Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
8. apr 2014

@jacka 😉 😉 😉

leninka75
8. apr 2014

ránečko! 😝 ....muciny nestíham..len dúfam, že u vás všetkých je všetko OK....dúfam, že ste všetci zdravučkí a užívate si slniečko 😵 ........................zlatá materská!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
8. apr 2014

Ahojte...

denisenko
8. apr 2014

@leninka75 že zlatá materská.... 😀 😀 neodporúčaš do práce???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2014

@jacka na rodičku.... no....v triede je 20 žiakov, z toho 4 integrovaný....jeden napoly disgrafik, jedno dievčatko také....treba na nu pomaly, ale inak je ok....a dvaja hyperaktívny...takže má toho tá ich triedna dosť...ale inak Denisko...prospech dobre, len má strašné písmo, ale kedže je "obojručný" tak to lepšie nikdy nebude..... 😖 😖 😖 a má strašný bordel v lavici, on je desný bordelár, to ja viem....kedže si tam necháva knihy a zošity, tak sa aj triedna sama čuduje,že má v tom bordeli systém...hlavne že mu nikdy nič nechýba...... 😀 😀 😀 😀 a správanie.....až takú neplechu nerobí, ale bolo mu vytknuté, že ked vie, tak vykrikuje a ani sa neprihlási a tak nedá šancu na odpoveď dalším detom..... 😀 😀 😀 😀 😀 chudák, to nevie pochopiť, že sa to nerobí,lebo jeho pani učiteľka nevyvolá vždy, ked sa prihlási.... 😀 😀 😀 😀 a tak celkove bolo zle z angličtiny, lebo doslova psychicky týrajú angličtinárku.... 😠 😠 😠 😠 😠 a to ja viem, lebo mi Denisko už viackrát povedal, že si robili decká srandu z pani učiteľky a podobne.....

tá dnešná mládež...kam to speje...

denisenko
8. apr 2014

@utka ako Viki?....už dobre? 😕

utka
8. apr 2014

@denisenko včera celý deň OK. Okolo pol šiestej mal zase 38,4. dala som mu tabl., vypotil sa a zase od vtedy nič...

denisenko
8. apr 2014

@utka a mudra čo povedala? dá mu ten papier?

utka
8. apr 2014

@denisenko ešte neboli...idú teraz s Peťom, ale pochybujem... ☹

letty86
8. apr 2014

ahojte 😉
@denisenko tak nakoniec bol Denisko v podstate pochválený, že 😉 😵
@utka nech je Viki rýchlo fit
@katka1819 @jacka akých velkých chlapov ste pod srdiečkom nosili 😵 @denisenko ja mám tiež drobcov ako ty 😀 Denisko by si mohol tľapnúť s Maťkom...podobné miery....51 cm a 3100 g a Vikuška ho tromfla vo váhe tá mala 3330g a 50 cm..modelka 😀 😵
@leninka75 ako dobre, že si kuk aj k nám urobila 😵

utka
8. apr 2014

Takže zo školy v prirode nič.Vraj je to ungelt a ohrozil by iné deti.Tak Adi pojdeme ku naším na čerstvý vzduch...

denisenko
8. apr 2014

@utka fúha..ten má smolu.... 😒
@letty86 pochválený?...ani nie...ale mohlo to byť aj horšie..... 😀 😀 😀 😀 Maťko drobuliatko.....sipamätám, ked sa narodil Denisko, tak som plakala, lebo mu chýbal tuk a len kožka visela...na stehienkach.....a včuľ....pomaly šúcha stehno o stehno..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
8. apr 2014

ahooooooj 😀 😀 😀

katka1819
8. apr 2014

@utka škoda sa tak tešil 😒 hlavne aby sa rýchlo vyzdravel 🙂
@denisenko joooj dobre to rodičko ešte dopadlo 😉 😉 😉
@leninka75 no ale že ........... 😀

denisenko
8. apr 2014

...parááádička.....zahrmelo...a pršííí...konečne... 😉

denisenko
8. apr 2014

a toto som ešte chcela....v piatok Noc s Andersenom...vyrábali sme koniec príbehu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. apr 2014

Veru, má smolu...veľmi sa tešil. No snáď na rok...

katka1819
9. apr 2014

No ale ráááááááááááááánečko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2014

ahojte.............. 🙂
@denisenko tak rodičko celkom v pohode..... 🙂 😵 😉 len chudina učka............ ☹ ................aj tu popršalo.......ale čakala som vááác 😠.......trochu skromnosti mi neuškodí že... 😀 😀
@letty86 stratená naša kde sa nám túlaš.-..... ☹ 🙂

@utka čo je to ungelt......................ale ved do piatku bý sa mohol dať do koppý....či mýslíš že nie?

jacka
9. apr 2014

@leninka75 takže neodporúčaš do robotý?.... 😀 😀 .........si si všimla že tu jediná na zarábaš.. 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
9. apr 2014

ahojte... 😉
@jacka u nás polialo...a tiež mohlo aj viac....skromné sme od narodenia, že???? 😀 😀 😀 😀 teraz máme 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
9. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 jasné že sme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................aj tu je 😎 😎 😎 len vetrisko 😝 😝 😝 ...........................radšej malo pršať...sme včera sadili kvetinký.....s mojím záhradníkom....Maťkom 😵 😵 😵

denisenko
9. apr 2014

@jacka ..tak zas Ty máš iných pomocníkov...... 😉 😉 😉 😉 ....ja radšej sama, lebo to by bolo viac škody ako úžitku... 😀 😀 😀 ale Denisko je hlavný polievač..... 😀 😀 😀 😀

utka
9. apr 2014

Ahojte...
@jacka písala som cez mobil a malo to byť infekt 😀
Neviem, či by bol do piatku fit, ale dr. nám nedá potvrdenie, že je zdravý...takže nič.

jacka
9. apr 2014

@denisenko ved to aj tak bude výzerať 😀 😀 😀 ......kade tade ......ale bola som aspon hlavný dozor ked už nič 😀 😀 😀 😀 ......................to vieš aj moji boli celý blatový 😠 😝 ...ale mám prááčku ....... 😀 😀 ............počkaj ked Simonko začne pomáhať.............. 🙂 😀 😉

jacka
9. apr 2014

@utka mýslíš žebý ti nedala ?............ved neva.....aspon si to ináč užijete.... 😉

utka
9. apr 2014

@jacka povedala,že sasa majú prist ukázat este v piatok.Peto povedal,že v piatok uz odchadzaju. Tak povedala,že mu nemoze dat potvrdenie,že je zdravý...

denisenko
9. apr 2014

@jacka ...si nám poslala vetrisko??? 😕 😕 😕 😕 😕

letty86
9. apr 2014

ahojte
tak pocasie aj my máme na figu 😝 aspon si nemáme čo závidiet 😀
@jacka tu som 🙂 tak aj vy nejak menej písete, tak sa prisposobujem 😀
@denisenko náhodou, celkom fajn rodičko 😉

jacka
9. apr 2014

@denisenko jáááááááááá taká duša dobrá......čo si...len taký váánok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 🙂 ..........................to vieš aj to čo napršalo výfúka 😝

@letty86 však nemám s kým kecať 😀 🙂 ............ale u nás je aspon 😎 😎 😎 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre