• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
tak pekný víkend kočenýýýýýýýýýýýý :grinning:
11. apr 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ooooooooozaj som Vám zabudla .... Matúško je od septembra prijatý do škôlky :sweat_smile: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
11. apr 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko :wink:
12. apr 2014 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a že...dobréééé ráánko..... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........ :slight_smile: :sunglasses:

@denisenko vraj ráno........aj vám :grinning: :slight_smile: ........čo porábate?.......

@katka1819 smailovia sú nejaký zmiešaný...ktovie prečo? :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ...............ako je drobcovi?
13. apr 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
14. apr 2014 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :slight_smile:
14. apr 2014 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ránečko!!!.............hlásim, že som živá :grinning: ...len uštvaná jak koň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.................dajte mi niektorá prehľad noviniek, prosíííííííííííííííííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....nech som aspoň trošku v obraze :wink:
14. apr 2014 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .......strašne moc toho máme v práci :frowning2: ..........dokončujú sa diplomovky.........píšu sa nové projekty, aby sme mali aspoň nejaké prašule na vybavenie.............zavádzame nový študijný program, takže papierovačky okolo toho..........do toho ideme mať audit......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............a prídem domov a tam druhá šichta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ale inak sa mám dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
14. apr 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 nič nové......všetko po starom............. :slight_smile: teda Katkin maličký bol choručký...ale neviem ako mu je........

@letty86 ahoj.... :slight_smile: ako sa máte?
14. apr 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj aký studený vetrisko..................blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som sa prišla dnu zohriať....deti ešte vonku .......ja neviem či im nič nevadí....zima teplo dážd sneh....
14. apr 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Matúško je už ako tak v poho :slight_smile: soplíky pomaly ustupujú aj kašeľ :wink: ............Vy ako všetko OK ? :dizzy_face:
14. apr 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúúúúúúú :grinning:
14. apr 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink: mamky u nás je snehová chumelica :confounded:
15. apr 2014 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. apr 2014 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ...díky za infošky.....aspoň jedna dobrá dušička na mňa nehodila bobek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............a vy sa ako máte???...........pripravená na veľkú noc? :slight_smile:
15. apr 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .juj vy ste boli choručkí? :frowning2:..........len Matúško to schytal?...
15. apr 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .............otras počasie!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........u nás nesnežilo, ale keď sme prišli do žiliny kukám, že ako bielo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................bláznivý apríl!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2014 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..ahoj!! :slight_smile: .............len tak stručne a jasne?? .........čo máte nové? :slight_smile:
15. apr 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooj :grinning:

@denisenko u nás nesnežilo ale včera taká búrka s krúpami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sme všetci nalepený v okne stáli že čoooo :sweat_smile:
@leninka75 nieeee všetci už včera došiel už aj Peterko veľký :grinning: s teplotou :unamused: len on prišiel a ľahol ,kým ja som v teplotách ľahla až večer s deťmi :rolling_eyes: ........... no najprv Peťko že angína 40 horúčky ,potom ja spolu s Matulom a teraz tatinko náš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,,,,...........
@denisenko juj tak to si tam pekne nechajte..... :pensive:

@leninka75 nejak to tu kape :unamused: .........velká noc......len okná mám oblepené.....a deti niečo maluju.......ešte aj vajíčka chcú.......tak sme sa dohodli na dnes......ináč nič......spravím šuhajdý a oblí prst....ja velu noc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ...........ked deti počujem ako sa na mna chýstaju tak úžas :grinning: :grinning: :angry: :wink:
15. apr 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....dúfam, že sa príkladne staráš o umierajúceho mužíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................otras počasie, apríl v plnej paráde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2014 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........dvakrát som prečítala a až potom mi docvaklo, že okná máš oblepené asi veľkonočnými obrázkami :grinning: ...som myslela, že ti ich autá zafŕkali :sweat_smile: .............máme to nejaké vymenené...tvoji maľujú vajíčka a moje baby zasa plietli korbáče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......................ja idem robiť košíčky plnené grilážom..tie Lilka dranká už od Vianoc :grinning: .........a muž si zažiadal trasenú tortu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............
15. apr 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .............a inak som bola taká pracovitá, že celá domácnosť vygruntovaná od vrchu až po spodok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................ale som jak zbitý pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teraz som pár dní chodila spávať až okolo polnoci a ráno o piatej vstávať do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ..................ale stálo to za to... :dizzy_face:
15. apr 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a ozi, vieš ako sme dopadli s tými zatekanými sopľami?.....som sa naštvala, lebo Lilka už neskutočne chrápala a stále pokašlávala...........tak sme boli na ORL a že zápal dutín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .........
15. apr 2014 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no pekne tak dutiný......dostala aj atb.?........a ešte má mandle?.............ešteže ste šli k dr.,........ani nevieme čo nás čaká ked ideme k lekárovi...že :frowning2:
15. apr 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...my so Simonkom práve pečieme kraslice...lepené linecké v tvare vajíčiek...po obede hádam s Deniskom ozdobíme...a ešte grilážové kocky by som chcela a tortu...ale to len ak sa dostanem do obchodu a to bude až mi moja platnička dovolí...ani ležať,ani sedieť,ani chodiť a stáť hotová katastrofa :confounded:
15. apr 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok