• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@katka1819 inak..ja mávam takéto väčšie problémy od porodu s Deniskom...nechali ma vytrápiť sa s uzučkou panvou, nejaké svaly sa vnútri potrhali a tak....kvoli tomu máme aj Simonka až tak neskor, ja som kvoli bolestiam nechcela......
7. apr 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem ja...tŕpnu mi stehná ked tu sedím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale len na sekundičkúúúúúúú u lekára : Matúško v celku ok ,hrdielko nemá zapálené tak teda že viróóóóóza :stuck_out_tongue_closed_eyes: solmucol,nurofen,probiotiká,tekutiny ...................................a nemôžem tu byť lebo tí zlodušiaci stále len vykríkajú po sebe sa bijú tu a čo by tak najhoršie spravili :angry: :angry: :angry:
7. apr 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no hotovo .... to musel byť pôrod :frowning2: chúďatko si si vytrpela :unamused: a to ja bedákam aký som mala pri Matúšovi strašný pôrod keď mal 4120 gramov :sweat_smile: opäť si numero 1 :pensive: :slight_smile:
7. apr 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooooooozaj aké mali Vaše deťúrence váhy pri narodení ???????? tak ma to teraz napadlo :grinning: :wink: u nás : Peťko 53 cm a 3710 gramov a Matúško 53 cm a 4120 gramov :slight_smile:
7. apr 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Idú do Nového Smokovca, tam kde boli minulý rok. Neviem, či sa stihne dať dokopy...Včera mal ešte aj v noci 38,8 ale od vtedy zatiaľ nič...klop-klop. Boli večer na pohotovosti, vraj to vyzerá na virózu...Tak uvidíme, čo povie naša dr., lebo potrebuje od nej potvrdenie, že je OK.
7. apr 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aká si dobrá žienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................................šetriť?........to sa proste nedá...... :frowning2: .....tak radšej si daj drogu načo trpieť :grinning: :grinning: ..............dobre že máš doma troch chlapov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: ..................sa len trošku škrabnu a zalep mi to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dg od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: .........................................tak ste si knižnicu užili.......tý si bola s Deniskom?.....................................božinku len rodičko nespomínaj :zipper_mouth: :fearful: :wink:
7. apr 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak ste celkom fajn u dr pochodili.... :slight_smile: :slight_smile:

Maťko 3870g a 55cm...................Peťko 4000g a 57cm...........
7. apr 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko však ešte dobehni......skontrolovať čo dobrý film sťahuješ :slight_smile: :wink:
7. apr 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa prejdem a zas si možem na chvílku sadnúť.... :grinning: čo, čo...bola si na rodičku, ked taký smajlovia??? :confused: :confused: :confused:
@utka naši nechodia nikam...ani minulý rok neboli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len v Bojniciach a to bolo všetko.... :confounded:
7. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka teééééda...tie miery....ja odpadnem..... :confused: :confused: :confused:
7. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 moji boli drobčekovia.... :wink: Denisko 51cm a 3120g, Simonko 51cm a 3370g... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len si oddýchni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................nie nie na rodičku nie....stopla som si jeden den učku aj som to olutovala :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 vidíš...viroza.,...aj Simčo minulý týžden...a aj @utka Viki ju má....čert aby bral všetky bacily...už mi lezú na nervy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko prečo??? :confused: :confused: ...........................sa mali kam spratať :grinning: :wink: :wink: ....................................
7. apr 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidíš aj pekne je aj furt je niekto u chorí :frowning2: :frowning2:
7. apr 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo Ti povedala?...ved dáááj.... :wink: :wink: :wink: ja som zvedavá, čo povie, lebo Denisko mal minule 3z diktátu...odvtedy si to síce už opravil..kontrolná práca na 1, diktát v piatok za 1.... :wink: ale to som mu rovno povedala, že ked bude horšia ako 1 nech si ma neželá...lebo vedel to týžden a nepovedal, že musí viac cvičiť..potvorka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hlavne, že vyhrážky zabrali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..lebo on vždy...aby bool prvý a neodkontroluje si to.... :angry: :angry: :angry: :angry:
7. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :slight_smile: :wink: :dizzy_face: . :sunglasses: ..kdeže si aspon jedným očkom kuk :slight_smile: :wink:
7. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že sedím na KONI....a miesto rezancov do polievočky som uvarila kolienka....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani se neptej devenko :grinning: :wink: :frowning2:

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pomooooc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............mne skoro kura zhorelo........... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže kura sušené..auto neumýté.......periný v okne.,.....hádam ich nik neukradne :grinning: :grinning: .....padám pre deti
už to nie som :slight_smile:
7. apr 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Viki sa velmi tesil a hlavne Tatry by mu urobili dobre na tie jeho dycháče...no uvidíme.Zatial mal naposledy tabl. proti teplote večer o jedenastej a od vtedy nic.Len ten kašel :frowning2:.
@katka1819 Viki 3650g a 52cm, Lucka 3050g a 49cm
Pozerala som v knihe,tak Viki mal v jej veku už 10400g a 76cm, ona ma 7500g a 70cm.Bude to Adi také drobatko...
7. apr 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ty brďo to akých dlháňov si porodila :grinning: :grinning: :grinning: aj váhy slušné tiež to musela byť makačka :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
7. apr 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jooj drobčekovia ako drobčekovia :grinning: :grinning: :grinning: na tvoju postavičku riadny chlopi boli :wink: .......................ani mi nevrav ja NEZNÁŠAM všetky virózy a choroby :rolling_eyes:

@utka aj u nás sa líšia chalani aj výškou aj váhou :slight_smile: Matúško 2,5 ročka má teraz toľko ako mal Peťko vo veku 4 rokov a váhovo asi aj 5 rokov :sweat_smile: :grinning: váži 18 kg a meria 105 cm :dizzy_face:
7. apr 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 makačka?...teraz je to s nimi makačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: .......................pravdu máš pri ..@denisenko to mala tiež čo robiť...chudatko :frowning2: :wink:

musím bežať........deti čakajú zas robia čo nemaju :angry: :angry: :angry:
7. apr 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no...rodičko...katastrofa...ale prežila som..... :angry: :angry: :angry: ...sa divím, že to moje decko prospieva..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko:wink:
8. apr 2014 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2014 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............. :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :wink:

@denisenko čo sa stalo na rodičku?.......... :slight_smile:
8. apr 2014 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok