj sa......nezabudni podať info 🙂

letty86
28. feb 2014

ahojte 😉
žeby dnes prvá 😵 tak to už dávno nebolo 😵
manzel bol doma, toť moja absencia 😅 😝

jacka
28. feb 2014

ahojte.....

@letty86 ved drahému sa treba venovať 😵 😵

ja som bola ráno na urade...... 😝 😝 😝 ....aj ja tam chcem robiť.... 😠 😠 ........................a ešte kupiť bielu laliu......a teraz čakať na teplúčko..... 😵 😵 😎 😎 😎 😎 ..........................................................idem si urobiť kávičku.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre