• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka ten Denie Morgan, biely dermografizmus...to je, že ked stlačíš kožu, tak dlho ostáva bledý fľak...alebo také niečo.....
4. mar 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tiež si mýslím že je to zbýtočné..........pokial to nie je koktavosť...zajakávanie alebo niečo horšie.......nepoviem................ale pre pokoj duše......Peťko tam s nou sedí bez slova.........potom to dr. vzdá a pošle nás domov..... :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už vidím ako si ráno privstaneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................ale sem tam im niečo musíš pohodiť.....nááá pipipi náá........aspon vodičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
4. mar 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....sa napasiem spolu s nimi...aj deti zoberiem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...predpokladám že je to dedičné..že?...........................................mám pocit že všetko je dedičné :angry: :angry: ................a potom ten flak zmizne? :confused: :confused: ....
4. mar 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................muža si zabudla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ano....atopický je dedičný, ten numulárny je už ako druhotný zrejme z toho atopického...a ten biely...čo ja viem....to je len akoby taká vlastnosť kože....no a plienková....pokým budú plienky, bude stále...tak ma super potešili.........
4. mar 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...muža.....ten má obedy v robote...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ibaže by chcel dietnu večeru..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja do hajan..... :grinning: :grinning: :grinning: sa mi zdá, že Simčo je už ticho..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: a ak nezaprší, poobede s obomi na plaváreň.....a zajtra od rána na ortopédiu so sebou......tak sa zatím majte krásne a moc nepíšte, nestíham dočítať :wink:
4. mar 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: nemám slov na tie chorobý...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. mar 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mužovi netreba dietovať.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niežebý bý tebe bolo treba...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prečo ste mali zlú noc?.............................nejak sa ti u dr. páči .... :wink: :wink: :wink: .....je ešte nejaký dr. u ktorého si nebola?....................pekne sa výspinkaj :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .mňááááááám ten koláč poznám teta ho robieva...je vynikajúci!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............aha som myslela, že na logo stále s Maťkom :pensive: ...Peťko je partizán??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................
4. mar 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....ja som si @denisenko predstavila jak takú "cetku" čo ide na trh s vajíčkami v košíku na ruke, na chrbte batôžtek a tam korbáčiky a syry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.............ale aj náááááá pipipipi predstava je fajná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....že výborný....nevieš ako sa volá?....nech si ho nájdem?..........
ale s Maťkom tiež chodím...ale len tak abý Peťko spolupracoval...................nech ho apson počuje kde je chýba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .............Peťko celý otec :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja bý som jej robila tržbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo máte navarené?.....neviem čo zajtra zbúcham...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ešte taká mini otázočka.........koho idete voliť?.......
4. mar 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............veru neviem ako sa volá :frowning2: ...............aby si si neuliala niečo pre seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................
4. mar 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pre seba jááá.......no teda.................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........ja mám cesnakovú polievku a zapekané mäsko s kašou...ale to musíme dnes dojesť, lebo zajtra je veľký pôst :wink: ...tak budú palacinky :dizzy_face: ......................
....keď voliť tak jedine Mezenskú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................to je iná "fešanda" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...minule som ju počula hovoriť v rádiu, že mala vnútorný pocit, aby išla kandidovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ešte, aby som dokončila...fakt netuším koho voliť :fearful: ...je to tam čert ako diabol...či ako sa to hovorí.......možno nepôjdem vôbec....ty ideš koho??
4. mar 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 na logo sranda......Peťko pekne šiel....aj s nou kecal.....ja som potichučký výpadla......omýýýl.....to zistil.....a už sa zdul a ani slovo nepovedal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........Maťko tam chodí len abý Peťko ako tak spolupracoval...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................................som chcela robiť rýžový.......nákýp.....ale Peťko mi to nelubí.......tak fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........cestoviný bý som urobila dávno sme nemali.........len neviem aký sposob.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: už ma to nebaví :pensive: :angry:

tá ženská je dobrá......tak do kuchýne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................ja netuším....nechcem Kisku ani Ficka........velmi tam nemám na výber.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Tak dnes na dia všetko ok.
Volit nepojdeme,možno potom v druhom kole. Ja budem mať zajtra kuraci cernohor,muzicek mi donesie...
4. mar 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
niečo na slintanie :slight_smile:

Maťko mal v slovníčku.....pozor vši!........infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby, ja som úplne KO...dnes končila plaváren....a tak som zistila, že má ešte predplatených 7 hodín.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ake krásne vši..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a určite aj chutnééééé..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj tý si bola plávať že si k.o..... :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: .........
4. mar 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......... :slight_smile:
5. mar 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááánečko!!! :slight_smile:

@jacka ...mňaaaaaaaaaaaaaaaam to si prečo také fajnotky vypekala?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....takto uprostred týždňa :confused: :confused: :confused: :confused: ............................Peťko závisláči na tebe aj na Maťkovi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........mňa už presne z tohoto ide u Liluše poraziť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....................už som z toho strašne unavená.......
5. mar 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...boli ste všetci traja na plavoške??? :wink:
5. mar 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..vy tieto veľké pôsty nedodržiavate? :fearful:
5. mar 2014 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok