• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@utka aj ja mám v kalendári že včera bola jar :sunglasses: :sunglasses:
21. mar 2014 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
kto dá kávičku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2014 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka
@jacka ja ten náš kalendár asi vyhodím do smetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už včera som sa mohla vytešovať že Jar tu máme akože naozaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2014 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka tak teda aj by som :slight_smile: ale vonku na lavičke pri slniečku a štebotajúcich vtáčikoch to bude lepšie ako tu pri kompe :grinning: :grinning: :grinning: Smer záhrada :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ešte že tam máme trampolínu,hojdačky a pieskovisko :dizzy_face: sa aj krpec zahrá a ja môžem ničnerobiť :grinning: :wink: aaaaaale dnes len na chvíľu musím urobiť grunding bo na mňa ten prach a podlaha kričia a mávajúúúú mi umýýýýýýýýýýýý maaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ..............už si začala trošken aj jarnô vyzdobovať domček a tááák ? ja už áno ... kvietočká,závesné dekorácie,sem tam nejaká ta pipenka :grinning: ale veľkonočné vajcia mám ešte schované :sweat_smile: a teším sa na okná keď budem vyzdobovať :dizzy_face: to ja môžem
21. mar 2014 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@katka1819 moji chalani už začali z výzdobou ......výmalovali vajíčka................a sama to nemožem robiť............musím počkať na spolubojovníkov......:grinning:.......ja som taká ľavá ruka....:stuck_out_tongue_closed_eyes:....aké máš dobré uši ked všetko počuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
takže sama som si výpila.....kávičku...nevadí :slight_smile:

teraz neviem koho je koho.....asi to prvé je Maťkove... :sweat_smile:
21. mar 2014 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
21. mar 2014 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka tak to je sila! Niektoré maminky sú teda...
21. mar 2014 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...uniflox nemám, ale mamina zabezpečí :wink: .......veru musí sa vyhodiť :frowning2: ..radšej sa ho snaž vykvapkať...aj si ho riedila nasivinom?
...noooo auto začalo nejakým čidlom vo vstrekovaní, k tomu sa pridal znížený tlak v klíme...a zrazu toľko prachov v keli :angry: ......na tri týždne mi zostalo 450 E :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....z toho musíme platiť naftu, stravu, telefóny, atď......
.......
21. mar 2014 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katka1819 .........ja už mám vyložený až jeden taký jarný košíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....zatiaľ je prázdny, ale pôjdu do neho nejaké kvietky alebo naklíčené žito.....
21. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 sa máš :slight_smile: :slight_smile: ..............nie neriedila..........aj tak pojde do koša......ale ma potešila ...ked som volala na výsledký....vraj neprišli asi tam niečo bude...........ale neriešim je mu lepšie :sunglasses:
21. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...........ja som zvedavá kedy tie moje hnilky začnú maľovať vajíčka....vyfukujem im ich o sto šesť a zatiaľ sa k tomu nemajú....
21. mar 2014 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
mizím žienký.......deti chcu na bicýkel........tak hurá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prajme kráááásnýýýý výkednííík :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 tak to moji bý už mali pokreselné :slight_smile: :slight_smile:
ahojte:wink: niečo na mňa poriadne lezie...a moja polovička to nie je :grinning:
21. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...super jarné dekorácie...šikulkovia sú tvoji mazňoškovia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..tak potom sused :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..no paráda!!! ....pliaga v nose :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........a kedy máš zasa volať?....
21. mar 2014 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 v pondelok............ale verím že tam nič nebude :grinning: :grinning: :grinning: ....asi sa len niekde zdržali :grinning: :grinning: :wink:
21. mar 2014 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 neviem po kom to maju........po mne isto nie........moja fantázia na bode mrazu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: ...........................už ked nič neviem tak viem variť bezlepkovo :grinning: :grinning: :grinning: lebo musím :slight_smile:
21. mar 2014 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...pekné pozitívne myslenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len tak ďalej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ................aaaale nejaká fantázia by sa hádam našla :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......................nemáš tip na nejaký fajný koláčik?.....budúci víkend budem oslavovať mužove meniny a nejako ma nič nenapadá :unamused: ................
21. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
................pekný víkend!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
21. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooj a pekný víkendík :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2014 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ja a fantáziu...leda tak vo sne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :frowning2: :wink: ...................oblíž prst mnam..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: to máme počasíííčko....ako v apríli.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2014 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :wink: ..................čo ste robili cez víkend!!!! :slight_smile:
24. mar 2014 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile:

@denisenko u nás bola včera búrka :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:

ráno ma stopli fízli.........som mala priemeru vo fúkaní.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 skoro nič-.......v sobotu sme grilovali..........a včera to bolo čudné počasie.......tak sme sa len tak premotkali........a vý?
24. mar 2014 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 víkendík :grinning: sobotka gril párty a nedeľa leňoš párty :wink:
@jacka tak fízli :sweat_smile: moja segra keď ju nedávno stopli sa jej pýtajú a pás nemáme a ona nie je pas nemám :grinning: :grinning: :grinning: a oni mysleli bezpečnostný pás a segra na cestovný :grinning: :grinning: :grinning: ale nejako sa dohovorili -nebola pripútaná herečka to len tu u nás po meste a či nečíhali za jedným takým rohom schovaný púci :stuck_out_tongue_closed_eyes: odvtedy má pas či pás vždy :wink: :grinning:
@denisenko no včera to bol otras to počasie ...fajné na spanie ...len keby sa dalo pri tých tornádach našich že áno :sweat_smile: :grinning:
24. mar 2014 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....ako ti išlo fúkanie? :wink: :wink: :wink: :wink: ..............to si sa už vracala domov, či ešte si bola s deťmi?
24. mar 2014 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .v sobotu sme robili po vonku čo bolo treba....muž deckám nahodil trampolínu, domček, vyniesol všetky húpačky a hračky do piesku a potom sme tiež grilovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. mar 2014 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok