• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
@jacka mam doma aj matula, im robia v skolke okna, tak kto moze, nechal dieta doma
a čo s laliou?ináč krásny kvietok, idem si dat kávu aj ja :wink:
vybavila si na urade, čo si chcela? aj ja by som tam veru chcela robit :sweat_smile: :slight_smile:
28. feb 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 máš veselo?....to nemohli cez prádzniný?..... :grinning: :wink: .........................................len cibulku som kupila v Lidli....dúfam že sa jej bude dariť :unamused: .............................potrebovala som len príjem za minulý rok......tiež som taká pracháčka ako deni :grinning: :angry: .......................a ako sa tam dostať?
28. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja už mám zaliatu..... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka robia to aj cez prázdniny, aj po prázdninách....zrejme menia všetky okná :confused: skolka funguje, ak by som ho nemala kde dat, tak moze ist do skolky, spajaju nejak triedy
asi sa treba lepšie narodit, aby sme sa tam dostali :grinning: :grinning: :grinning: jaj, no, nestazujem sa, no ale sranda nie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pracháčka som aj ja, už to mam aj písomne :grinning:
vies, čo, normálne som si odvykla, že sa mi dieta tmolí pri nohách v takú hodinu a stále niečo chce :sweat_smile:
28. feb 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to máte takú velku školku?... :confused: :sweat_smile: ..................................tak ho budeš mať doma aj po prázdninách,....,..?.................................................mýslíš že sme sa zle narodili? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ :grinning: :grinning: :grinning: ........................takže už aj tý to máš písomne........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........som bola asi posledná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................................ale ved bud rada že ho máš domka.....zcahvílu pojde aj on do školičký :dizzy_face: ....ani sa nenazdáš :slight_smile:
28. feb 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mám ťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neviem aku máte vy skolku, žeby sme porovnali :grinning: ale myslím, že je velká...6 tried, okolo 150 deti :wink: a po prazdninach ide už do skolky, to zas deti z inej triedy :sweat_smile:
ale ja som rada, že ho mam domka :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:wink: juj,moje...zas som včera pojedla niečo,čo som nemala...dnes len obklady na opuchnuté oči,mastička na páliaci ksichtík a dithiaden...som po ňom ako mechom praštená :confounded: ešteže praží slnko,slnečné okuliare tú hrúzu zakryjú... A to musím na tú blbú kontrolu práve dnes :confounded:
28. feb 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj naša má 6 tr....a jasličký......len mi šlo o to čo tam budú tak dlho robiť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... :slight_smile: .........................aj sa niekam chýtáte cez prázdniný?
28. feb 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ........................... :frowning2: :pensive:

kedý ideš na kontrolu?...som mýslela že už máš po...
28. feb 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka o 13tej...:slight_smile:
28. feb 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo tam budú s tebou robiť?
28. feb 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a čo si spapala? hádam nie zas kapustu?
@jacka tak roboty ako na kostole maju :wink:
28. feb 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 viem ako to funguje...muž to robil........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: týžden jednu školku bý aj zjedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
28. feb 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mne je to v podstate jedno, ako dlho to robia :grinning: mne to plány nejak nenarusilo :dizzy_face: :wink:

idem, pekný dník :sunglasses:
28. feb 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kukulienky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......................................

....a pekný víkend!!!..........paaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ja viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len nech maju v triede teplo že áno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@leninka75 jasne stručne..... :dizzy_face:
aj vám pekný víkendík :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. feb 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka matulo másu pozeral :grinning: a teraz nejake veci povyhadzoval :angry: tak to dáva pekne doporiadku....potom sa chodi liskat a pýta sa, telas som uz dobly, mamka, ze :grinning:
už som to spomínala, ideme k svokre cez prazdniny
28. feb 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................ale je doblučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
vidíš to....máš pravdu..... :pensive: :wink: kedý idete :slight_smile:
28. feb 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v nedelu :wink:
zaspinkal, slubila som vikinke, ze o 2hej prídem, tá ma zjazdí, čo som neprisla :confused:
28. feb 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Už som tu :slight_smile: všecko v poráádku :grinning:
28. feb 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 2x som ďobla do tresky a na zeleninku som si dala francúzsky dressing...samé umelé veci..:confounded:
28. feb 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko super dobré psrávičký....ešte tam pojdeš? :slight_smile: .................................všade sú tie hnusné umeliný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......si musíš dávať bacha čo zješ?........ :frowning2:
@letty86 čO Vikuška že si nebola pre nu? :slight_smile:
2. mar 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@jacka ...pojdem...o rok.... :wink:

dnes zas na kožné so Simčom...celý den stvrdnem v žiline.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím sa majte..... :wink:
3. mar 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@denisenko sa držkajte.......pevné nervičký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ráááááááááááááánečko!!!! :wink: ......

@letty86 ,.....krásne prázdniny!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko ....nech vám ten čas na kožnom rýchlo ubehne!!..malé deti neberú prednostne? ......a tebe blahoželám k dobrým výsledkom!!! :slight_smile:

@jacka.....ako máš? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....nerypkala si sa už v záhrade??...ja som nevydržala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....skalka a jahody prekopkané a muž mi nasadil do nádob balkónové jahôdky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
3. mar 2014 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nie....mokro.......sa to lepilo na motýku........ešte si musím počkať....v práci? :wink: :slight_smile: ..................ja dobre......deti o.k....klop klop.......auto pokazené......praskla hlava sme dýmili akobý sem niečo pálili.........muž šiel busom ktorý nešiel...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak šiel stopom ráno o 5tej :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................a vý ako? :slight_smile:
3. mar 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jááj...ešte som rýchlo objednala Deniskovi nový matrac...posteľ zložená, a matrac musel mať zo starej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavne, že je spokojný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ste mali veselé ráno.... :grinning: :grinning: a ako teraz pre deti? :confused: či Ty chodíš iným autom? som zas asi mimo obraz..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 mňa už tiež svrbia prsty na záhradu...ale v sobotu sme akurát dorobili tie vyvýšené záhony..teda...len tie kraje, dnes mi tam príde ujo s bagrom nasypať zem..... :slight_smile: a pak sa už budem len vrtať, vrtať a vrtať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tiež som už odzimovala jahody...tie balkonove.... :wink: tie zvyšné som musela vykopať, lebo by mi ich zasypali....tak budem musieť robiť všetko nanovo...ale ja sa tešíííím :wink: len to počko...sa mi moc nepáči..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko máme dve autíčka........to horšie sa pokazilo........je dilema či sa to oplatí.....ale zas .....to bý som muslea na roh s kabelkou na nové auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ........................ja som ich ráno zaviezla ...pojdem pre ne.....a ak mužovi nežiknu auot tak večra aj pre neho.....hip hip huráááá.......
a aku má postel?...pochvál sa :slight_smile:
3. mar 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko počasie nič moc...u nás v piatok pršalo........a dnes to výzera detto.....ja tu mám taku zlú zem....a slnko tam teraz ani nekukne....tak si pekne počkám....ale teším sa :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok