• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka ....no jo v práci ...zatiaľ trošku voľno, ale ono to zasa príde, že nebudem vedieť čo skôr..ale zasa lepšie ako nemať do čoho pichnúť :wink: ..................zasa sa vám darilo? :frowning2: .......ešteže si došla domov :slight_smile: ......tiež ma zaujíma ako pôjdeš na obed pre deti :fearful:..........my ako?....stále rovnako..Lilina drzačí, hnevá Lolku...muž stále ziape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...........na mňa také vyčítavé pohľady, asi, že som ju ja zle naučila..tak som mu povedala, že keď je taký zrazu múdry, že ja dávam ruky preč a nech ukáže čo vie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...hneď skrotol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.................
3. mar 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 už som písala ....čo bude dalej....................................zas na druhej strane...čo sa budeme nudiť? :grinning: :grinning: ..............................vieš čo.....asi ja potrebuje zmenu.....inak mi fakt preskočí........a viem z koho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko..........juj tie vyvýšené záhony to sa aj mne páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..pekne to vyzerá a nebolí pri robote toľko chrbát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............tam sa nejako potom častejšie mení zemina, či to stačí len hnojiť?
3. mar 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........zasa som pomalá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......................
3. mar 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................žeby si pomaly rozmýšľala vrátiť sa do práce? :wink:
3. mar 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mu dala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ved len nech si to výskúša..... :wink:
MAťko čo bol vo štvrtok zbierať odpadký tak celý víkden chodiť kakať.........mna porazí ak si niečo zaobstarala........ :pensive:
3. mar 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dáme kávu? :slight_smile:
3. mar 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to ja už dávno rozmýšlam...... :grinning: :grinning: ale ostávam len pri tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že na roh.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...by si tam mokla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás neprší, ale je pod mrakom.... :pensive: Petrík šiel do práce, a ja sa chystám na nákupy a to kožné...celý den s nevyspatým Simonkom...to si užijem....ale zas hlásili potom pršať, tak radšej dnes a potom to budem mať z krku
3. mar 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko beriem dáždnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ved si ma hádam niekto všimne ... a nenechá ma moknúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................drahému sa chcelo do práce?... :slight_smile: ..............................kedý idete na kožné?.....nespinkal v noci?........moji tiež nič nespali...ráno sme už o pol 6tej boli totálne výspatý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
3. mar 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
posteľ....som mu pobjednala pred týždnom piatok....v stredu prišla...parádička.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...len tá fotka...nejako mi štrajkuje foťák na mobile, tak nič moc....
3. mar 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak aj my že o pol šiestej...to je super čas...cez víkend sa vstávalo pred piatou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdeme okolo 10-tej.....ešte by som potrebovala pokukať nejaké jarné veci.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 na kožnom sa neobjednáva, títo drobci tam majú čas od 1-3 hod...ale zapisuje sa tesne pred jednou, tak radšej skor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..že silné reči a "skutek utek" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....tak nerozmýšľaj a začni konať lebo ťa fakt odvezú v zvieracej kazajke :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
.....aj dnes Maťko tak kakal? :frowning2:
3. mar 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..super posteľ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...Lilka má niečo podobné z Merkury marketu...tie šuplíky sú na nezaplatenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............všetok bordel sa tam schová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......nezávidím mrzuté dieťa v čakárni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...pomóc!!! :frowning2: ...pevné nervy Ivka!! :slight_smile: ......komu ideš pozerať vecičky deťom či sebe?? :slight_smile: :wink:
3. mar 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka....0 12 min idem učiť, takže kafčo teraz nem :frowning2: ...až neskôr :wink:
3. mar 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko wow to je perfektná postel............................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: verím že sa tešil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................jarné veci.....MAťka za výtiahlo.......ide ma šibnuť....všetko mu je malé...........Peťko dedí :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kakal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím ako zas v škole ....už mi vravel že ho aj ritula bolí.....jáááj nerv moje :frowning2: .
3. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...z Merkury???? čo tam vyšla?...a to má tiež masív? :confused: som tam už nebola sto rokov, nejako ma ten ich nábytok neoslovil, ale možno sa polepšili.... :grinning: :grinning: :grinning: joj, mrzutko v čakárni...to ešte ujde....čerešnička bude v ordinácii...a nedajbože, ked ho budem musieť vyzliecť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no pekne...... :cry: :cry: :cry: ....dám zas sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:

Peťko sa mi zas výsýpal okolo krku.......svrbí ho to.....ja už neviem čím mu to natrierať :frowning2:
3. mar 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko......ja ani nemám odvahu vyťahovať niečo jarné.......už teraz vidím, že ma čaká tour de obchody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a ja to tak nerada :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....................ja najradšej chodím tak , že presne viem čo chcem..beriem a idem... 1 max dva obchody.....ale nie behať jak trafená a aj tak nakoniec nič nekúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to neznáááááášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
3. mar 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 až teraz mi prišli zvyšné príspevky...nejaký blbý net dnes, či čo...s tou drzosťou a ziapaním...tiež vravím, že ked je taký múdry, nech ho skúsi naučiť niečo aj on....tak je ticho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....maju masív....... :slight_smile: teda aspon u nás....aj stol sme mu kúpil.....ale videla som aj také postele...........len už teraz nič neurobíš....ved máte... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kráááásnu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................................poznám ked idem s Peťkom niekam.......jáááj utekajme :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja najnovšie čakám na lidl.....to mám tak po ruke :grinning: :grinning: :grinning: ............... :slight_smile: :wink: .....behanie ani ja neznášam........a to teplo v obchodoch........fúúúúúj................... :angry: :angry: :angry: :angry:
3. mar 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....borovica je masív?? :confused: .......Lilina má borovicovú....a tú čo sme jej kúpili tam majú už roky..my sme ju boli kupovať ešte v TN lebo v ZA vtedy ešte Merkury nebol.....ja si tam viem sem-tam niečo vybrať..koberce a prkotiny....inak teraz tam majú kadejaké platové boxy...... rôzne tvary, veľkosti a za dobré ceny......
3. mar 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja idem len pokukať a ked mi niečo padne do oka, tak kúpim... :grinning:
@jacka používaš ten excipial???
3. mar 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: im dávate tým svojim chlapom :grinning: :grinning: :grinning: .......tvrdo na nich.............ako na deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. mar 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no nič...bežím ja....Simonko už vyložil práčku....len ešte nedoprala..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..no ništ idem .....musím
3. mar 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko umývam ho v tom balneum.....a to možem ešte aj natrieť exicipialom?..... :confused: :confused:
3. mar 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok