Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
27. mar 2014

tak sme sa dnes dozvedeli že budeme mať v rodine ďalšieho vajcoša 😅 😝 😀 čo sme im boli teraz na svadbe vo februári švagor so ženuškou .......ja neviem..... môj muž s bratmi s jeho tatkom na čele robia len chlapov 😠 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toť mi behali po rozume také myšlienky že ešte by sme to dievčatko aj mohli mať 😉 a ten my hneď vraví ja baby nerobím len chlapov 🙄 chceš tretieho , aaako chceš 😀 😀 😀 😀 😀 tak som si to radšej rozmyslela 😅

katka1819
27. mar 2014

Dobrúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

jacka
28. mar 2014

ahojte........

u nás skor posun času 😠 😝 😉 😀

jacka
28. mar 2014

@letty86 aj u nás všetko po starom.....................no ja neviem mna osobne takéto behanie velmi nebaví......brrr 😒 ...................................juj sa rýchlo uzdravte.........a čo je drobčekovi?..........................

jacka
28. mar 2014

@katka1819 ......skus možno sa zadarí dievčatko ...... 🙂 🙂 .................................ja takýmtorečiam neverím..... 😀 😀 😀 😀 😉 .....treba si to dobre výpočítať 😀 😀 😉

katka1819
28. mar 2014

Ahoooooooooj 😀 😀 😀
@jacka tak vypočítať 😀 no daj tip ako na to 😉 😉 😉 že dievčatko ... počítam že ty si sa tým neriadila Maťko + Peťko 😉 😀 😅

jacka
28. mar 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................nie to bola náhoda.......obaja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................a ja som chcela chalanov..ked budem stará abý mi prišli výmeniť žiarovku 😀 😀 😀 ...............................dne pred ovulku den dva.....cez ovulku chlapec.. 🙂 🙂 .....................ak chceš presne 😵 😀

katka1819
28. mar 2014

dzeciská už behajú po vonku tí starší a krpčajs kuká krtečka tak ja môžem na chvíľočku takto tu 😉 a vy ako dnes,a víkendík má byť pekný bez pršania 😀 😎 😀 ...............my dáme asi zase gril ..... tu bude opäť veselo dojdú bratove dvojičky ..... teším 😀

jacka
28. mar 2014

@katka1819 prečo máte riaditelské volno,,?

katka1819
28. mar 2014

@jacka no tááááááák sa to teda robí 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 musím švagrinke poradiť tá chce dievčatko a segra začala tiež pracovať na dieťatku tá chce chlapca 😀 😀 😀 posuniem ďalej ako na to 😵 😉 😀 keď to nevyjde reklamácie u teba poprosím adresu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
28. mar 2014

@jacka deň učiteľov 😅 😀

jacka
28. mar 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 nedááám 😀 😀 😀 reklamácie neprímam..... 😀 😀 😀 😀 ...........................................sa máte......volno 😵 🙂

utka
28. mar 2014

Ahojte...aj Viki je doma.Neucia sa kvoli volbám.Isli sportovat a Viki je nejaky zachripnuty a kašle,.Je to riadny pubertak.Včera ma vyhanal von,že chce byt doma sám...a to preto,lebo si na youtube nasiel pesnicky ala Horkyze slize,Kontrafact atd.,kde sa nadáva.No chápete?!

denisenko
28. mar 2014

Ahojte..
My sme na dnes mali na programe ráno rehabilitácie so Simčovým špičkovaním, na obed EEG ...ale...od 3tej Soplíme,teplotujeme a skončiĺi sme u detskej...strašne kýcha,tečie mu ako z vodovodu a tá hlúpa teplota ma máta už od skorého rána...že viróza..ešteže na zajtra je na pláne oslava,prídu naši...

letty86
28. mar 2014

ahojte 😉
@jacka Maťko klasika...sople a kasel....vacsinou ich ma tekuté a poodsávame a je to o.k.....nie a nie sa naučiť fukat nos 😖 ...a teraz ma skor zapchatý nos a steka mu to do hrdielka...tak sa liečime
@denisenko skore uzdravenie

jacka
28. mar 2014

@denisenko
@letty86 ...tak sa rýchlo uzdravte.... 😵 😵 🙂 ...................................
@denisenko ked píšeš teplota tak mám strach aj za teba 😔 .............

prajem kráááásný 😎 😎 😎 víkendík 😎 😎 😎

denisenko
29. mar 2014

@jacka mi hovor....celý deň som odsávala soplíky a behala za ním s teplomerom,ako nejaký šialenec...ja mám príšerný strach aj keď nameriam 37,2...klop,klop,klop...zatiaľ sa dá...len kašle celú noc ako starý fajčiar...a kažé 4 hodiny čipka...som prišla na to,že kombinácia fenistilu a diazepanu ho tak na hodinku odrovná...aspoň chvíľku ležká...šidielko 😀
@letty86 aj Maťulkovi skoré uzdravenie 😉
@utka Viki sa nezdá 😀 😀

Joj,zajtra sa varí guláš...vonku...mňám 😀 si to užijeme...zbalkona 😀

jacka
30. mar 2014

ahojte........... 😎 😎 😎

@denisenko ako sa máte.....dúfam že teplota nestúpla viacej ☹ ..................ako dopadol guláš 😵 🙂 ................si ho riadne zdrogovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😉
moji šli na futbal..................to ticho tu......jááááj 😀 😀 😀 😀 🙂 ...idem urobiť nejaký koláčik 😀 😀 🙂 abý som sa nenudila 😀 😀

leninka75
31. mar 2014

ránečko 😎 .................taaaaaaaaak víkendový frmol za nami, môžem zasa oddychovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2014

ahojte 😎

ako bolo 😎 😎 😎 😎

denisenko
31. mar 2014

Dobré ránko 😉 @leninka75 ty chodíš do práce oddychovať? Asi by som už mala aj ja po nejakej pokukovať,tiež by som si oddýchla...😀 @jacka tak striedavo oblačno...nič moc,ale nie sme v nemocnici,tak je všetko ok 😉

katka1819
31. mar 2014

Ahoooooooooooj 😀 😀 😀

utka
31. mar 2014

Ahojteee...
@denisenko Simčovi skoré uzdravenie...
@jacka ty si ako ja,nieže by si oddychovala,ale stále si niečo vymyslíš na robotu...Ale bol nádherný víkend.

jacka
1. apr 2014

ahojte........... 🙂 🙂

to čo tak mááááličko??? ☹ ☹

@denisenko ako sa máte?......lepšie? 🙂
@utka veru krásne bolo........asi nedokážem len tak sedieť a nič nerobiť..........to bude vekom 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. apr 2014

ránečko!! 😎

leninka75
1. apr 2014

@denisenko ..len nepokukuj po práci, buď rada, že si doma 😉 ..to včera som si ráno naivne myslela, že frmol som nechala doma ...chybaaaaaaaaaaaaaa...tu bol ešte väčší 😝 😝 😝 😝 😝 ..............to som zvedavá čo bude dnes 😨

@jacka..ahoj 🙂

katka1819
1. apr 2014

Ahoooooooooj 🙂

jacka
1. apr 2014

@leninka75 máš šťastie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................sem tam sem kukni......ked si spomenieš 🙂 😉

aj vám sa tak zmenili deti ako nastúpili do školý? 😨 ☹ 😒 😠

letty86
1. apr 2014

ahojte 😵
málo písete, zienky a to ani poriadne nesadíte, to čo bude potom, totálne uhorková sezóna 😀 😀
ale vonku je 😎 treba vyuzit, hoci tu u nas aj vietor pofukuje

jacka
1. apr 2014

@letty86 že sa to bojím aj niečo opýtať lebo ked príde odpoved tak aj zabudnem čo som chcela 🙂 🙂 😀 😀 😀 😉 .............sme boli na bicýkloch....jazýk až po zem...ráno nevstanem 😀 😀
ako sa máte?....čo MAťulo lepšie?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre