• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
aninka, neposielaj nám dážď. Až okolo siedmej :wink:...
Ideme do Chorvátska. Dedinka Srima, je to neďaleko mestečka Vodice...
16. júl 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej utka,tak si to užite :slight_smile: .........tak to sa už pomaly začni baliť,lebo osmeho je za rohom :wink: ........a idete autom?a s Vikim ste už boli pri mori,alebo je to teraz premiera? :slight_smile:

a pršať už prestalo :wink: ,ale kým to dojde až k vám utka,tak to bude presne sedem,tak ako si želáš :wink:

ideme sa mamky člapkať :slight_smile:
16. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dík :wink:
už sme s ním boli pre dvomi rokmi. Tiež tu, kam ideme teraz. Ideme autom aj s našimi. Ale jedným, tak sa trošku potlačíme :wink:
16. júl 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne je nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ledva dýcham aj popršalo aj tak sa nedá dýchat...

utka..asi som prehliadla.....kedy tam idete

už som si poprala maličkemu vecičky....normálne mám obavy či sa do nich zmestí také su malinké :sweat_smile: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matko mi už spinká :pensive: ..tak mám veget....ani muža doma ešte niet....a ani vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, jacka si tam ešte?
fuj, je tu strašný hic.....už sa nám to vnutri šplhá k 32, ja sa uplne zbláznim.....
a zajtra idem zas pracovať, tak to si v tom sparne užijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jediná dobrá správa že šefovci budú preč :grinning:
jacka, čo sa ti tie vecičky zbehli? :grinning: už sme si zvykli na večšie, že?
16. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som.....aj tu je hic...ale mat dnu 32 tak som KO....už teraz by som sa zvliekla z kože..a to máme dnu teraz 26.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no nescvrkli...ostali také ako som ich tam hodila...aj som ich take vybrala z práčky...ale oproti Matkovi ..su malinkaté
16. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: jacka.... :unamused: hádam nechceš porodiť už trojročné? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne sa tie babatka teraz zdaju strašne malilinké, už by som ho tiež asi ani chytiž nevedela,.....
ale určite sa tešíš, že :wink:
len škoda že sa na to tak dlho čaká :frowning2: :frowning2:
16. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, dám si vychladené pivo z mrazničky a šupky dupky...no pod perinu radšej nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc, babenky
16. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru to čakanie je večnost...tiež by sa to mohlo skrátit....aspon na polovicu :grinning: :grinning:

no mne Matko oproti tým miminkám zdá ako riadny chlap a je ešte stále pre mna najmenší :slight_smile: ...no neviem či vieš čo chcem tým povedat...z tohto tepla mi to nejak nepáli :grinning:

jasne že sa teším...ale do septembra daleko...zato aninke to klop klop na dvere :slight_smile:

deni..tak zajtra so práce??? :wink:
16. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo jacka, do "fabriky", tak tomu hovorí moj chlop :grinning:
veru, aninke sa to kráti, zavidíš jej niekedy?
a s tými miminkami....aj v dvacke budú najmenšie deti na svete, ktorým treba maminu, tak si to myslela? :grinning:
aspon my mamy si to asi myslíme...... :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo :slight_smile:
nemala som čas kuk,lebo došiel manža a otravoval :grinning:
jacka,utka ide osmeho na dovču :wink:

joj,aj pre mňa je Simonka malé bábo :dizzy_face: ........presne viem ako to myslíš jacka :slight_smile: ...................ale uvidíš až sa nám narodia tí prcíkovia malí,tak sa nám budú zdať prvorodení strááááááášne velikí :confused:

a čo sa týka oblečka pre mimčo,ja keď som nakupovala,tak som hovorila, že to neexistuje, že do toho bábo vojde :grinning: ..........veru,sme zvyknuté na iné velkosti :wink:

takže si už chystáš jacka pomaličky :slight_smile:

deni ,príjemný deň v práci Ti prajem :wink:
ja mám zajtra ráno zase jazdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobiť testy a idem spať...ale pochybujem že zaspím,lebo je nenormálne horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .dnešnú noc to asi istí ventilátor :wink:

dobrú nocku mamky :pensive: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, tak vela km bez nehody, aj tak to máš fajn naplánované... :wink: idem spať, pekné sny
16. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...No ja kým sa sem dopracujem, tak vy už idete spať :frowning2:. Tak idem ja do vane. Dobrú noc. Ale ja sem ešte prídem :wink:.
16. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....

dobre ste ma pochopili...sa nezdáte v tejto horučost.... :slight_smile:

veru aninka...budu pre nás "obry" ....ja si tiež myslim že sa to do toho nezmestia...ale ked sa zmestil Matko...tak musí aj druhy :wink:

deni to vieš že závidím...ostanem tu sama tehulka...všetky julovky sa na to vyprdli :grinning: :grinning:

chystám ale zatial len perem....zajtra žehlím a ešte budem prat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani zajtra ideš ráno :slight_smile:
16. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt ....ani kedy ideš ráno??skoro?

no musím ist aj ja do hajan...ráno bude skoro budiček

dobru noc....všetkým.... :pensive: utka aj tebe...nemusíš chodit...budem posledná :grinning:

pa pa :wink:
16. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

Siwikinmu Simonkovi prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k trom ročkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľa zdravíčka,šťastíčka a veľa veľa všetkého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielame pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dobré ránko... :slight_smile:

my tiež prajeme všetko najlepšie..zdravie,štastie a mnoho lásky.......aby mal dobrých rodičov a dostal kopec darčekov... :dizzy_face:
17. júl 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Aj my sa pripájame a prajeme Simonkovi hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky a aby sa mu splnilo všetko, čo si želá...Cmuuuuuk
jacka, som ti chcela urobiť radosť, tak som už nič nenapísala včera :grinning:
aninka, šťastnú cestu :wink:
leni, ty si kde dnes???
17. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka aj som si to myslela :wink: ...vy idete do zv už dnes?

sa mi vidí ..neviem či mi čosi neušlo...tak leninka mám D.
17. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, ideme dnes do ZV. Poobede. Zase ako vždy po manžela do práce a fujáz...Ako tam máte? Pekne, teplučko?
17. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka je tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...radšej potiahni za autom aj trochu chladu..lebo je to našlak...a ide mi to na nervy :angry: :angry:
17. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj jacka, zajtra sa má ochladiť...Na 22 stupňov vraj...My sme sa chceli ísť v nedeľu kúpať na Kováčovú, tak som zvedavá ako bude...
17. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi ideme von.Papa
17. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: Awojky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej velmy pekne dakujeme,no Simonko už včera dostal kopu darčekou,strašne sa teši,moja mala lasenka.Potom hodim par fotiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..mi sme boli v pondelok...ale len poobede...a bolo super....tak si to tam užite.... :wink:

čaues siwi :slight_smile:
17. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...my dnes konečne ideme domov od našich :slight_smile: ....júúúj,už sa teším na vlstnú posteľ,spanie na gauči mi nerobí dobre,som celá dolámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...dnes prišiel domov brat z čiech,švagor z holandska,včera došla švagriná z čiech a v nedelu príde svokra z čiech tak to máme teraz mesiac návratov :grinning: :grinning: :grinning:

Simonkovi želáme s Liankou všetko najlepšie a najkrajšie a na každý prst aspoň jednu peknú babu :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja čakam segru a ideme sa kupat na zahradu do bazena,juuuuuuuuuuuupíííííííííííííííííííííííííí
Jacka awojky :wink:
17. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirrinka awoj no to ano dakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeme a odovzdam cmučik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok