Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
11. apr 2014

tak pekný víkend kočenýýýýýýýýýýýý 😀

katka1819
11. apr 2014

ooooooooozaj som Vám zabudla .... Matúško je od septembra prijatý do škôlky 😅 😉 😀 😝 😔

denisenko
12. apr 2014

Dobré ránko 😉

denisenko
13. apr 2014

a že...dobréééé ráánko..... 😉 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2014

ahojte........ 🙂 😎

@denisenko vraj ráno........aj vám 😀 🙂 ........čo porábate?.......

@katka1819 smailovia sú nejaký zmiešaný...ktovie prečo? 🙂 😉 😉 😉 ...............ako je drobcovi?

denisenko
14. apr 2014

Dobré ránko 😉

jacka
14. apr 2014

ahojte 🙂

leninka75
14. apr 2014

ránečko!!!.............hlásim, že som živá 😀 ...len uštvaná jak koň 😝 😝 😝 😝 😝 😝

.................dajte mi niektorá prehľad noviniek, prosíííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....nech som aspoň trošku v obraze 😉

katka1819
14. apr 2014

Ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. apr 2014

@denisenko .......strašne moc toho máme v práci ☹ ..........dokončujú sa diplomovky.........píšu sa nové projekty, aby sme mali aspoň nejaké prašule na vybavenie.............zavádzame nový študijný program, takže papierovačky okolo toho..........do toho ideme mať audit......... 😝 😝 😝 😝 😝 ...............a prídem domov a tam druhá šichta 😝 😝 😝 😝 ..................ale inak sa mám dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
14. apr 2014

ahojte 😉

jacka
14. apr 2014

@leninka75 nič nové......všetko po starom............. 🙂 teda Katkin maličký bol choručký...ale neviem ako mu je........

@letty86 ahoj.... 🙂 ako sa máte?

jacka
14. apr 2014

fuj aký studený vetrisko..................blééé 😝 😝 😝 😝 ......som sa prišla dnu zohriať....deti ešte vonku .......ja neviem či im nič nevadí....zima teplo dážd sneh....

katka1819
14. apr 2014
katka1819
14. apr 2014

@jacka Matúško je už ako tak v poho 🙂 soplíky pomaly ustupujú aj kašeľ 😉 ............Vy ako všetko OK ? 😵

katka1819
14. apr 2014

Dobrúúúúúúúúú 😀

denisenko
15. apr 2014

Dobré ránko 😉 mamky u nás je snehová chumelica 😖

denisenko
15. apr 2014
leninka75
15. apr 2014

ránečko!!! 😝

@jacka ...díky za infošky.....aspoň jedna dobrá dušička na mňa nehodila bobek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............a vy sa ako máte???...........pripravená na veľkú noc? 🙂

leninka75
15. apr 2014

@katka1819 .juj vy ste boli choručkí? ☹..........len Matúško to schytal?...

leninka75
15. apr 2014

@denisenko .............otras počasie!!! 😝 ...........u nás nesnežilo, ale keď sme prišli do žiliny kukám, že ako bielo 😝 😝 😝 😝 ..................bláznivý apríl!!! 😝

leninka75
15. apr 2014

@letty86 ..ahoj!! 🙂 .............len tak stručne a jasne?? .........čo máte nové? 🙂

katka1819
15. apr 2014

Ahooooooooooooj 😀

@denisenko u nás nesnežilo ale včera taká búrka s krúpami 😝 Sme všetci nalepený v okne stáli že čoooo 😅
@leninka75 nieeee všetci už včera došiel už aj Peterko veľký 😀 s teplotou 😒 len on prišiel a ľahol ,kým ja som v teplotách ľahla až večer s deťmi 🙄 ........... no najprv Peťko že angína 40 horúčky ,potom ja spolu s Matulom a teraz tatinko náš 😝

jacka
15. apr 2014

ahojte,,,,...........
@denisenko juj tak to si tam pekne nechajte..... 😔

@leninka75 nejak to tu kape 😒 .........velká noc......len okná mám oblepené.....a deti niečo maluju.......ešte aj vajíčka chcú.......tak sme sa dohodli na dnes......ináč nič......spravím šuhajdý a oblí prst....ja velu noc nemusím 😝 🙂 ...........ked deti počujem ako sa na mna chýstaju tak úžas 😀 😀 😠 😉

leninka75
15. apr 2014

@katka1819 ....dúfam, že sa príkladne staráš o umierajúceho mužíčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................otras počasie, apríl v plnej paráde 😝

leninka75
15. apr 2014

@jacka ...........dvakrát som prečítala a až potom mi docvaklo, že okná máš oblepené asi veľkonočnými obrázkami 😀 ...som myslela, že ti ich autá zafŕkali 😅 .............máme to nejaké vymenené...tvoji maľujú vajíčka a moje baby zasa plietli korbáče 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......................ja idem robiť košíčky plnené grilážom..tie Lilka dranká už od Vianoc 😀 .........a muž si zažiadal trasenú tortu 😵 😵 😵 😵 .............

leninka75
15. apr 2014

@jacka .............a inak som bola taká pracovitá, že celá domácnosť vygruntovaná od vrchu až po spodok 😵 😵 😵 😵 😵 ...................ale som jak zbitý pes 😝 ...teraz som pár dní chodila spávať až okolo polnoci a ráno o piatej vstávať do práce 😝 😝 😝 😝 😔 ..................ale stálo to za to... 😵

leninka75
15. apr 2014

@jacka ..a ozi, vieš ako sme dopadli s tými zatekanými sopľami?.....som sa naštvala, lebo Lilka už neskutočne chrápala a stále pokašlávala...........tak sme boli na ORL a že zápal dutín 😝 😝 😝 😝 ☹ .........

jacka
15. apr 2014

@leninka75 no pekne tak dutiný......dostala aj atb.?........a ešte má mandle?.............ešteže ste šli k dr.,........ani nevieme čo nás čaká ked ideme k lekárovi...že ☹

denisenko
15. apr 2014

...my so Simonkom práve pečieme kraslice...lepené linecké v tvare vajíčiek...po obede hádam s Deniskom ozdobíme...a ešte grilážové kocky by som chcela a tortu...ale to len ak sa dostanem do obchodu a to bude až mi moja platnička dovolí...ani ležať,ani sedieť,ani chodiť a stáť hotová katastrofa 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre