Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. júl 2009

ahoj mirri....no pekne..vás tam bude.. 🙂 ..hlavne že nik neodišiel

fuj vonku je zase 😝 😝

aninka29
17. júl 2009

ahojky holky 🙂
už sme doma 😉........jazda bola v pohodičke 🙂 .........konečne si trošku oddýchnem cez víkend od tých jázd 😝 ........však už mám tolko kilákov nabehaných 😀 a to ešte ani vodičák nemám 😀

idem niečo uvariť,hodila som do práčky a dnes asi nerobím nič 😉

jacka
17. júl 2009

čau šoferka...len var...my sme už po obede..a akurát som zavesila ešte malilinké vecičky tak dufam že to večera aj požehlím

aninka29
17. júl 2009

fuj sa zo mňa leje 😝 😝 😝 to nie je normálne 😠 vyjdem zo sprchy a už som mokrá 😠 😝

ideme sa najesť 😉

utka
17. júl 2009

Aj my sme už tuuu.Idem zohriať obed. Spíme až v aute...poniektorý 😉.

jacka
17. júl 2009

dobru chut....a poniektorým aj dobru noc... 😔

aninka29
17. júl 2009

Simka nechce spinkať dnes 😝 😝 😝 ...a ja by som si táááááááááák schrupla 😉 ..............musím ísť na poštu 😝 ma trafí v tej horúčave 😝

utka pekný víkendík prajeme 🙂 .........mohlo by byť teplo,aj ja by som šla na nejaké kupko 🙂

jacka,kde si?????? nebodaj spinkáte? 🙂

aninka29
17. júl 2009

spomeň čerta 😀 😀 😀

jacka
17. júl 2009

vraj čerta 😝 😝

som si požehlila ...a Matkovi zapla dobu ladovu a potom šup do bazen 🙂

ja by som si tiež šla nohy močit už ked máme dovolenku istúúú 😝

utka
17. júl 2009

jacka, tak fajn...len sa vymočte 😉...
A ja Vám baby pekný víkendík 😉...

jacka
17. júl 2009

utka tak krásny 😎 víkend....a ked pojdete okolo tak zamávaj 😉

štastlivu cestu 🙂

jacka
17. júl 2009

nikto??...to ste všetky v tej horučave?...ved je tam cez 3O 😝 😝

mna napadlo že zajtra prídu naši ..Matkovi vinšovat...tak musím chytro koláčik upiect..aj s mojou hlavou deravou 😝 😠

aninka29
17. júl 2009

ja som tu 😉
je mi nejak zle dnes 😝 ......som ležala pod stromom s malou na deke..........som sa ani pohnúť nevedela 😝 .............už nech sa ochladí radšej,lebo ja to neprežijem asi 😢 😢 😝

tatko volal, že aj zajtra robí ☹ .....takže zajtra sme doma 😒

jacka už si upiekla koláčik? 😉 akýýýýýýýýýý? 🙂

my sme sa už okupkali........ja mám za sebou už asi stú sprchu dnes 😝 .............a ideme sa najesť 🙂

jacka
17. júl 2009

ani tak dobru chut...Matejko mi už spinušká...aj ocka máme doma..tak sa tu dlho neohrejem 😝

fuj ani ..mna tá horučost tiež zabíja..ani v chládku..ani dnu..ani nikde...ba...pod studenou vodou 😅

však hlásia ochladenie....a aj na noc burky tak som veeeeelmi zvedavá 😠

koláči hotový..marhulove rezy.....ešte bol horuci tak som nemohla okusit ale vyzerá fajnovo.....zato tu teraz ostalo hicákovo...nedá sa ani vetrat....pomoc 😝 😠

aninka29
17. júl 2009

mňam marhulkový 😵 😵 😵 dala by som si 🙂
ja idem Simku uložiť do hajan teraz 😉 sa ešte musela pomojkať s tatkom 🙂
a idem si ľahnúť tiež,lebo mi je fakt hrozne ☹ ...........ventilátor mám pri sebe 😝 ..........och,sa normálne budem modliť nech sa ochladí,lebo to je fakt na nevydržanie 😢 😝
dobrú nocku 😵

jacka
17. júl 2009

ani tak u vás tak skoro ochladenie nebude...až v nedelu 😝

som si zle prečítala...som reku že ty sa ideš mojkat 😵 ..ale ved ešte možeš 😉

ja už mám požehlene...ešte plienky oprat..a može pomaličky prist na svet..ale až v septembri...take maličke ešte veci nemám 😉

dobru aninka...pokjdem aj ja..ešte počkám pokial sa ochladí.....lebo ani nezaspím

dobru noc 😔

mirrinka
17. júl 2009

dobrú nocku júlovky a pekný víkendik.... 😉 😉 😉 😉 paaaaaaaaaaaa

siwike25
autor
17. júl 2009

Moja najvadšia laska sa presne teraz narodila pred 3 rokmy 🙂 🙂 😵 😵 😵
Dobru noc a kraaaaaaaaaaaaasny viked vam prajeme,potom hodim foto z oslavi,držte palce nech nam tu moc neprši,heheheh 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaa

jacka
18. júl 2009

dobré ránko...zase horuce 😝

aninka29
18. júl 2009

ahojky 🙂
je mi blééééééééé 😝 aj dnes....v noci som nemohla spať,to sa nedalo 😠 ......hrozná dusnota 😝 😝 😝 ..už nech to skonči do riti 😠 😠 😠
som si trošku upratala,uvarila,oprala a idem vegetiť 😉 ................najprv ale stiahnem Simču zo záhrady...........neviem či sa mi to podarí 😒 asi pojdeme dovnútra z revom 😝 ....ale ja ani náhodou nebudem na tom hnusnom slnku 😠
siwi peknú a vydarenú oslavu prajeme 😵

jacka aj vám 😵 dnes prídu vaši však? 🙂 si daj ten marhulkový koláč aj za mňa 🙂 ,mňam

jacka
18. júl 2009

ahoj ani...tak aspon ty si nezradila.... 😉

no ...tie marhule boli od svokry..ale som si myslela že sa to stratí..ale ee..je 😝 😝 😝 ..marhule su nejdelé...dufam že aspon našim bude chutit ked nevedia 😉

aj ja idem vegetit...toto teplo mi nerobí dobre...a muž len kuká ako vzdychám...priala by som mu byt tehotný nech vie aké to je 😠

išli ste s plačom domov? 😉 .. a kde robí teraz tvoj muž 😅 😉

aninka29
18. júl 2009

jacka určite im chutiť bude 🙂 ............iste sú nejedlé len pre teba 😉

nešli sme domov s plačom 🙂 som sa až čudovala 😕 ........už sme sa aj naobedovali a o chvilu si pojdeme ľahnúť 🙂 ...dúfam, že Simka bude chcieť spinkať 😒 😒
manža je teraz v Bardejove.....som rada, že má tu blízko robotku,aby mohol prísť hocikedy domov,keď to na mňa príde 🙂 😉 ............zahraničie bude riešiť až po porode 😉

aninka29
18. júl 2009

fuj,aj ja v kuse funím 😝 😝 😝 .....ťažko sa mi dýcha.............včera som sa sťažovala manžovi,ako mi je blééééééé a on mi na to povie, že nevie ako ma má poľutovať 😠 ...........tak som mu povedala, nech vezme vejár a ovieva ma ním celú noc 😀 😀 😀

jacka
18. júl 2009

ani si to dobre vymyslela s vejárom 😀 😀 ..chcela by som vidiet tu reakciu..ako sa tváril 😀 😀 😀 😀

super--tak aspon ked to na teba príde tak bude po ruke 😉

chcem vidiet ot ochladnie..však vonku pečie... 😠 ja chcem robit tiež meterologa......ich heslo znie:mylit sa ja ludské.... 😠 😠

aninka29
18. júl 2009

jacka radšej zaspal 😀 😀 😀

veru to heslo si vystihla 🙂 ..................ale snáď ťa poteší jedná správička 🙂 .......písala mi sestra, že u nich je strašnáááááááááááá zima a prší.............tak možno to kým porodíme dorazí aj k nám 😉 ...........alebo balíme kufre a ideme do Čiech???????? 😀

aninka29
18. júl 2009

no ideme spinkať 🙂 ............konečne skončila rozprávka 😉

jacka
18. júl 2009

sa teším....na zimu..bodaj by dorazila 😉

dobru noc....my ideme čakat na našich..aj tak by nespal 😝

aninka29
18. júl 2009

jacka,potom popíš ako ste pooslavovali 🙂
Simonka spinkala do pol štvrtej,ja som si pochrapala trochu kratšie,lebo došiel manža domov 🙂 ..........šli spolu na nákup a na zmrzlinku,tak mám trochu kľud 😉
som si nachystala mäsko na zajtra,budem robiť kuracie placky 🙂 ...........a až bude pekne tak pojdeme na kupko 😉
jacka, v augustovkách sa to už pomaly rozbieha 🙂 😉 už sú na svete dve bábatka 😵 ........pánabeka,však o chvilu pojdem aj ja 🙂

jacka
18. júl 2009

tu som..už odišli 🙂

ale konečen sa trochu schladilo a hlavne že PRšííííííííííííííííííííííííííííí.......hurá..aj vietor fuka..no paráda...tak posielam aj vám ak tam nemáte 😉

no teda.....pánečku...ved tebe sa to tak kráti..že budem s toho plakat 😉 ..lenže ja mám ešte času habadej 😝 ..a dalšie horučavy ma čakaju 😝 😝 ..tak ešte nechod..nech spolu trpíme 😉 🙂 .. 😵

aninka29
18. júl 2009

takže u vás už prší???? 🙂 to je super............tak len pošli,pošli,u nás je ešte na umretie 😝 .............ale mám taký ciťák,, že zajtra už bude zimka,podľa predpovede 😉 ............takže asi z kupka nič 😝 ...no však nevadí,hlavne, že sa bude dať žiť 🙂
jacka ešte nejdem 🙂 ....až po skúškach,skor nemožem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre