Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. mar 2014

@utka aj ja mám v kalendári že včera bola jar 😎 😎

jacka
21. mar 2014

kto dá kávičku 😎 😎 😎 😵 😵

katka1819
21. mar 2014

@utka
@jacka ja ten náš kalendár asi vyhodím do smetí 😝 😝 😝 už včera som sa mohla vytešovať že Jar tu máme akože naozaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
21. mar 2014

@jacka tak teda aj by som 🙂 ale vonku na lavičke pri slniečku a štebotajúcich vtáčikoch to bude lepšie ako tu pri kompe 😀 😀 😀 Smer záhrada 😎 😎 😎 ešte že tam máme trampolínu,hojdačky a pieskovisko 😵 sa aj krpec zahrá a ja môžem ničnerobiť 😀 😉 aaaaaale dnes len na chvíľu musím urobiť grunding bo na mňa ten prach a podlaha kričia a mávajúúúú mi umýýýýýýýýýýýý maaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ..............už si začala trošken aj jarnô vyzdobovať domček a tááák ? ja už áno ... kvietočká,závesné dekorácie,sem tam nejaká ta pipenka 😀 ale veľkonočné vajcia mám ešte schované 😅 a teším sa na okná keď budem vyzdobovať 😵 to ja môžem

jacka
21. mar 2014

@katka1819 moji chalani už začali z výzdobou ......výmalovali vajíčka................a sama to nemožem robiť............musím počkať na spolubojovníkov......😀.......ja som taká ľavá ruka....😝....aké máš dobré uši ked všetko počuješ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
takže sama som si výpila.....kávičku...nevadí 🙂

teraz neviem koho je koho.....asi to prvé je Maťkove... 😅

jacka
21. mar 2014

mna tu výstrie s tých otázok...
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/6-mesacne-dieta-stale-spinka/

idem radšej von 😎 😀 😀 😀

utka
21. mar 2014

@jacka tak to je sila! Niektoré maminky sú teda...

leninka75
21. mar 2014

@jacka ...uniflox nemám, ale mamina zabezpečí 😉 .......veru musí sa vyhodiť ☹ ..radšej sa ho snaž vykvapkať...aj si ho riedila nasivinom?
...noooo auto začalo nejakým čidlom vo vstrekovaní, k tomu sa pridal znížený tlak v klíme...a zrazu toľko prachov v keli 😠 ......na tri týždne mi zostalo 450 E 😅 😅 😅 😅 .....z toho musíme platiť naftu, stravu, telefóny, atď......
.......

leninka75
21. mar 2014

@katka1819 .........ja už mám vyložený až jeden taký jarný košíček 😀 😀 😀 😀 😀 .....zatiaľ je prázdny, ale pôjdu do neho nejaké kvietky alebo naklíčené žito.....

jacka
21. mar 2014

@leninka75 sa máš 🙂 🙂 ..............nie neriedila..........aj tak pojde do koša......ale ma potešila ...ked som volala na výsledký....vraj neprišli asi tam niečo bude...........ale neriešim je mu lepšie 😎

leninka75
21. mar 2014

@jacka ...........ja som zvedavá kedy tie moje hnilky začnú maľovať vajíčka....vyfukujem im ich o sto šesť a zatiaľ sa k tomu nemajú....

jacka
21. mar 2014

mizím žienký.......deti chcu na bicýkel........tak hurá 😀 😀 😀 😀 😀

prajme kráááásnýýýý výkednííík 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
21. mar 2014

@leninka75 tak to moji bý už mali pokreselné 🙂 🙂

denisenko
21. mar 2014

ahojte😉 niečo na mňa poriadne lezie...a moja polovička to nie je 😀

leninka75
21. mar 2014

@jacka ...super jarné dekorácie...šikulkovia sú tvoji mazňoškovia 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
21. mar 2014

@denisenko ..tak potom sused 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. mar 2014

@jacka ..no paráda!!! ....pliaga v nose 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...........a kedy máš zasa volať?....

jacka
21. mar 2014

@leninka75 v pondelok............ale verím že tam nič nebude 😀 😀 😀 ....asi sa len niekde zdržali 😀 😀 😉

jacka
21. mar 2014

@leninka75 neviem po kom to maju........po mne isto nie........moja fantázia na bode mrazu 😠 😝 😀 😉 ...........................už ked nič neviem tak viem variť bezlepkovo 😀 😀 😀 lebo musím 🙂

leninka75
21. mar 2014

@jacka ...pekné pozitívne myslenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...len tak ďalej 😉 😉 😉 😉 😉 ................aaaale nejaká fantázia by sa hádam našla 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......................nemáš tip na nejaký fajný koláčik?.....budúci víkend budem oslavovať mužove meniny a nejako ma nič nenapadá 😒 ................

leninka75
21. mar 2014

................pekný víkend!!!!!!!!!!!!!! 😎

katka1819
22. mar 2014

Ahoooooooooj a pekný víkendík 😀 😀 😀

jacka
23. mar 2014

ahojte 😎 😎 😎

@leninka75 ja a fantáziu...leda tak vo sne 😝 😀 ☹ 😉 ...................oblíž prst mnam..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. mar 2014

ahojte.... 😉 to máme počasíííčko....ako v apríli.... 😀 😀 😀

leninka75
24. mar 2014

ránečko!!! 😉 ..................čo ste robili cez víkend!!!! 🙂

jacka
24. mar 2014

ahojte..... 🙂

@denisenko u nás bola včera búrka 🙂 😀 😵

ráno ma stopli fízli.........som mala priemeru vo fúkaní.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. mar 2014

@leninka75 skoro nič-.......v sobotu sme grilovali..........a včera to bolo čudné počasie.......tak sme sa len tak premotkali........a vý?

katka1819
24. mar 2014

Ahooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 víkendík 😀 sobotka gril párty a nedeľa leňoš párty 😉
@jacka tak fízli 😅 moja segra keď ju nedávno stopli sa jej pýtajú a pás nemáme a ona nie je pas nemám 😀 😀 😀 a oni mysleli bezpečnostný pás a segra na cestovný 😀 😀 😀 ale nejako sa dohovorili -nebola pripútaná herečka to len tu u nás po meste a či nečíhali za jedným takým rohom schovaný púci 😝 odvtedy má pas či pás vždy 😉 😀
@denisenko no včera to bol otras to počasie ...fajné na spanie ...len keby sa dalo pri tých tornádach našich že áno 😅 😀

leninka75
24. mar 2014

@jacka ....ako ti išlo fúkanie? 😉 😉 😉 😉 ..............to si sa už vracala domov, či ešte si bola s deťmi?

leninka75
24. mar 2014

@jacka .v sobotu sme robili po vonku čo bolo treba....muž deckám nahodil trampolínu, domček, vyniesol všetky húpačky a hračky do piesku a potom sme tiež grilovali 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre