• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
Ahooooooooooj :wink:
5. mar 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 cez týžden.....čo si?....to bolo na víkend......prišli Maťkovi blahoželať :slight_smile: ........to som robila v sobotu ...šišký....a v piatok roládu......kedže pršalo bolo časúúúú :grinning: :grinning: :grinning: .........................................................tú závislosť ako riešiš?................že fajné na mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2:
5. mar 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 post sa ani u nás nedodržiava........
5. mar 2014 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..čavec mravec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....to nahlas ani nehor, že sa nepostíš :wink:
5. mar 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čosi to ja potichu a len tebe :slight_smile: :grinning: :wink:
5. mar 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...:wink: tak už som vyoperovaná :frowning2: asi mesiac som mala takú guľku na zapästí...presilená ruka...ujo doktor urobil sono a odsal takú želatínu...teraz ma bolí celá ruka...a musím na mmr,lebo zdroj mojich prebdetých nocí od bolesti je zrejme vyskočená platnička..a potom že ledva chodím :grinning::grinning:
5. mar 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@leninka75 veru nie a ani netuším, prečo je pôst...Ak je to cirkevné, tak bohužiaľ, neboli sme k tomu vedení...moja mamina bola učiteľka a to sa vtedy nemohlo. Aj krstení sme boli potajomky, konfirmáciu sme mali takú narýchlo, bez učenia. Takže asi tak.
5. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......bolelo to vyberanie? :frowning2: ............tá tvoja chrbtica, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............čo sa s tým dá robiť?
5. mar 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....kááááááááááááááááááva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ani my sa nepostíme...ale nejeme mäsko.... :wink: @jacka Ty si sa pýtala koho voliť?...alebo @leninka75? ...tak aby ste vedeli, ja pojdem....urobím si "en ten tíčky...." a na koho to padne, toho škrtnem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...bolelo...a hlavne potom....ale už sa to celkom dá.... :slight_smile: s vyskočenou platničkou?..no...všeličo...ked bude moc zle, tak operovať.....ale pár mesiacov šetrenia a cvičenia by ju malo napraviť.....ibaže na MMR ma objednali až na koniec mája... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj v Ružomberku dávajú skor termín, tak musím zistiť...bol tam kamarát...
5. mar 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...chi, chi,chi...len v papieroch mám doporučenie, že sa musím šetriť, kľudový režim, nedvíhať a nenosiť ťažké predmety a nezaťažovať horné končatiny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kto to vysvetlí mojim deťom?????
5. mar 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning: že ranní ptáče dál doskáče :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
6. mar 2014 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moja MMR je magnetická rezonancia ? :sweat_smile: či ? ak áno v Ružomberku som na nej bola aj ja ... tak pred 4 rokmi pred tehu s Matulkom ,kvôli ruke čo mi stále tŕpne :stuck_out_tongue_closed_eyes: robili mi tam mozog aj krčnú chrbticu :grinning: na mozgu kupodivu všííííícko v porádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na krčnej už lopota nedobrota :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: čo už ,hlavne že sme inak akože OK :grinning:
6. mar 2014 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááááááánečko!!! :slight_smile:

@denisenko ..no hej doktorom sa dobre povie nezaťažovať horné končatiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....len kto potom urobí všetku tú prácu okolo detí a domácnosti? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: ...to ti nepovedali? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......
6. mar 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..sa máš hlava v porádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ja to mám v nej občas dobre pomotané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
6. mar 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..počuj ty naša budúca farmárka :wink: ...k tým ovečkám..napadlo ma, že kamarátka tiež chová ovečky..ale tak že si vezme malé, niekoľko mesiacov ich chová aby narástli a potom ich vráti a môže si za odmenu zobrať teraz ale neviem koľko mäsa......celkom si to pochvaľuje, že má stále plný mrazák a mäso je overené......aj vy takto plánujete?
6. mar 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink: som včera večer myslela, že aj závet napíšem, čo ma celá ruka bolela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes je už dobre.... :wink:
@leninka75 ovečky...to asi takto...donesú ich malé, potom sa pasú do jesene a šup do mrazáka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som u maminy jedla baraní guláš a aj pečené a bolo suuuuupiš...tak som sa dala nahovoriť, lebo Petrík to skúšal u mna už tretí rok, odkedy to tak robia susedia.... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 MMR...magnetická...veru....aj ja som počula že v Ružomberku je to dobré......asi sa spýtam, lebo do konca mája sa mi čakať nechce.... :angry: tak to už máš aj na papieri, že hlava v porádku??....a teraz sa na čo vyhováraš????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...len som dnes mala ísť na plaváreň, ale nič z toho.....nebudem dvíhať aj kočík a nosiť Deniskovi veci.....ešte sa pár dní pošetrím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stačí, že musím ísť nakúpiť..... :grinning: ...tak...kelová polievočka buble, ryža uvarená, stehienka sa dopečú a hotovo.....môžeme ísť s Mrzutkom vonku...... :confounded: :confounded: :angry: :grinning: potvorka malá, zas vstal ľavou nohou...to bude dlhý deň.....
6. mar 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no od vtedy jak som tam bola ubehlo kooooopec času ,tak sa mohlo aj stať že už to nie je úplne všetko s kostolným poriadkom v tej mojej hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo by som sa nevyhovárala :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálka v tom našom blázninci komu by to sem tam nepreplo že áno :grinning:
6. mar 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: áno, áno....presne to vystihuje aj moj stav...len ja nemám takú dobrú fotografku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj ti pošlem to číslo telefónované na tú fotografku :grinning: žeby aj teba takto pekne pofotila niekedy :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko
6. mar 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na kukaj a máš tam aj to čísielko na segru :slight_smile: https://www.facebook.com/Foto.video.Varhanik?fref=t
@denisenko
6. mar 2014 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 dííííky.... :wink: len ked ja nie som tak pekne fotogenická ako Ty..... :slight_smile:
6. mar 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............. :slight_smile:
@denisenko to som zvedavá ako sa ideš šetriť :frowning2: ..................takú tekkutinu som aj ja mala....na zápästí....ihlo to šlo von.....a mala som ju dlho zviazanu...abý sa to nevrátilo...ale je to späť ...kedže to už nebolí tak neriešim :grinning: :grinning:
@utka detto :wink:
6. mar 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk ...............aj u vás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. mar 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka u nás je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: zamračenéééé....vy ste zas viac poslúchali...... :grinning:
6. mar 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
............ešte furt som v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
U nás je tiež :sunglasses: , ale hrozne fučí...ale to tu stále :frowning2:
6. mar 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok