Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2014

@letty86 ako Maťko?

jacka
3. apr 2014

@denisenko aj ja som sa pýtala...neodpovedala ☹

jacka
3. apr 2014

@denisenko dobrý slovník 😀 😀 😀 😀 🙂

utka
3. apr 2014

@denisenko no super, tak mama nemám čakať?

katka1819
4. apr 2014

ha dnes tu skapal pes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ahooooooooooooooooj a pekný víkendík kočice 😉 😉 😉 😀

letty86
5. apr 2014

ahojte 😉
@jacka
@denisenko prepáč, Janka, nejak som to prehliadla, som tam mala kopec upozornení a hlavne tie nové su nejaké neprehladne,,,aspon pre mna 😖 ...Matko dobral atb, od pondelka už ide do skolky, už začala jar, všetko kvitne, tesim sa, len moja Viki alergička....soplíky, noštek sa jej sem tam upchá, aj pokasleva sem tam 😖

katka1819
6. apr 2014

noooo nazdar 😝 tak sme skoro všetci chorý 🙄 Matúško horúčky,kašlisko .... Peťko už len kašle inak ok ,Ja suché kašlisko hnusnisko a sem tam na hlavu praštenisko z nich tu 😅 a Peterko starší radšej nie je vôbec doma 😠 😠 😠 aaaaaaaaaaaaaale inak akože všíííícko v poho 😀

utka
6. apr 2014

Ahojte...
Takže blíži sa piatok, deň odchodu do školy v prírode, tak prečo by Viki nemohol byť chorý, že? ☹
Chrchle a dnes mal aj zvýšenú teplotu...

jacka
6. apr 2014

ahojte.....................

huráááááááááááááááááááááááááááá domáááá 😵 😵 😀 😀 🙂 🙂 zbožnujme tieto chvíle 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@letty86 to nič ...mne sa to stále stáva 😉 .............som rada že ste zdravučký 😵 😵 😵 😵 ..................moj muž mám smrtelnú chorobu.......vraj je chorý ako pes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............soplík.....len nech si vírus nechá......nechceme 🙂 🙂

@katka1819 juj tak to ti nezávidím..... ☹ ☹ ☹ držkajte sa..........si silná zvládneš to... 🙂 🙂 ...Peterko??? 😕 😕 .......a kdeže je?...

@utka tak sa rýchlo uzdravte>...... 🙂

ako ste víkendovali,,,................. 😵 😵 😵 😵

zajtra budem mať veselo....variť ....perinký si výmeniť......poprať žehliť..neviem kde to všade budem vešať.....😝

dobru nocku....

denisenko
7. apr 2014

Dobré ránko 😉 to bola noc 😖

katka1819
7. apr 2014

Ahoooooooooj 😝 😅 😀

@jacka môj Peterko je buď v práci stále ,alebo u rodičov niečo musí ale že naozaj neodkladne niečo musí pomôcť ,urobiť a táák a po novom chodí veľmi často k bratovi pomáhať na stavbu ...teda ho vidíme len večer ...a niekedy iba počujem ako si odomyká dvere 😠 .............ale aby si si nemyslela že niečo nieje u nás OK 😀 😀 😀 takto my frčíme velice často ...však preto ja nemusím svokrovcov lebo mu vyvolávajú aj 5 krát do dňa čo treba porobiť a táááák 🙄 a to má ešte 2 bratov ale jeden zdrhol do čiech až na hranici s nemeckom býva - však vedel prečo 😅 😅 😅 a jeho žena si tiež pochvaľuje 😝 a druhý je čertsvý ženáč nemá čas teraz na rodičov 😠 😠 😠 no čo ti poviem 😉

@denisenko a čože zase ???????? píš neondzej sa 😅 🙂

katka1819
7. apr 2014

@utka juuuuj tak veľmi frišké uzdravenie sa Vikimu prajem 🙂 či je až tak zle ,že to vidíš na zrušenú školu v prírode preňho ?

katka1819
7. apr 2014

@jacka ooooozaj poper moja tie obliečky a vetraj perinky bo má od stredy prísť strašno strašné ochladnenie s dažďom 😒 Ilko spomínal 😀 😀 😀

katka1819
7. apr 2014

inak včera som normálne po neviem koľkých rokoch aj ja teplotovala 😖 ráno už ako tak OK len kešeňa ( hlava ) ma bolí a ten strašný kašel no fuj ma dusí 😝 .............. ideme o chvíľu s Matúškom k lekárovi nech ho kukne .... všetko sme dostali od Petríčka našeho neposlušného,čo sa nechce teplo obliekať 😅 pa neskôr

jacka
7. apr 2014

ahojte.....som mýslela že som tu už bola ráno 😠
@katka1819 takt toto presne paltí na mojho chlapa 😀 😀 😀 .................................mo aspon si ma dala do obrazu........ale toto bý ma dokázala riadne napáliť 🤐 😔 .....................
@denisenko čo sa stalo?:.. 😕 😕 ....ved nenapínaj 😉

denisenko
7. apr 2014

@jacka
@katka1819 ...ale......tá moja blbá platnička zas vyskakovala ako na diskotéke...... 😝 😝 😝 😝 😝 dokonca som prvý raz použila tie lieky od bolesti, čo mi dal ortopéd, lebo už ma to fakt bolelo....mne nevadí, že ma bolí celý chrbát....za tie roky som už zvyklá....ale ked mi to striela cez celé stehno až kdesi pod koleno a na druhú stranu hore do brucha...tak to je už moc aj na mňa...ale ....homeopatické sedatíva, melatonín na spanie a akýsi zabijak od bolesti....celkom zabralo....len ráno som bola ako narkoman..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2014

@jacka xi,xi...že...: myslela som si, že som tu bola už ráno..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tiež robíš veci tak automaticky, že potom nevieš, či si to urobila???...mne sa to stáva častoooooo 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2014

@katka1819 chorí chlapi...hotova sodoma-gomora....... 😀 😀 😀 😀 pevné nervy, Kati...... 😉

denisenko
7. apr 2014

@utka držím palce, nech mu to rýchlo prejde... 🙂 kam idú? 😕

denisenko
7. apr 2014

@letty86 ...človek sa tak na jar teší...a potom...poznám...u nás sa soplí vo veľkom....niekedy mám pocit, že naozaj neexistuje nič, čo by tomu zabránilo..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
7. apr 2014

@leninka75 ...kde siiiii??????????? 😕

jacka
7. apr 2014

@denisenko tý si tiež všade ako vidím........tie topkánký sú pekné.........len ja som na ne stará 😝 😉 ....tak akurát zabiť sa 😀 😀 🙂

jacka
7. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 robím robím...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako robot 😀 😀 😀 😀 😀 potom som nepríjemne prekvapená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................dobre že si ma v tom nenechala samú........takže to nie je až také zlé somnou 😀 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2014

@denisenko na tebe tiež lekárne zarábaju ☹ ☹ ☹ ......................dá sa to aj ináč riešiť...okrem tbl.?.......................no ja neviem dá sa na bolesť zvýknúť? ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
7. apr 2014

@jacka všetko sa dá..... 😝 😝 😝 😝 hlavne, ked musíš..... 😔 😔 😔 😔 😔 no nič...nedá sa stým nič, zatiaľ nie....len lieky a cvičenie a hlavne šetriť sa....neviem, ako.....celý den dvíham takmer 15kilového Simonka...minimálne 100krát.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...takže.... 😝 😝 😝 😝 😝 aj tá hrčka na ruke mi už znovu navrela...ale už si z toho ťažkú hlavu nerobím...hlavne že sú deti ako tak zdravé, že? 😉 😀 na umieranie a ležanie v posteli mám chlapa.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2014

@jacka a že som všade???...dnes som tu jedným okom, lebo moja milovaná polovička ma poprosila, že ked budem mať čas..../čo ja nemám, ale nevadí/ 😀 😀 😀 😀 tak nech mu stiahnem nejaké filmy...takže PC frčí a medzitým sa tu kuknem..... 😉

jooj...dnes je rodičko...asi pojdem..minule som nebola.... 😝 😝 😝 😝

katka1819
7. apr 2014

@denisenko do rici aj s chrbátmi 😠 😠 😠 aj mňa teda bolí ale ako čítam na teba sa nechytám 😅

denisenko
7. apr 2014

a v piatok sme boli na NOci s Andersenom v knižnici....super zábava, ale nespalo sa tam, lebo na to nemajú miesto....ale decká sa bavili do 22-hej ...Denisko už zaspával o 20-tej..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale potom sa ako zázrakom prebral, lebo sa išlo kresliť a vyrábať rozprávka a on kresliť može aj o polnoci..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
7. apr 2014

inak už som túúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2014

@katka1819 ani nechci.... 😀 😀 😀 nech som aspon v niečom numero 1 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre