Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. júl 2009

aninka, neposielaj nám dážď. Až okolo siedmej 😉...
Ideme do Chorvátska. Dedinka Srima, je to neďaleko mestečka Vodice...

aninka29
16. júl 2009

jej utka,tak si to užite 🙂 .........tak to sa už pomaly začni baliť,lebo osmeho je za rohom 😉 ........a idete autom?a s Vikim ste už boli pri mori,alebo je to teraz premiera? 🙂

a pršať už prestalo 😉 ,ale kým to dojde až k vám utka,tak to bude presne sedem,tak ako si želáš 😉

ideme sa mamky člapkať 🙂

utka
16. júl 2009

aninka, dík 😉
už sme s ním boli pre dvomi rokmi. Tiež tu, kam ideme teraz. Ideme autom aj s našimi. Ale jedným, tak sa trošku potlačíme 😉

jacka
16. júl 2009

no mne je nejak 😝 😝 ..ledva dýcham aj popršalo aj tak sa nedá dýchat...

utka..asi som prehliadla.....kedy tam idete

už som si poprala maličkemu vecičky....normálne mám obavy či sa do nich zmestí také su malinké 😅 😵

jacka
16. júl 2009

haloooooooooooooooooooooooo 😝

Matko mi už spinká 😔 ..tak mám veget....ani muža doma ešte niet....a ani vás 😝 😉

denisenko
16. júl 2009

halo, jacka si tam ešte?
fuj, je tu strašný hic.....už sa nám to vnutri šplhá k 32, ja sa uplne zbláznim.....
a zajtra idem zas pracovať, tak to si v tom sparne užijem 😝
jediná dobrá správa že šefovci budú preč 😀
jacka, čo sa ti tie vecičky zbehli? 😀 už sme si zvykli na večšie, že?

jacka
16. júl 2009

tu som.....aj tu je hic...ale mat dnu 32 tak som KO....už teraz by som sa zvliekla z kože..a to máme dnu teraz 26.... 😝

no nescvrkli...ostali také ako som ich tam hodila...aj som ich take vybrala z práčky...ale oproti Matkovi ..su malinkaté

denisenko
16. júl 2009

😒 jacka.... 😒 hádam nechceš porodiť už trojročné? 😀 😀 😀 😀
mne sa tie babatka teraz zdaju strašne malilinké, už by som ho tiež asi ani chytiž nevedela,.....
ale určite sa tešíš, že 😉
len škoda že sa na to tak dlho čaká ☹ ☹

denisenko
16. júl 2009

idem, dám si vychladené pivo z mrazničky a šupky dupky...no pod perinu radšej nie 😝
dobru noc, babenky

jacka
16. júl 2009

veru to čakanie je večnost...tiež by sa to mohlo skrátit....aspon na polovicu 😀 😀

no mne Matko oproti tým miminkám zdá ako riadny chlap a je ešte stále pre mna najmenší 🙂 ...no neviem či vieš čo chcem tým povedat...z tohto tepla mi to nejak nepáli 😀

jasne že sa teším...ale do septembra daleko...zato aninke to klop klop na dvere 🙂

deni..tak zajtra so práce??? 😉

denisenko
16. júl 2009

jo, jo jacka, do "fabriky", tak tomu hovorí moj chlop 😀
veru, aninke sa to kráti, zavidíš jej niekedy?
a s tými miminkami....aj v dvacke budú najmenšie deti na svete, ktorým treba maminu, tak si to myslela? 😀
aspon my mamy si to asi myslíme...... 😵 😵 🤐 🤐

aninka29
16. júl 2009

halooooooooo 🙂
nemala som čas kuk,lebo došiel manža a otravoval 😀
jacka,utka ide osmeho na dovču 😉

joj,aj pre mňa je Simonka malé bábo 😵 ........presne viem ako to myslíš jacka 🙂 ...................ale uvidíš až sa nám narodia tí prcíkovia malí,tak sa nám budú zdať prvorodení strááááááášne velikí 😕

a čo sa týka oblečka pre mimčo,ja keď som nakupovala,tak som hovorila, že to neexistuje, že do toho bábo vojde 😀 ..........veru,sme zvyknuté na iné velkosti 😉

takže si už chystáš jacka pomaličky 🙂

deni ,príjemný deň v práci Ti prajem 😉
ja mám zajtra ráno zase jazdu 😝 😝 😝

aninka29
16. júl 2009

idem si urobiť testy a idem spať...ale pochybujem že zaspím,lebo je nenormálne horúco 😝 😝 😝 .dnešnú noc to asi istí ventilátor 😉

dobrú nocku mamky 😔 😵

denisenko
16. júl 2009

ani, tak vela km bez nehody, aj tak to máš fajn naplánované... 😉 idem spať, pekné sny

utka
16. júl 2009

Ahojte...No ja kým sa sem dopracujem, tak vy už idete spať ☹. Tak idem ja do vane. Dobrú noc. Ale ja sem ešte prídem 😉.

jacka
16. júl 2009

kuk....

dobre ste ma pochopili...sa nezdáte v tejto horučost.... 🙂

veru aninka...budu pre nás "obry" ....ja si tiež myslim že sa to do toho nezmestia...ale ked sa zmestil Matko...tak musí aj druhy 😉

deni to vieš že závidím...ostanem tu sama tehulka...všetky julovky sa na to vyprdli 😀 😀

chystám ale zatial len perem....zajtra žehlím a ešte budem prat 😝

ani zajtra ideš ráno 🙂

jacka
16. júl 2009

to malo byt ....ani kedy ideš ráno??skoro?

no musím ist aj ja do hajan...ráno bude skoro budiček

dobru noc....všetkým.... 😔 utka aj tebe...nemusíš chodit...budem posledná 😀

pa pa 😉

aninka29
17. júl 2009

dobré ráno 🙂

Siwikinmu Simonkovi prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k trom ročkom 😵 😵 😵 veľa zdravíčka,šťastíčka a veľa veľa všetkého 😵 😵 😵 posielame pusinky 😵 😵 😵

jacka
17. júl 2009

ani dobré ránko... 🙂

my tiež prajeme všetko najlepšie..zdravie,štastie a mnoho lásky.......aby mal dobrých rodičov a dostal kopec darčekov... 😵

utka
17. júl 2009

Dobré ránko!
Aj my sa pripájame a prajeme Simonkovi hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky a aby sa mu splnilo všetko, čo si želá...Cmuuuuuk
jacka, som ti chcela urobiť radosť, tak som už nič nenapísala včera 😀
aninka, šťastnú cestu 😉
leni, ty si kde dnes???

jacka
17. júl 2009

utka aj som si to myslela 😉 ...vy idete do zv už dnes?

sa mi vidí ..neviem či mi čosi neušlo...tak leninka mám D.

utka
17. júl 2009

Hej, ideme dnes do ZV. Poobede. Zase ako vždy po manžela do práce a fujáz...Ako tam máte? Pekne, teplučko?

jacka
17. júl 2009

utka je tu 😝 😝 😝 😝 ...radšej potiahni za autom aj trochu chladu..lebo je to našlak...a ide mi to na nervy 😠 😠

utka
17. júl 2009

Neboj jacka, zajtra sa má ochladiť...Na 22 stupňov vraj...My sme sa chceli ísť v nedeľu kúpať na Kováčovú, tak som zvedavá ako bude...

utka
17. júl 2009

Tak mi ideme von.Papa

siwike25
autor
17. júl 2009

😵 😵 Awojky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej velmy pekne dakujeme,no Simonko už včera dostal kopu darčekou,strašne sa teši,moja mala lasenka.Potom hodim par fotiek 😵 😵 😵

jacka
17. júl 2009

utka..mi sme boli v pondelok...ale len poobede...a bolo super....tak si to tam užite.... 😉

čaues siwi 🙂

mirrinka
17. júl 2009

Ahojte...my dnes konečne ideme domov od našich 🙂 ....júúúj,už sa teším na vlstnú posteľ,spanie na gauči mi nerobí dobre,som celá dolámaná 😝 😀

...dnes prišiel domov brat z čiech,švagor z holandska,včera došla švagriná z čiech a v nedelu príde svokra z čiech tak to máme teraz mesiac návratov 😀 😀 😀

Simonkovi želáme s Liankou všetko najlepšie a najkrajšie a na každý prst aspoň jednu peknú babu 😀 😀 😀

siwike25
autor
17. júl 2009

Aj ja čakam segru a ideme sa kupat na zahradu do bazena,juuuuuuuuuuuupíííííííííííííííííííííííííí
Jacka awojky 😉

siwike25
autor
17. júl 2009

mirrinka awoj no to ano dakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeme a odovzdam cmučik 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre