Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................ale máš pokoj 😀 😀 😀 😀

ano niet nad dobrých susedov 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
12. mar 2014

ahojte 😵

utka
12. mar 2014

Ahojteeee....

katka1819
13. mar 2014

no ale teda že Rááááááááááááááánečko 😀 😀 😀 neskorééééé 😝 ale také krásne 😎 😎 😎 😵

jacka
13. mar 2014

ahojte............ 😎 😎 😎 😎

denisenko
13. mar 2014

pridám sa do klubu....ahojte.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2014

@denisenko dalšia stručná 😀 😀 😀 😀 😀
čo máte nové?

utka
13. mar 2014

Ahojte.Dnes máme poradnu.Som zvedava kolko Lucka pribrala a narastla.O tyzden ma 8mesiacov...

denisenko
13. mar 2014

@utka to už 8? ako to letí..... 🙂
@jacka nové????...práve doviezli Deniskovi nový matrac do postele.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak....včera som pol dna hrabala....starú trávu a všetok bordel.....a dnes sa to chystám dokončiť.....nech ovečkám narastie nová tráva.... 😉

denisenko
13. mar 2014

@jacka ....vidíííš tie kopčeky???....Simonko mi asistoval.... 😝 😝 😝 😝 😝 škoda, ale z dymenia nič nebude...je toho moc...... 😝 😝 😝 😝 😝 a tak som chcela dopriať susedom..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....vy čo robkáte, ked je tak krásne????

jacka
13. mar 2014

@utka juj aká je veliká 😵 😵
@denisenko ovečkám?.... 😕 ...........ved treba býť vonku.... 😎 😎 ktovie čo nás čaká na víkend 😝 ..................to bude mať radosť.....aku matrac ste kupovali?...........

jacka
13. mar 2014

@denisenko po trochu popáliš 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................mý máme kludový režim...... 😝 . ☹

denisenko
13. mar 2014

@jacka ..matrac..sendvičový....so zvýšenou nosnosťou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2014

@jacka jááj...pre chorobu, že?...hmmm...to nič moc, ked je tak super....

jacka
13. mar 2014

@denisenko asi takto to u nás výzerá........ja som ich dozor 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
13. mar 2014

@denisenko včera sa zahral na herca........boleho ho uško.....teplota skoro 39....ja naštarovala tátoša..........na poho nič neurobili ..........pýtala som si otobacit.........dala atb ktoré som nedala......prišli sme domov a jemu nič nebolo...... 😠 😠 .........na noc paralen.........a bolo výbavené.....😝

denisenko
13. mar 2014

@jacka ...teda Ty sa máš...takých pomocníkov.....pošlem aj mojich nepodarencov vyškoliť...... 😀 😀 😀 😀 ...no...to Denisko tak hral v Italii....sa gtam na pohotovosti na mna kukali, ako na blbú..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2014

a ja som si myslela, že to moje dieťa spinká...a on si vybral hračky schované za posteľami v spálni a potichúčky sa hrá..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
13. mar 2014

Veru baby, letí to. Máme 7270g a 69,5cm.

jacka
13. mar 2014

krása............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ......................Maťko prišiel s poznámkou 😠 😠 😝 .................pýtam sa ho...aspon ťa to mrzí?.........odpoved.....trošku 😠 😠 😠 😠 😠 ........................som to musela predýchať 😠 😠 😠 😝

jacka
13. mar 2014

@denisenko Simonko nemá chýbu 😵 😵 😵 😵 ............takto maminku dobehol 😀 😀 😀 😀 .......................................................mýslíš že ako dlho výdržali pracovať........................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale práca sa cení 😉 😉 ,,,,,,,,,,,,,................ale ináč dopbrý pocit že ti doma dieťa umiera......a zrazu ožije 😀 😀 😀 ...........................tiež som bola za blba 😝 .........................ešte aj muž na mna kuká ako na vadnú 😠 😀 😀 😀 ...ale držal pusu......brali sme ho potom domov 😀 😀 😀 😀

utka
13. mar 2014

@jacka a za čo dostal poznámku?Aj Viki už má...

denisenko
14. mar 2014

dobré ránko... 😉

katka1819
14. mar 2014

Ahooooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

jacka
14. mar 2014

ahojte.... 😎 😎

@utka že sa v triede naháňa 😝 ......a vý za čo?

utka
14. mar 2014

Ahojte..
My sme už vo ZV.Viki s tatinom na lyzovacke a my s Lucinkou na prechadzke.
@jacka my za neustále vykrikovanie na hodine...A minule vraj celé čítanie musel stát,lebo sa smial,ako spoluziacka zle čítala...

utka
15. mar 2014

Ahojte...to som tu sama?

jacka
15. mar 2014

ahojte...
@utka nie nie si............vý ste prišli aj slnko zmizlo 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................ako bolo na lýžovačke?..... 🙂 kde boli n a Králikoch?..............................to bola vaša prvá poznámka?

utka
15. mar 2014

@jacka no vidíš,odplasili sme slniecko ☹.Áno,boli na Kralikoch a šli aj dnes a keď tam dorazili,tak im odtial volali,že začalo prsat a fukat ☹.V prvom ročníku mal jednu poznámku,že sa bil.A aj tento rok mal v prvom polroku jednu,ani neviem za čo a teraz zase...

jacka
15. mar 2014

@utka pánečku čo ma čaká 😝 😀 ...............aj ste mu dali trest?..................................veru odplašili 😀 😀 😉 🙂 ....ale včera bolo kráááásne 😎 😎 😎 .............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre