• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
dúfam, že vám dážď nepokazil oslavu :wink:
18. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je po daždi :angry: :angry: ..ale aspon fuka.... :wink: a trochu sa schladilo :slight_smile:

nepokazil len teraz začalo a už aj skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len sa nechystaj ...ved tu budem jedina tehulka...a budem si tu písat sama so sebou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

si šikulka ked už máš na zajtra....ja neviem čo idem varit..neznášam to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moc vám nepopršalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a ja som už začala sťahovať haraburdy zo záhrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby nám ich náhodou neodfúklo až k vám :grinning:
no ja som si mäsko len dala do pacu,aby cez noc postálo,takže varenie ma tiež zajtra čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........chjoj,ja už tiež neznášam furt vymýšľať niečo iné :angry: ..........ale teraz mám fakt fajný jednoduchý recept od kmotruši :wink:
18. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už zase prší...ja to nechápem...ale ved nech len..

som si poriadila...lebo prišli aj sestry..tak bolo to tu ako ked padne bomba :grinning: ..a ešte k tomu aj Matko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a teraz ho ideme kupat....a do hajan.. :wink:
18. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spinkáme..... :pensive:
18. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc.... :pensive:
18. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc jacka :slight_smile:
ja sa idem učiť testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............som nemohla kuk,lebo prišli domov hladoši :slight_smile:

dnes sa toho veľa popísalo :unamused:
18. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes: prváááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druháááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: mirri a ty tu čo???? :wink:

dobre ránko... :slight_smile:
19. júl 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretiáááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brééééééééééééééé ránečko mamky :slight_smile:

mirri? :confused: ..........normál nezvyk :grinning:
19. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera večer začalo pršať :dizzy_face: taká búrka bola :slight_smile: ...........ale aj tak sa nedalo spať v noci,mne bolo strašne horúco :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keď vonku fúkal vietor :unamused: ....ani pootvárané okná nepomáhali :frowning2:
aj teraz je chladno :slight_smile: a zamračené :slight_smile:
mne sa už polievka varí :wink: ..vypijem kafčo a pustím sa do mäsa :slight_smile: ..........na kupko sa nejde,takže si pojdem precvičiť kúželky s manžom :slight_smile:
19. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a čo varíš????????? :slight_smile: čo fajne si vymyslela :wink:
19. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka.... :wink:

bravčove na horčici s cibulkou...a s ryžou.....

ved aj tu dnu je teplo....ale aspon že už vonku sa dá dychat...tak burka trafila aj ku vám :grinning:

my by sme chceli poobed ist s Matkom do kina...no neviem ako to dopadne :confused: :sweat_smile:
19. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo..už by som aj jedla keby bolo viac hodín... a polievku som prekorenila tak ju Matko jest nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak mi treba :angry:
19. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo si zamilovaná???????? :wink: :slight_smile:

my sme si odskočili precvičiť tie kúželky,kým bublala polievka :wink: ...........tu neďaleko je také cvičisko a je tam plno starých pneumatík,tak sme si postavili garáž aj slalomky :slight_smile: ..........konečne mi to ide :dizzy_face: ......treba len trošku cviku :slight_smile: ......pojdem si to ešte preskúšať večer :wink:
aj ja už mám obed skoro hotový......akurát dokončím mäsko a tiež ideme jesť :slight_smile: ..........ale hladoši ešte nie sú doma,šli niekam von :slight_smile:

jacka,tak nech vám to kino výjde :slight_smile:

a dobrú chuť k obedu :slight_smile:
19. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi som..lebo som aj ryžu zabudla osolit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to maličke mi bere asi rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pomaličky pojdeme..som zvedava kolko tam vydrží :confused:

dobru chut..ani :wink:
19. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme,už sme po :slight_smile:..........ideme si trošku oddýchnuť,a snáď aj pospať :wink:

tak si to užite :slight_smile:.............no to som aj ja zvedavá ako dlho tam Maťko vydrží :wink:
19. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo :slight_smile:

boli sme zase na cvičisku :wink: ........joj,šlo mi to fakt dobre :slight_smile: no uvidím zajtra, či nebudem šaškovať :grinning: .........a ešte keby sa mi tak chcelo tie testy učiť,tak to by bolo super :slight_smile: ...........idem si potestíkovať trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ha..ešte že sa možeš pochválit :wink:

zajtra držím palce.....a len testíkuj :slight_smile:

ja idem zajtra do poradni...dufam že sa maličky otočil k východu..inak :angry: :dizzy_face:
19. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako bolo v kine?????????Maťko vydržal do konca? :slight_smile:
zajtra držím prsty :wink: ,no snáď sa babuliatko otočilo :dizzy_face: ........a naozaj.......ostáva Dávidko alebo je už v pláne iné meno? :slight_smile:
aj ja idem zajtra do poradne do nemocky, po jazde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........mohli by mi urobiť aj utz :unamused:
19. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim svoj príchod. Bolo nám super, ani som na net nestihla nakuknúť. Idem si Vás prečítať. :wink:
19. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo, aj my sme už tu! :grinning:
denisko už spinká, taký malý jedovatý čertík......
popísali ste dosť, utka aj ja idem čítať :slight_smile:
19. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte mamky :slight_smile: ......veľa toho na čítanie mať nebudete :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............sme tu len my bruchane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj mne je táááááák strašne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a to aj prší sem tam :confounded:
19. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte....aspon sa tu nestiredaju naše mená :grinning:

v kine?...vydržal do polovice...potom zapotil že maminka ideme preč s tadeto je tu tma :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute "bruchane" :grinning: aninka, nám tu v piatok poobede začala strašná burka s prestávkami to trvalo až do soboty obeda, tak si vieš predstaviť ako je tu fajn...... :wink: dnes svietilo slniečko, ale ten vzduch, žiadna horúčava......už mi závidíš? nemáš čo od zajtra su zas 36-ky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, verím že sa drobček otočil.....chlap si dá načas :grinning:
19. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som dočítala...
No v BA musela byť včera dobrá búrka. Moje muškátiky :cry: , špinavé okná :angry: ...
19. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aspoň, že do polovice :wink:
deni,veď aj u nás začala včera večer taká búrka a pršalo celú noc v kuse,ale vzduch stál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............na nervy...........však aj dnes celý deň,raz svieti slnko,raz prší..ale aj tak sa potím ako kvik kvik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, my sme mali ráno len 13 a taký vzduch že drobec si pýtal aj bundu, no fajn.... :wink:
utka,neplač..... :slight_smile:
19. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka mne spadol z okna jeden truhlík s muškátikmi :frowning2:
19. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok