• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ale máš pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ano niet nad dobrých susedov :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2014 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
12. mar 2014 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojteeee....
12. mar 2014 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
no ale teda že Rááááááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning: neskorééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale také krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face:
13. mar 2014 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. mar 2014 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
pridám sa do klubu....ahojte.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2014 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko dalšia stručná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čo máte nové?
13. mar 2014 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Dnes máme poradnu.Som zvedava kolko Lucka pribrala a narastla.O tyzden ma 8mesiacov...
13. mar 2014 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka to už 8? ako to letí..... :slight_smile:
@jacka nové????...práve doviezli Deniskovi nový matrac do postele.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak....včera som pol dna hrabala....starú trávu a všetok bordel.....a dnes sa to chystám dokončiť.....nech ovečkám narastie nová tráva.... :wink:
13. mar 2014 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ....vidíííš tie kopčeky???....Simonko mi asistoval.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, ale z dymenia nič nebude...je toho moc...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak som chcela dopriať susedom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....vy čo robkáte, ked je tak krásne????
13. mar 2014 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka juj aká je veliká :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko ovečkám?.... :confused: ...........ved treba býť vonku.... :sunglasses: :sunglasses: ktovie čo nás čaká na víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................to bude mať radosť.....aku matrac ste kupovali?...........
13. mar 2014 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko po trochu popáliš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................mý máme kludový režim...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :frowning2:
13. mar 2014 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..matrac..sendvičový....so zvýšenou nosnosťou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2014 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka jááj...pre chorobu, že?...hmmm...to nič moc, ked je tak super....
13. mar 2014 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko asi takto to u nás výzerá........ja som ich dozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. mar 2014 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko včera sa zahral na herca........boleho ho uško.....teplota skoro 39....ja naštarovala tátoša..........na poho nič neurobili ..........pýtala som si otobacit.........dala atb ktoré som nedala......prišli sme domov a jemu nič nebolo...... :angry: :angry: .........na noc paralen.........a bolo výbavené.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2014 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...teda Ty sa máš...takých pomocníkov.....pošlem aj mojich nepodarencov vyškoliť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no...to Denisko tak hral v Italii....sa gtam na pohotovosti na mna kukali, ako na blbú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som si myslela, že to moje dieťa spinká...a on si vybral hračky schované za posteľami v spálni a potichúčky sa hrá..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. mar 2014 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Veru baby, letí to. Máme 7270g a 69,5cm.
13. mar 2014 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
krása............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......................Maťko prišiel s poznámkou :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................pýtam sa ho...aspon ťa to mrzí?.........odpoved.....trošku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........................som to musela predýchať :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2014 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonko nemá chýbu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............takto maminku dobehol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................................................mýslíš že ako dlho výdržali pracovať........................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale práca sa cení :wink: :wink: ,,,,,,,,,,,,,................ale ináč dopbrý pocit že ti doma dieťa umiera......a zrazu ožije :grinning: :grinning: :grinning: ...........................tiež som bola za blba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................ešte aj muž na mna kuká ako na vadnú :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale držal pusu......brali sme ho potom domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2014 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka a za čo dostal poznámku?Aj Viki už má...
13. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:
14. mar 2014 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
14. mar 2014 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:

@utka že sa v triede naháňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a vý za čo?
14. mar 2014 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..
My sme už vo ZV.Viki s tatinom na lyzovacke a my s Lucinkou na prechadzke.
@jacka my za neustále vykrikovanie na hodine...A minule vraj celé čítanie musel stát,lebo sa smial,ako spoluziacka zle čítala...
14. mar 2014 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...to som tu sama?
15. mar 2014 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte...
@utka nie nie si............vý ste prišli aj slnko zmizlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................ako bolo na lýžovačke?..... :slight_smile: kde boli n a Králikoch?..............................to bola vaša prvá poznámka?
15. mar 2014 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no vidíš,odplasili sme slniecko :frowning2:.Áno,boli na Kralikoch a šli aj dnes a keď tam dorazili,tak im odtial volali,že začalo prsat a fukat :frowning2:.V prvom ročníku mal jednu poznámku,že sa bil.A aj tento rok mal v prvom polroku jednu,ani neviem za čo a teraz zase...
15. mar 2014 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka pánečku čo ma čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...............aj ste mu dali trest?..................................veru odplašili :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: ....ale včera bolo kráááásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .............
15. mar 2014 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok