• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
ránečko!!! :sunglasses:

............a to čo včera? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................
3. apr 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :wink:
3. apr 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 žeby už 'uhorková sezóna?' :grinning:
3. apr 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..............
:sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 to je tu už dáááááávno :frowning2: :wink:

@denisenko poznáš dermalex krém?....mám vzoru ........tak neviem či mu to možem natrieť......už to má aj na chrbte ruký............musím nájsť druhú kožnu?..........a niekde som čítala že modrá indulona je fajn......... :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: nevieš?
3. apr 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no čavte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2014 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........uhorková, ale tak, že vyjedanie zavarených z pohára :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..........ja mám dobré skúsenosti s krémom od Biodermy PO Zinc.....ak teda môžem povedať :pensive:
3. apr 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dermalex nepoznám...:confounded: a modrá indulona...poznám kopu detí,ktorým pomohla...ale my k nim nepatríme...ale vyskúšaj..:wink: a lipobase krém ste neskúšali?
3. apr 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jááj,kyslé uhorky...milujem,ale nemmóžem...svrbí ma potom ksichtík :grinning:. Bioderma? U nás letela do koša...ešteže je to indivindi...:grinning:
3. apr 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................moje sú ešte v obchode...... :grinning: :grinning: :grinning:
jasné že možeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som nevedela že máte aj vý ekzém :wink:

@denisenko lipobase nepoznám........dá sa aj normálne kúpiť?..............................začne s indulonou.... :slight_smile: .................prečo si tu biodermu výhodila?...........................mám pocit že všetko zaberá na chvílu :frowning2:
3. apr 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lipobase kúpiš v pohode v lekárni...je to také mastné,asi viac ako indulona...Denisko to používal, aj sestra keď mala ekzem na rukách z čistiacich prostriedkov :slight_smile:
3. apr 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooj :slight_smile:
3. apr 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ešte že ťa mám.....dakujem :slight_smile: :wink: .......................
3. apr 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kávička na balkone dnes nebude? :slight_smile: :wink:
3. apr 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už bola...aj s tortou :wink:
3. apr 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko WOW............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je aká torta?........výzerá bombastický :slight_smile: :wink: mnááááám...............čo všetko dostal Simonko............
3. apr 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. apr 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......Simonko už mal narodky?........lebo si si nejako zmenila profil a už to tam neviem nájsť :unamused: ....................
3. apr 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to robila moja mamina...orechové cesto a smotanovojahodová plnka...biela čokoláda na vrchu a veľké gumové cukríky ako jahody,:grinning: taj trošku netradičná,ale výborná..:wink: darčeky...len klasika...oblečko na leto,autíčk,drevené puzzle ...a tú šmýkalku
3. apr 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj včera :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............dobre že som sa pýtala
@denisenko všetko najsamlepšie...........veľa láský zdravíčka......cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 včera :wink: @jacka má prehľad :grinning: ďakujeme

...že: čo je lepšie,ako šmýkať sa v strede izby? :grinning::grinning::grinning:
3. apr 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:grinning: pomocník
3. apr 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko ......ja som vedela, že je to nejako začiatkom apríla, len mi vypadol presný dátum............tak sa pripájam a prajem hlavne aby vás obchádzali tie hnusné teploty a nech ste všetci spokojní a šťastní!!! :dizzy_face:
3. apr 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....poznám aj ja som ju mala dnu........počkaj ked ju dáš von.........aj o deti prídeš :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: ....................akú máš maminu šikovnú :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .............................to dostal fajn darčeký :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............dvaja majstri :wink:
3. apr 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujeme :wink:
@jacka vnútri sa zatiaľ využíva na 100% :grinning: len keď sa šmýka Denisko,tak sa bojím,,že svokrovcom padá omietka :grinning:
3. apr 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 potrebujeme natrieť chatrčku na záhradke...neprídete na návštevu?:grinning::grinning:
3. apr 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sa pripájam a Simonkovi Všeeeeeeetko najlepšejšie k narodeninkám prajeme :grinning:
3. apr 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee.
@denisenko Simuškovi všetko najlepšie,hlavne vela zdravíčka!
My sme celé dni vonku.Píď nami prerabaju byt a je to katastrofa,nedá sa byt doma ani chvilu...Viki ide 11.4. do školy v prirode...inac všetko po starom.Som zvedava,ci ho bude Lucka hladat a ako sa zatvari,keď sa vrati.Je z neho uplne paf.Včera začala blabotat baba...tak dufam,že sa dockam aj mama... :wink:
3. apr 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@denisenko simonkovi všetko najkrasie, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka @letty86 dakujeme :slight_smile:

@utka že mama...u nás je: tatiko,iiisko a tykokos :grinning::grinning:
3. apr 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok