• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
ahojte............. :slight_smile: :wink:
2. apr 2014 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
@jacka už lepšie...ale tie škaredé sople ma stále...teraz prežiť diazepanové absťáky a konečne sa možno vyspím :wink:
@letty86 ja som sadila...paradajky,baranie rohy a šalátik do fóliovníka :grinning:a dnes kvety,
2. apr 2014 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ale pracovný frmol máš aspoň zaplatený :grinning::grinning: a tiež tam existuje taký zázrak,že'padla':grinning::grinning:
2. apr 2014 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :slight_smile:

@jacka ..vidím, že sa ti podarilo vstať :slight_smile: ...to si sama či ťa chlapi ťahali? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......
@denisneko............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............a ešte jednu výhodu má zamestnanie...tu ťa aspoň rešpektujú, a doma nula bodov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisneko............paradajky a baranie rohy to si už takto von nasadila?....to dávaš rovno do zeme či najskôr do kvetináčov?
2. apr 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a dala si brať aj výter z nošteka?.............a nik to nechýtil od Simonka?.....juj si tý žienka šikovná :slight_smile: :dizzy_face:
@leninka75 čosi ...mna budí ráno chlap ked vstáva o pol 5tej...........a teraz sa bojím aj že "ešte chvílu" ked posúvali čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................aj doma ťa rešpektujú .....po svojom :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................sa mi dnes teda fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded: :astonished: :rolling_eyes: :confounded:
2. apr 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 normálne do foliovníka do zeme...3 dni už prežili :grinning: lebo som si sadila priesady na okne,ale nejako začali žltnúť,tak som ich šupla pod fóliu...buď prežijú,alebo kúpim :grinning::grinning:
@jacka my sme sopľavý všetci...na komplet aj so svokrovcami...ja už pol roka...:frowning2: ale sme alergici,tak asi aj to robí svoje...simčo sa dostal do štádia vodového...som happy :grinning:
2. apr 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko fajn to berieš športovo :grinning: :grinning: ...........................mna vždý picne ked sa pekne staráma a zrazu ništ :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ................................a na čo máte alergiu?.............máte toho riadne vela..... :pensive:
2. apr 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
achooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka športovo????.....jááák inak?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opraté, požehlené, upratané, navarené.....že idem na balkon dať kávičku...kto sa pridá???

v pondelok bol Petrík na nejakom veľtrhu v Brne..poľnohospodárstvo a tak....zobral aj Deniska, len si ho musel sám ospravedlniť v škole..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko wow..............to muselo býť :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ..................a ako ho ospravedlnil....celkom bý ma to zaujmalo :grinning: :grinning: :grinning: čo povedal :grinning: :slight_smile: ..........................................ja kávičku akurát dopíjam...... :frowning2: ...........ale na pokec sa rada pridám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sme chorýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peťko teda :unamused: má antibiotiká ,že zapálené hrdielko ,horúčky taká začínajúca angína :rolling_eyes: Krpec aj viem presne z čoho to má ,v pondelok sme boli u svokrovcov lebo prišli na týždeň švagrovci aj s deťmi z čiech ,tak sa pozdraviť poobkukovať :sweat_smile: a behali ,lietali chalasniská jedna radosť len v mikinkách a taká bola kosa :angry: :angry: :angry: som len vykríkala zapni sa obleč sa a nič,neposlúchne :angry: a teraz to má frajer Petríček pekne spočítané :stuck_out_tongue_closed_eyes: júúúúúj ale ho ľutujem aj sa naňho hnevám ...
2. apr 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko paráda :slight_smile: tam by sa aj mojim Peťkovcom páčilo :grinning:
2. apr 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ... skoré uzdravenie....fuj, angína je hnusoba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten veľtrh ešte trvá do zajtra..stíhate..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka že ako?....rovno jej povedal, že ho berie na výstavu, nech sa vzdeláva..a že jej donesie prospekty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: plné igelitky dovliekol...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 juj tak sa rýchlo výliečte..........angínou sme si prešli aj tu......predlani....obaja....:frowning2:
2. apr 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tu umriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...to poznám...u nás ako cez kopír....si myslia, že máme ohromnú radosť z toho, že po nich stále kričím...obleč sa, zaprav sa, holý chrbát.....daj si papuče, lebo ti ich pribijem ako koníkovi podkovy.....prečo nemáš čiapku...a podobne...dookola a do nemoty...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no....fakt...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem, či pojdem na združenie, ked bude....sa bude asi na mňa dívať čudne...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošli drahého :grinning: :grinning: :grinning: ...........nech sa čudne díva na neho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne aj u nás......zvýtočne niečo povedať........hrach na stenu.................akobý sme im chceli zle..... :frowning2: :angry:
2. apr 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....už len metlu nám dať, bradavica na nose dorastie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pa kočice kuknem neskôr ... bo maród tu vykríka že vodičkúúú.... a perinkúúúú ,mamáááá :sweat_smile:
2. apr 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko hrb máme...že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ................................metla parkuje na dvore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................
2. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 len ho pekne výlieč :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už si si kúpila autíčko? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ani ja.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no pekne zasa ste ma nechali samú :frowning2: ............sa tu pol dňa vykecávate a keď prídem zrazu ani ukazováka tu niet :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. apr 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..fuj angína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dobre že ste to podchytili v začiatkoch........tak nech ste rýchlo fit :slight_smile:
2. apr 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko.... Denisko sa v živote nestratí,držku má teda supišne narastenú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............tipujem, že v budúcnosti vybaví aj nemožné :wink: :wink: :wink: :wink: .......................
2. apr 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to ti teda poviem, že potom moje baby majú strašne divné chápanie rešpektu rodičov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok