Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
11. apr 2014
tak pekný víkend kočenýýýýýýýýýýýý 😃
katka1819
11. apr 2014
ooooooooozaj som Vám zabudla .... Matúško je od septembra prijatý do škôlky :-N 😉 😃 :-p |-|
denisenko
12. apr 2014
Dobré ránko 😉
denisenko
13. apr 2014
a že...dobréééé ráánko..... 😉 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
13. apr 2014
ahojte........ 🙂 😎

@denisenko vraj ráno........aj vám 😃 🙂 ........čo porábate?.......

@katka1819 smailovia sú nejaký zmiešaný...ktovie prečo? 🙂 😉 😉 😉 ...............ako je drobcovi?
denisenko
14. apr 2014
Dobré ránko 😉
jacka
14. apr 2014
ahojte 🙂
leninka75
14. apr 2014
ránečko!!!.............hlásim, že som živá 😃 ...len uštvaná jak koň :-p :-p :-p :-p :-p :-p

.................dajte mi niektorá prehľad noviniek, prosíííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....nech som aspoň trošku v obraze 😉
katka1819
14. apr 2014
Ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂
leninka75
14. apr 2014
@denisenko .......strašne moc toho máme v práci 😞 ..........dokončujú sa diplomovky.........píšu sa nové projekty, aby sme mali aspoň nejaké prašule na vybavenie.............zavádzame nový študijný program, takže papierovačky okolo toho..........do toho ideme mať audit......... :-p :-p :-p :-p :-p ...............a prídem domov a tam druhá šichta :-p :-p :-p :-p ..................ale inak sa mám dobre x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
letty86
14. apr 2014
ahojte 😉
jacka
14. apr 2014
@leninka75 nič nové......všetko po starom............. 🙂 teda Katkin maličký bol choručký...ale neviem ako mu je........

@letty86 ahoj.... 🙂 ako sa máte?
jacka
14. apr 2014
fuj aký studený vetrisko..................blééé :-p :-p :-p :-p ......som sa prišla dnu zohriať....deti ešte vonku .......ja neviem či im nič nevadí....zima teplo dážd sneh....
katka1819
14. apr 2014
@jacka Matúško je už ako tak v poho 🙂 soplíky pomaly ustupujú aj kašeľ 😉 ............Vy ako všetko OK ? x-)
katka1819
14. apr 2014
Dobrúúúúúúúúú 😃
denisenko
15. apr 2014
Dobré ránko 😉 mamky u nás je snehová chumelica :-S
denisenko
15. apr 2014
leninka75
15. apr 2014
ránečko!!! :-p

@jacka ...díky za infošky.....aspoň jedna dobrá dušička na mňa nehodila bobek x-) x-) x-) x-) x-) x-) .............a vy sa ako máte???...........pripravená na veľkú noc? 🙂
leninka75
15. apr 2014
@katka1819 .juj vy ste boli choručkí? 😞..........len Matúško to schytal?...
leninka75
15. apr 2014
@denisenko .............otras počasie!!! :-p ...........u nás nesnežilo, ale keď sme prišli do žiliny kukám, že ako bielo :-p :-p :-p :-p ..................bláznivý apríl!!! :-p
leninka75
15. apr 2014
@letty86 ..ahoj!! 🙂 .............len tak stručne a jasne?? .........čo máte nové? 🙂
katka1819
15. apr 2014
Ahooooooooooooj 😃

@denisenko u nás nesnežilo ale včera taká búrka s krúpami :-p Sme všetci nalepený v okne stáli že čoooo :-N
@leninka75 nieeee všetci už včera došiel už aj Peterko veľký 😃 s teplotou :-| len on prišiel a ľahol ,kým ja som v teplotách ľahla až večer s deťmi 8-( ........... no najprv Peťko že angína 40 horúčky ,potom ja spolu s Matulom a teraz tatinko náš :-p
jacka
15. apr 2014
ahojte,,,,...........
@denisenko juj tak to si tam pekne nechajte..... |-|

@leninka75 nejak to tu kape :-| .........velká noc......len okná mám oblepené.....a deti niečo maluju.......ešte aj vajíčka chcú.......tak sme sa dohodli na dnes......ináč nič......spravím šuhajdý a oblí prst....ja velu noc nemusím :-p 🙂 ...........ked deti počujem ako sa na mna chýstaju tak úžas 😃 😃 ]-( 😉
leninka75
15. apr 2014
@katka1819 ....dúfam, že sa príkladne staráš o umierajúceho mužíčka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...................otras počasie, apríl v plnej paráde :-p
leninka75
15. apr 2014
@jacka ...........dvakrát som prečítala a až potom mi docvaklo, že okná máš oblepené asi veľkonočnými obrázkami 😃 ...som myslela, že ti ich autá zafŕkali :-N .............máme to nejaké vymenené...tvoji maľujú vajíčka a moje baby zasa plietli korbáče :-N :-N :-N :-N :-N :-N ......................ja idem robiť košíčky plnené grilážom..tie Lilka dranká už od Vianoc 😃 .........a muž si zažiadal trasenú tortu x-) x-) x-) x-) .............
leninka75
15. apr 2014
@jacka .............a inak som bola taká pracovitá, že celá domácnosť vygruntovaná od vrchu až po spodok x-) x-) x-) x-) x-) ...................ale som jak zbitý pes :-p ...teraz som pár dní chodila spávať až okolo polnoci a ráno o piatej vstávať do práce :-p :-p :-p :-p |-| ..................ale stálo to za to... x-)
leninka75
15. apr 2014
@jacka ..a ozi, vieš ako sme dopadli s tými zatekanými sopľami?.....som sa naštvala, lebo Lilka už neskutočne chrápala a stále pokašlávala...........tak sme boli na ORL a že zápal dutín :-p :-p :-p :-p 😞 .........
jacka
15. apr 2014
@leninka75 no pekne tak dutiný......dostala aj atb.?........a ešte má mandle?.............ešteže ste šli k dr.,........ani nevieme čo nás čaká ked ideme k lekárovi...že 😞
denisenko
15. apr 2014
...my so Simonkom práve pečieme kraslice...lepené linecké v tvare vajíčiek...po obede hádam s Deniskom ozdobíme...a ešte grilážové kocky by som chcela a tortu...ale to len ak sa dostanem do obchodu a to bude až mi moja platnička dovolí...ani ležať,ani sedieť,ani chodiť a stáť hotová katastrofa :-S