• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@leninka75 ešte sa len dnes chystám:slight_smile: a ty?
10. mar 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....ja som len jahody prekopala......k inému nemám prístup :frowning2: .......svokra nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani hrudu :grinning: .....ale moja mamina chcela už sadiť cibuľku :slight_smile: ....aj ty ideš také niečo?
10. mar 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooj :slight_smile:
10. mar 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som našla z minulého roku :slight_smile: ale chýba nám tam jeden brat :pensive: tento rok to dáme komplet :wink:
10. mar 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
inak akože kde ste ??? :grinning: mi pridávame nové inzerátiky na bazárik a fotíme sa :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. mar 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
teraz kukám aký je krpec špinavko :slight_smile: papkal párečky s kečupom :grinning:
10. mar 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ništ teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: čavce sa :slight_smile:
10. mar 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 vy ste takíííí pekníííí...... :slight_smile: čo na tom, že šmudlo.... :wink:
@leninka75 jahody...musím presadiť nanovo, lebo sme ich vykopali a teraz pojdu do toho vyvýšeneho...dúfam, že dnes, aj ked..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...nemáme tam plot, tak Simonko stále zdrhá...čiže dva krát pokopem a bežím za ním...zas dva krát pokopem a už ho hľadám, kde zmizol..... má tam aj piesok a hračky, ale to ho nezaujíma....rýchlo mizí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes ráno ma vymkol na balkone...no katastrofa....pol hodinu vykrikujem, doma nikto...svoktra v martine, Petrík v robote,Denisko v škole...po polhodine šiel svokor nakrmiť sliepky, tak ma počul...ešteže už nechodí do roboty, inak by som tam ostala doteraz.....

za ten čas stihol vytrhnúť kábel od telky, povyhadzovať veci v kuchyni, takže sa možem hrať na popolušku, rozbil pár pohárov, našťastie sa neporezal.....a vymietol krb... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nechala som všetko tak, a šla si do lekárne kúpiť niečo na nervy...teraz sa kukám na tú spúšť a hádam začnem aj upratovať....pán hlavný NIČITEĽ je už v posteli.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. mar 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 už ste doprázdninovali???...ako sa máte?
@jacka si sa stratila???? :confused: :confused: :slight_smile:
@utka Zuzi, skúšal Viki toho klokanka z minulého roka, čo bol pre druhý ročník? šlo mu to? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
10. mar 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem....dnes už asi neprídem... nejako mám MMMOOCCC roboty...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......
@denisenko či si si bola kúpiť...... :wink: ......to Simonko dosť postíhal :grinning: .............man raz tak vonku MAťko výmkol...ja pred bránou a dnu.....a mu to bohovký páčilo :grinning: :grinning: :grinning: .......ale našťastie ma aj odomkol...... :slight_smile: ............................bola som u dr . s Peťkom.........prečo nie že...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže týžden budem mať spoločnosť :astonished: :astonished: :astonished:
len pekne prídi......... :sunglasses: ........
10. mar 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a Peťko je chorý???..či???
10. mar 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 podarený je šmudloško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......hlavne, že mu chutilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ... taká robota je dobrá na nervičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............aby si si potom zapamätala čo kde sadíš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: keď ti simonko stále zdrhá ....................bože na tom balkóne však by som sa pototo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......zákon schválnosti, že všetci preč a svokor si dával na čas..našťastie to dobre dopadlo......
...inak na nervy je najlepší fertet :wink:......................... že?@jacka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............čože choroba? :frowning2: ..... že som taká smelá auto už máte v poriadku? :pensive:
10. mar 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@denisenko ešte sme neskúšali, ale dík za tip...
10. mar 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru choroba.......ale dá sa.........nič strašné..... :grinning: :grinning: asi som si zvýkla :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ................................na auto....nepýtaj sa....... :angry: :angry: :angry: ale na dvore už nie je :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ujo prišiel ...opravil...........a .....volačo on pokazil.....chudáčisko :grinning: :grinning: :grinning:
som nechala majlant v lidli.....šlak traf tak po ceste mať tento obchod :grinning: :grinning:
10. mar 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...a čo máte?....čo je teda Peťkovi? :confused:
10. mar 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..super opravár!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............mal by vám on zaplatiť a nie vy jemu za opravu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .................jej daj tipa, čo je v lídli??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............ani som nevidela letáky, že čo majú teraz v ponuke......
10. mar 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a toto som chcela...asi bol nejaký autový vírus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....my sme tiež museli opravovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nejaké kontrolné čidlo odišlo...muž skoro kolaboval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len zápal horných dých. ciest......... :wink: dala trifed........ako vždý a dovi dopo.,........vraj čakať kedý sa mu pustia soplíký :confused: :confused: :confused: dala pamýcon a už sa púšťaju :confused: :confused:
v lidli......prilbu Makťovi....vineu mali vo fajn cene......aj kubíka.....potrebujem flašký :grinning: :grinning: :grinning: .....a do záhradý pre deti :grinning: :grinning:
dúfam že to muž prežil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a už ho máte opravené?
10. mar 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boli sme na zápise do škôlky s Matúškom :sweat_smile: ja nechceeeeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde je to bábätečko moje...jak to letíííí coby dub budeme mať opäť škôlkarika doma :confused: :sweat_smile: :grinning:
10. mar 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pa zajtra ...snáď pokecáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :grinning:
10. mar 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ahooooooooooooooj ,ale už musíííím zajtra o 9 aj s kafíčkom tu ? :grinning:
10. mar 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 jasan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak mi to okolnosti dovolia.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 už?.......božinku.......neskutočné :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. mar 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha Ráááááááááááááááááááááánečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
11. mar 2014 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...............
ha :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mínus 4st.....:grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..zasa mi mi šlohla ránečko :angry: :angry: :angry: :wink:
11. mar 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
česť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2014 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok