• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
tak sme sa dnes dozvedeli že budeme mať v rodine ďalšieho vajcoša :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: čo sme im boli teraz na svadbe vo februári švagor so ženuškou .......ja neviem..... môj muž s bratmi s jeho tatkom na čele robia len chlapov :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toť mi behali po rozume také myšlienky že ešte by sme to dievčatko aj mohli mať :wink: a ten my hneď vraví ja baby nerobím len chlapov :rolling_eyes: chceš tretieho , aaako chceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som si to radšej rozmyslela :sweat_smile:
27. mar 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

u nás skor posun času :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
28. mar 2014 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj u nás všetko po starom.....................no ja neviem mna osobne takéto behanie velmi nebaví......brrr :unamused: ...................................juj sa rýchlo uzdravte.........a čo je drobčekovi?..........................
28. mar 2014 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ......skus možno sa zadarí dievčatko ...... :slight_smile: :slight_smile: .................................ja takýmtorečiam neverím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .....treba si to dobre výpočítať :grinning: :grinning: :wink:
28. mar 2014 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka tak vypočítať :grinning: no daj tip ako na to :wink: :wink: :wink: že dievčatko ... počítam že ty si sa tým neriadila Maťko + Peťko :wink: :grinning: :sweat_smile:
28. mar 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................nie to bola náhoda.......obaja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................a ja som chcela chalanov..ked budem stará abý mi prišli výmeniť žiarovku :grinning: :grinning: :grinning: ...............................dne pred ovulku den dva.....cez ovulku chlapec.. :slight_smile: :slight_smile: .....................ak chceš presne :dizzy_face: :grinning:
28. mar 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dzeciská už behajú po vonku tí starší a krpčajs kuká krtečka tak ja môžem na chvíľočku takto tu :wink: a vy ako dnes,a víkendík má byť pekný bez pršania :grinning: :sunglasses: :grinning: ...............my dáme asi zase gril ..... tu bude opäť veselo dojdú bratove dvojičky ..... teším :grinning:
28. mar 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 prečo máte riaditelské volno,,?
28. mar 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no tááááááák sa to teda robí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: musím švagrinke poradiť tá chce dievčatko a segra začala tiež pracovať na dieťatku tá chce chlapca :grinning: :grinning: :grinning: posuniem ďalej ako na to :dizzy_face: :wink: :grinning: keď to nevyjde reklamácie u teba poprosím adresu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka deň učiteľov :sweat_smile: :grinning:
28. mar 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedááám :grinning: :grinning: :grinning: reklamácie neprímam..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................................sa máte......volno :dizzy_face: :slight_smile:
28. mar 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...aj Viki je doma.Neucia sa kvoli volbám.Isli sportovat a Viki je nejaky zachripnuty a kašle,.Je to riadny pubertak.Včera ma vyhanal von,že chce byt doma sám...a to preto,lebo si na youtube nasiel pesnicky ala Horkyze slize,Kontrafact atd.,kde sa nadáva.No chápete?!
28. mar 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
My sme na dnes mali na programe ráno rehabilitácie so Simčovým špičkovaním, na obed EEG ...ale...od 3tej Soplíme,teplotujeme a skončiĺi sme u detskej...strašne kýcha,tečie mu ako z vodovodu a tá hlúpa teplota ma máta už od skorého rána...že viróza..ešteže na zajtra je na pláne oslava,prídu naši...
28. mar 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka Maťko klasika...sople a kasel....vacsinou ich ma tekuté a poodsávame a je to o.k.....nie a nie sa naučiť fukat nos :confounded: ...a teraz ma skor zapchatý nos a steka mu to do hrdielka...tak sa liečime
@denisenko skore uzdravenie
28. mar 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@letty86 ...tak sa rýchlo uzdravte.... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ...................................
@denisenko ked píšeš teplota tak mám strach aj za teba :pensive: .............

prajem kráááásný :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: víkendík :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. mar 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka mi hovor....celý deň som odsávala soplíky a behala za ním s teplomerom,ako nejaký šialenec...ja mám príšerný strach aj keď nameriam 37,2...klop,klop,klop...zatiaľ sa dá...len kašle celú noc ako starý fajčiar...a kažé 4 hodiny čipka...som prišla na to,že kombinácia fenistilu a diazepanu ho tak na hodinku odrovná...aspoň chvíľku ležká...šidielko :grinning:
@letty86 aj Maťulkovi skoré uzdravenie :wink:
@utka Viki sa nezdá :grinning: :grinning:

Joj,zajtra sa varí guláš...vonku...mňám :grinning: si to užijeme...zbalkona :grinning:
29. mar 2014 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ako sa máte.....dúfam že teplota nestúpla viacej :frowning2: ..................ako dopadol guláš :dizzy_face: :slight_smile: ................si ho riadne zdrogovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
moji šli na futbal..................to ticho tu......jááááj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: ...idem urobiť nejaký koláčik :grinning: :grinning: :slight_smile: abý som sa nenudila :grinning: :grinning:
30. mar 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko :sunglasses: .................taaaaaaaaak víkendový frmol za nami, môžem zasa oddychovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :sunglasses:

ako bolo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. mar 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :wink: @leninka75 ty chodíš do práce oddychovať? Asi by som už mala aj ja po nejakej pokukovať,tiež by som si oddýchla...:grinning: @jacka tak striedavo oblačno...nič moc,ale nie sme v nemocnici,tak je všetko ok :wink:
31. mar 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee...
@denisenko Simčovi skoré uzdravenie...
@jacka ty si ako ja,nieže by si oddychovala,ale stále si niečo vymyslíš na robotu...Ale bol nádherný víkend.
31. mar 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte........... :slight_smile: :slight_smile:

to čo tak mááááličko??? :frowning2: :frowning2:

@denisenko ako sa máte?......lepšie? :slight_smile:
@utka veru krásne bolo........asi nedokážem len tak sedieť a nič nerobiť..........to bude vekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2014 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :sunglasses:
1. apr 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..len nepokukuj po práci, buď rada, že si doma :wink: ..to včera som si ráno naivne myslela, že frmol som nechala doma ...chybaaaaaaaaaaaaaa...tu bol ešte väčší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............to som zvedavá čo bude dnes :fearful:

@jacka..ahoj :slight_smile:
1. apr 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooooj :slight_smile:
1. apr 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 máš šťastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................sem tam sem kukni......ked si spomenieš :slight_smile: :wink:

aj vám sa tak zmenili deti ako nastúpili do školý? :fearful: :frowning2: :unamused: :angry:
1. apr 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :dizzy_face:
málo písete, zienky a to ani poriadne nesadíte, to čo bude potom, totálne uhorková sezóna :grinning: :grinning:
ale vonku je :sunglasses: treba vyuzit, hoci tu u nas aj vietor pofukuje
1. apr 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 že sa to bojím aj niečo opýtať lebo ked príde odpoved tak aj zabudnem čo som chcela :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .............sme boli na bicýkloch....jazýk až po zem...ráno nevstanem :grinning: :grinning:
ako sa máte?....čo MAťulo lepšie?
1. apr 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok