• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
@jacka u nás akurat doprsalo, lialo celý den, aj noc..asi :grinning: , ked sa nejak míname
9. apr 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som sa šla dopučať na Maťkovi....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................ja už nikdý nepojdem do školý......nikdý sa nebudem učiť........a ja sa ho pýtam......a kde budeš ked nebudeš v škole.....doma.....ale s otcom.....nie s tebou tý ma nútiš učiť sa čítať a písať somariný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................len škoda že som sa nemohla smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 sme sa teraz streli....aspon na chvílu...pojdem im vývetrať hlavý..............Peťko aj s kamošom v školke robili zlotu tak aj jeho učka výhodila za dvere s dalšími dvoma.....................jááj akých ja mám doma exetov :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tu si???....... :confused: :confused: :confused: abý som sama nekecala :slight_smile:
9. apr 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no akí si tá zlá :grinning: zlatý ocino, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matko sa hraje s babami a má jednu kamosku, čo je do neho paf, to keby si ju videla, ked ho zbadá.Marcelko, Marcelko :dizzy_face: minule vravela ucitelke: Máme problem? a aký, čo sa stalo? Marcelko mi neprisiel do skolky :grinning:
9. apr 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no to som... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........dakujem ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........to tak ked sa s ním len ja učím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žnem svoje :grinning: :grinning: :wink:
wow..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........to je milé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....Peťulo prišiel včera s pukačkou :grinning: :grinning: od Danielký :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už pomaličký padám :slight_smile:
9. apr 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: ja rada poteším :grinning:
aspon más ozdobku do vlasov :grinning: :dizzy_face:
9. apr 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja viem :grinning: :grinning: :grinning: ............ju vrátil..... :grinning: :grinning: nič nemám :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vrátil :confounded: no škoda, čo už, ale neboj, on niečo prinesie :grinning: alebo odnesie :sweat_smile: minule si zobral matko také mini auto do skolky, také peknučke...emmke ho dal, tak už nie je
9. apr 2014 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 u nás tiež miznú autíčka..........a nepribudaju :sweat_smile: :wink: ...............
musím ísť......sú von bez dozoru tak maju hodý :angry: :grinning: :wink: .......držkajte sa :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj vy :dizzy_face:
9. apr 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............................ :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
10. apr 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achooooooooooj :slight_smile:
10. apr 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase nikto??? :confused: :confused: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
10. apr 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby od rána mi ten krpec len plače a plače a spí ...poplače si a spí asi od 8,30 hodky,stále dookola .. aj sa už od plaču povrackal :frowning2: inak teplotu nemá ,keď sa pýtam či ho niečo bolí tak že nieeee ... ja už neviem ,len Petríka spomína ,kde je Peťo a kde je Peťo .......... celé divné ešte som to pri ňom nezažila ,no mám sním bežať k lekárovi či čo :confused: HELP .....................počkám kým príde Peťo zo školy a keď to bude pokračovať no pôjdem s ním na pohotovosť nech ho prezrú veď to nie je normálne toto, sa tu rozrevem s ním a bude :pensive: uáááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 cinkni dr. čo máš robiť....ked sa ti nepozdáva............
10. apr 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka haha u nás to takto nefunguje že volať doktorovi po ordinačných hodinách ... o 12 tej padla a neni ho tam a súkromné číslo pokiaľ viem nerozdáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................. teraz sa mi pred hodkou zobudil a konečne mi povedal že ho bolí uško ....tak ideme aj tak nech sa mu pozrie na to pohotovosti lekár ...lebo takúto noc ešte zažiť to je na psychiku :rolling_eyes: som bola z neho úplne vytrasená ....
10. apr 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: my sme dnes mali na perno.....od ráno do obeda som bola so Simonkom na kontrole na rehabilitačnom v žiline.....a tak som prišla úplne vyšťavená, dala dieťa spať, navarila obed, poučila sa s druhým....zobudila prvé a kolotoč môže pokračovať.....a ešte toto pravé aprílové počasie.....bolia ma aj tie klbiky. ktoré nemám..... :angry: :angry: :angry:
@katka1819 radšej k mudrej, ked sa ti to nezdá...ide víkend :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. apr 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...a čo som to ešte chela....zabudla som..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlane že viem, že som niečo chcela.....to je tá staroba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak nezabudnem, pojdem si to ginko kúpiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ráááááááááánečko :wink:

tak ja neviem ..... to moje dieťa včera prespalo celý deň ...bez teploty ,len plače .... keď prišiel Peťko s tatom už mu nič nebolo ...potom som vybehla do obchodu a dojdem domov a on zase spí ,že plakal za mnou .... to uško ako som spomínala ho už nebolí :confused: aj kvapky som kúpila ... nakoniec sme nikam nešli však čertoval potom jedna radosť sem tam zakašlal :sweat_smile: a o 21 hodke zaspinkal až do rána do 6,30 ....tak včerajší deň už nechcem zažiť to bolo o nervy ............ dnes ho budem len sledovať že čo ak sa to zopakuje ,bežím k lekárovi na konzultáciu že akože čo toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som naučená na hyperaktívne dieťa
11. apr 2014 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 :frowning2: si si užila :frowning2: ............nechceš zavolať?....predsa ide víkend..... :wink:
11. apr 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako ste dopadli na kontrole?..................ale dnes to výzerá lepšie ako včera..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....len zima...zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............dnes máš čo na pláne..... :slight_smile:
11. apr 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 toto poznám.....raz umiera a o pol dna mu nič nie je.... :confounded: :confounded: :confounded: keby sa v tom človek vyznal...ale tiež sa prikláňam k Janke, predsa len ...ide víkend........
@jacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: od ráááána.....krása...na pláne...zaniesla som Niska do školy, urobila účet v Tescu, navarila obed....detský gulášik a akože mexické nudle......a včuľ....pustím niečo z youtubu a idem žehliť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potrebovala by som ísť na záhradku, 2 dni tam nikto nepolial foliak..... :angry: :angry: :angry: :angry: ale tam je strááášne mokro...no, hádam poobede, ked to trošku ofúka..... :slight_smile: Simonko...ešte o mesiac kontrola, ale to už aj u primárky, takže nás zrejme uznajú za úplne normálne dieťa čo rado vymýšľa...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj...babenky...prázdniny sú piatok až pondelok???? :confused: alebo ešte nejak inak????? :confused: :confused: :confused:
11. apr 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Teba v tej práci nejako až moc zamestnali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa máte?
11. apr 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prázdniný v stredu idú posledný den.....a pojdu do školý v stredu......................................no vidíš budeš mať na papierý že je normálný :slight_smile: :grinning: :grinning: :wink: .........................mne sa tak nič nechce....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem sa výpekať na :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. apr 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. apr 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no paráda.,tak Denisko ide zajtra posledný deň...v stredu má turnaj :slight_smile:
11. apr 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka tak sme boli u lekára ... nič nové som sa nedozvedela ... tie plače to ho muselo niečo bolieť :sweat_smile: to mi bolo jasné ,ale popočúval ,hrdielko znova kuknul, bruško prehmatal ... OK aspoň mu dal na soplíky pamycon ..lebo také zelené sa mu púšťajúúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok