• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahoj mirri....no pekne..vás tam bude.. :slight_smile: ..hlavne že nik neodišiel

fuj vonku je zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
už sme doma :wink:........jazda bola v pohodičke :slight_smile: .........konečne si trošku oddýchnem cez víkend od tých jázd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........však už mám tolko kilákov nabehaných :grinning: a to ešte ani vodičák nemám :grinning:

idem niečo uvariť,hodila som do práčky a dnes asi nerobím nič :wink:
17. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau šoferka...len var...my sme už po obede..a akurát som zavesila ešte malilinké vecičky tak dufam že to večera aj požehlím
17. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj sa zo mňa leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nie je normálne :angry: vyjdem zo sprchy a už som mokrá :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme sa najesť :wink:
17. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme už tuuu.Idem zohriať obed. Spíme až v aute...poniektorý :wink:.
17. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut....a poniektorým aj dobru noc... :pensive:
17. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka nechce spinkať dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ja by som si táááááááááák schrupla :wink: ..............musím ísť na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma trafí v tej horúčave :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka pekný víkendík prajeme :slight_smile: .........mohlo by byť teplo,aj ja by som šla na nejaké kupko :slight_smile:

jacka,kde si?????? nebodaj spinkáte? :slight_smile:
17. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spomeň čerta :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj čerta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som si požehlila ...a Matkovi zapla dobu ladovu a potom šup do bazen :slight_smile:

ja by som si tiež šla nohy močit už ked máme dovolenku istúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak fajn...len sa vymočte :wink:...
A ja Vám baby pekný víkendík :wink:...
17. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak krásny :sunglasses: víkend....a ked pojdete okolo tak zamávaj :wink:

štastlivu cestu :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto??...to ste všetky v tej horučave?...ved je tam cez 3O :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mna napadlo že zajtra prídu naši ..Matkovi vinšovat...tak musím chytro koláčik upiect..aj s mojou hlavou deravou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink:
je mi nejak zle dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som ležala pod stromom s malou na deke..........som sa ani pohnúť nevedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............už nech sa ochladí radšej,lebo ja to neprežijem asi :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tatko volal, že aj zajtra robí :frowning2: .....takže zajtra sme doma :unamused:

jacka už si upiekla koláčik? :wink: akýýýýýýýýýý? :slight_smile:

my sme sa už okupkali........ja mám za sebou už asi stú sprchu dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............a ideme sa najesť :slight_smile:
17. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak dobru chut...Matejko mi už spinušká...aj ocka máme doma..tak sa tu dlho neohrejem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fuj ani ..mna tá horučost tiež zabíja..ani v chládku..ani dnu..ani nikde...ba...pod studenou vodou :sweat_smile:

však hlásia ochladenie....a aj na noc burky tak som veeeeelmi zvedavá :angry:

koláči hotový..marhulove rezy.....ešte bol horuci tak som nemohla okusit ale vyzerá fajnovo.....zato tu teraz ostalo hicákovo...nedá sa ani vetrat....pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam marhulkový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dala by som si :slight_smile:
ja idem Simku uložiť do hajan teraz :wink: sa ešte musela pomojkať s tatkom :slight_smile:
a idem si ľahnúť tiež,lebo mi je fakt hrozne :frowning2: ...........ventilátor mám pri sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........och,sa normálne budem modliť nech sa ochladí,lebo to je fakt na nevydržanie :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku :dizzy_face:
17. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak u vás tak skoro ochladenie nebude...až v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som si zle prečítala...som reku že ty sa ideš mojkat :dizzy_face: ..ale ved ešte možeš :wink:

ja už mám požehlene...ešte plienky oprat..a može pomaličky prist na svet..ale až v septembri...take maličke ešte veci nemám :wink:

dobru aninka...pokjdem aj ja..ešte počkám pokial sa ochladí.....lebo ani nezaspím

dobru noc :pensive:
17. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku júlovky a pekný víkendik.... :wink: :wink: :wink: :wink: paaaaaaaaaaaa
17. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moja najvadšia laska sa presne teraz narodila pred 3 rokmy :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dobru noc a kraaaaaaaaaaaaasny viked vam prajeme,potom hodim foto z oslavi,držte palce nech nam tu moc neprši,heheheh :grinning: paaaaaaaaaaaaaaaaa
17. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...zase horuce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
je mi blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj dnes....v noci som nemohla spať,to sa nedalo :angry: ......hrozná dusnota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už nech to skonči do riti :angry: :angry: :angry:
som si trošku upratala,uvarila,oprala a idem vegetiť :wink: ................najprv ale stiahnem Simču zo záhrady...........neviem či sa mi to podarí :unamused: asi pojdeme dovnútra z revom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale ja ani náhodou nebudem na tom hnusnom slnku :angry:
siwi peknú a vydarenú oslavu prajeme :dizzy_face:

jacka aj vám :dizzy_face: dnes prídu vaši však? :slight_smile: si daj ten marhulkový koláč aj za mňa :slight_smile: ,mňam
18. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani...tak aspon ty si nezradila.... :wink:

no ...tie marhule boli od svokry..ale som si myslela že sa to stratí..ale ee..je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..marhule su nejdelé...dufam že aspon našim bude chutit ked nevedia :wink:

aj ja idem vegetit...toto teplo mi nerobí dobre...a muž len kuká ako vzdychám...priala by som mu byt tehotný nech vie aké to je :angry:

išli ste s plačom domov? :wink: .. a kde robí teraz tvoj muž :sweat_smile: :wink:
18. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka určite im chutiť bude :slight_smile: ............iste sú nejedlé len pre teba :wink:

nešli sme domov s plačom :slight_smile: som sa až čudovala :confused: ........už sme sa aj naobedovali a o chvilu si pojdeme ľahnúť :slight_smile: ...dúfam, že Simka bude chcieť spinkať :unamused: :unamused:
manža je teraz v Bardejove.....som rada, že má tu blízko robotku,aby mohol prísť hocikedy domov,keď to na mňa príde :slight_smile: :wink: ............zahraničie bude riešiť až po porode :wink:
18. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj,aj ja v kuse funím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ťažko sa mi dýcha.............včera som sa sťažovala manžovi,ako mi je blééééééé a on mi na to povie, že nevie ako ma má poľutovať :angry: ...........tak som mu povedala, nech vezme vejár a ovieva ma ním celú noc :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani si to dobre vymyslela s vejárom :grinning: :grinning: ..chcela by som vidiet tu reakciu..ako sa tváril :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

super--tak aspon ked to na teba príde tak bude po ruke :wink:

chcem vidiet ot ochladnie..však vonku pečie... :angry: ja chcem robit tiež meterologa......ich heslo znie:mylit sa ja ludské.... :angry: :angry:
18. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka radšej zaspal :grinning: :grinning: :grinning:

veru to heslo si vystihla :slight_smile: ..................ale snáď ťa poteší jedná správička :slight_smile: .......písala mi sestra, že u nich je strašnáááááááááááá zima a prší.............tak možno to kým porodíme dorazí aj k nám :wink: ...........alebo balíme kufre a ideme do Čiech???????? :grinning:
18. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme spinkať :slight_smile: ............konečne skončila rozprávka :wink:
18. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa teším....na zimu..bodaj by dorazila :wink:

dobru noc....my ideme čakat na našich..aj tak by nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,potom popíš ako ste pooslavovali :slight_smile:
Simonka spinkala do pol štvrtej,ja som si pochrapala trochu kratšie,lebo došiel manža domov :slight_smile: ..........šli spolu na nákup a na zmrzlinku,tak mám trochu kľud :wink:
som si nachystala mäsko na zajtra,budem robiť kuracie placky :slight_smile: ...........a až bude pekne tak pojdeme na kupko :wink:
jacka, v augustovkách sa to už pomaly rozbieha :slight_smile: :wink: už sú na svete dve bábatka :dizzy_face: ........pánabeka,však o chvilu pojdem aj ja :slight_smile:
18. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som..už odišli :slight_smile:

ale konečen sa trochu schladilo a hlavne že PRšííííííííííííííííííííííííííííí.......hurá..aj vietor fuka..no paráda...tak posielam aj vám ak tam nemáte :wink:

no teda.....pánečku...ved tebe sa to tak kráti..že budem s toho plakat :wink: ..lenže ja mám ešte času habadej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a dalšie horučavy ma čakaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak ešte nechod..nech spolu trpíme :wink: :slight_smile: .. :dizzy_face:
18. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže u vás už prší???? :slight_smile: to je super............tak len pošli,pošli,u nás je ešte na umretie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ale mám taký ciťák,, že zajtra už bude zimka,podľa predpovede :wink: ............takže asi z kupka nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no však nevadí,hlavne, že sa bude dať žiť :slight_smile:
jacka ešte nejdem :slight_smile: ....až po skúškach,skor nemožem :wink:
18. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok