Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. feb 2014

@jacka mam doma aj matula, im robia v skolke okna, tak kto moze, nechal dieta doma
a čo s laliou?ináč krásny kvietok, idem si dat kávu aj ja 😉
vybavila si na urade, čo si chcela? aj ja by som tam veru chcela robit 😅 🙂

jacka
28. feb 2014

@letty86 máš veselo?....to nemohli cez prádzniný?..... 😀 😉 .........................................len cibulku som kupila v Lidli....dúfam že sa jej bude dariť 😒 .............................potrebovala som len príjem za minulý rok......tiež som taká pracháčka ako deni 😀 😠 .......................a ako sa tam dostať?

jacka
28. feb 2014

@letty86 ja už mám zaliatu..... 😵 😵

letty86
28. feb 2014

@jacka robia to aj cez prázdniny, aj po prázdninách....zrejme menia všetky okná 😕 skolka funguje, ak by som ho nemala kde dat, tak moze ist do skolky, spajaju nejak triedy
asi sa treba lepšie narodit, aby sme sa tam dostali 😀 😀 😀 jaj, no, nestazujem sa, no ale sranda nie 😀 😝
pracháčka som aj ja, už to mam aj písomne 😀
vies, čo, normálne som si odvykla, že sa mi dieta tmolí pri nohách v takú hodinu a stále niečo chce 😅

jacka
28. feb 2014

@letty86 to máte takú velku školku?... 😕 😅 ..................................tak ho budeš mať doma aj po prázdninách,....,..?.................................................mýslíš že sme sa zle narodili? 😀 😀 😀 😀 ............ 😀 😀 😀 ........................takže už aj tý to máš písomne........ 😀 😀 😀 😀 ........som bola asi posledná 😀 😀 😀 😀 ..........................................................ale ved bud rada že ho máš domka.....zcahvílu pojde aj on do školičký 😵 ....ani sa nenazdáš 🙂

jacka
28. feb 2014

@denisenko mám ťa 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂

letty86
28. feb 2014

@jacka neviem aku máte vy skolku, žeby sme porovnali 😀 ale myslím, že je velká...6 tried, okolo 150 deti 😉 a po prazdninach ide už do skolky, to zas deti z inej triedy 😅
ale ja som rada, že ho mam domka 😵 😵

denisenko
28. feb 2014

Ahojte😉 juj,moje...zas som včera pojedla niečo,čo som nemala...dnes len obklady na opuchnuté oči,mastička na páliaci ksichtík a dithiaden...som po ňom ako mechom praštená 😖 ešteže praží slnko,slnečné okuliare tú hrúzu zakryjú... A to musím na tú blbú kontrolu práve dnes 😖

jacka
28. feb 2014

@letty86 aj naša má 6 tr....a jasličký......len mi šlo o to čo tam budú tak dlho robiť........ 😀 😀 😀 😀 ....... 🙂 .........................aj sa niekam chýtáte cez prázdniný?

jacka
28. feb 2014

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ 🤐 🤐 🤐 ........................... ☹ 😔

kedý ideš na kontrolu?...som mýslela že už máš po...

denisenko
28. feb 2014

@jacka o 13tej...🙂

jacka
28. feb 2014

@denisenko čo tam budú s tebou robiť?

letty86
28. feb 2014

@denisenko a čo si spapala? hádam nie zas kapustu?
@jacka tak roboty ako na kostole maju 😉

jacka
28. feb 2014

@letty86 viem ako to funguje...muž to robil........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 týžden jednu školku bý aj zjedli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 🙂

letty86
28. feb 2014

@jacka mne je to v podstate jedno, ako dlho to robia 😀 mne to plány nejak nenarusilo 😵 😉

idem, pekný dník 😎

leninka75
28. feb 2014

ahojte kukulienky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ......................................

....a pekný víkend!!!..........paaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
28. feb 2014

@letty86 ja viem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len nech maju v triede teplo že áno 🙂 🙂 🙂

@leninka75 jasne stručne..... 😵
aj vám pekný víkendík 😎 😎 😎

letty86
28. feb 2014

@jacka matulo másu pozeral 😀 a teraz nejake veci povyhadzoval 😠 tak to dáva pekne doporiadku....potom sa chodi liskat a pýta sa, telas som uz dobly, mamka, ze 😀
už som to spomínala, ideme k svokre cez prazdniny

jacka
28. feb 2014

@letty86 😵 😵 😵 😵 poklad 😵 😵 😵 😵 😵 ...................ale je doblučký 😵 😵 😵 🙂
vidíš to....máš pravdu..... 😔 😉 kedý idete 🙂

letty86
28. feb 2014

@jacka v nedelu 😉
zaspinkal, slubila som vikinke, ze o 2hej prídem, tá ma zjazdí, čo som neprisla 😕

denisenko
28. feb 2014

Už som tu 🙂 všecko v poráádku 😀

denisenko
28. feb 2014

@letty86 2x som ďobla do tresky a na zeleninku som si dala francúzsky dressing...samé umelé veci..😖

jacka
2. mar 2014

ahojte...... 🙂 🙂

@denisenko super dobré psrávičký....ešte tam pojdeš? 🙂 .................................všade sú tie hnusné umeliný... 😝 😝 😝 .......si musíš dávať bacha čo zješ?........ ☹
@letty86 čO Vikuška že si nebola pre nu? 🙂

denisenko
3. mar 2014

dobré ránko.... 😉
@jacka ...pojdem...o rok.... 😉

dnes zas na kožné so Simčom...celý den stvrdnem v žiline.... 😝 tak zatím sa majte..... 😉

jacka
3. mar 2014

ahojte......

@denisenko sa držkajte.......pevné nervičký 🙂 🙂 🙂

leninka75
3. mar 2014

ráááááááááááááánečko!!!! 😉 ......

@letty86 ,.....krásne prázdniny!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko ....nech vám ten čas na kožnom rýchlo ubehne!!..malé deti neberú prednostne? ......a tebe blahoželám k dobrým výsledkom!!! 🙂

@jacka.....ako máš? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....nerypkala si sa už v záhrade??...ja som nevydržala 😀 😀 😀 😀 😀 ....skalka a jahody prekopkané a muž mi nasadil do nádob balkónové jahôdky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....

jacka
3. mar 2014

@leninka75 nie nie....mokro.......sa to lepilo na motýku........ešte si musím počkať....v práci? 😉 🙂 ..................ja dobre......deti o.k....klop klop.......auto pokazené......praskla hlava sme dýmili akobý sem niečo pálili.........muž šiel busom ktorý nešiel...... 😀 😀 😀 😀 tak šiel stopom ráno o 5tej 😀 😀 😀 😠 😝 .......................a vý ako? 🙂

denisenko
3. mar 2014

jááj...ešte som rýchlo objednala Deniskovi nový matrac...posteľ zložená, a matrac musel mať zo starej..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale hlavne, že je spokojný.... 😀 😀 😀 😀
@jacka ste mali veselé ráno.... 😀 😀 a ako teraz pre deti? 😕 či Ty chodíš iným autom? som zas asi mimo obraz..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 mňa už tiež svrbia prsty na záhradu...ale v sobotu sme akurát dorobili tie vyvýšené záhony..teda...len tie kraje, dnes mi tam príde ujo s bagrom nasypať zem..... 🙂 a pak sa už budem len vrtať, vrtať a vrtať..... 😀 😀 😀 😀 a tiež som už odzimovala jahody...tie balkonove.... 😉 tie zvyšné som musela vykopať, lebo by mi ich zasypali....tak budem musieť robiť všetko nanovo...ale ja sa tešíííím 😉 len to počko...sa mi moc nepáči..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
3. mar 2014

@denisenko máme dve autíčka........to horšie sa pokazilo........je dilema či sa to oplatí.....ale zas .....to bý som muslea na roh s kabelkou na nové auto 😝 😀 ........................ja som ich ráno zaviezla ...pojdem pre ne.....a ak mužovi nežiknu auot tak večra aj pre neho.....hip hip huráááá.......
a aku má postel?...pochvál sa 🙂

jacka
3. mar 2014

@denisenko počasie nič moc...u nás v piatok pršalo........a dnes to výzera detto.....ja tu mám taku zlú zem....a slnko tam teraz ani nekukne....tak si pekne počkám....ale teším sa 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre